Steam Deck офіційно підтримує понад вісім тисяч ігор з бібліотеки Steam

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
Steelmax
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Предлагаю обсудить Steam Deck офіційно підтримує понад вісім тисяч ігор з бібліотеки Steam

Тут скорее речь не про Стимдек, а про Протон и возможности поиграть на линуксах в целом.
Но даже "поддержка" ничего не означает, иногда есть танцы с бубном.
DaKaR
Member
Аватара пользователя
Откуда: Terra Incognita ака Житомир

Сообщение

Уже пора вторую версию выпускать :shuffle:
Gelonyrum
Member
Аватара пользователя

Сообщение

DaKaR: 03.03.2023 22:33 Уже пора вторую версию выпускать :shuffle:
Або відродити стім машини в вигляді пікоПК з АМДшними процами та кастомною продуктивною інтегрованою графікою, зараз би доволі бодро взлетів такий девайс на фоні зажравшихся виробників відеокарт)
artko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

Steelmax: 03.03.2023 19:36 Тут скорее речь не про Стимдек, а про Протон и возможности поиграть на линуксах в целом.
Но даже "поддержка" ничего не означает, иногда есть танцы с бубном.
но в общем зачете - игры работают, и неплохо. Более того, по личному впечатлению, (то что пробовал/играю) - на линухе работает даже лучше, чем на этой же машине под win10
Так что за изготовление протона отдельное спасибо valve.
DaKaR
Member
Аватара пользователя
Откуда: Terra Incognita ака Житомир

Сообщение

Gelonyrum: 04.03.2023 05:57
DaKaR: 03.03.2023 22:33 Уже пора вторую версию выпускать :shuffle:
Або відродити стім машини в вигляді пікоПК з АМДшними процами та кастомною продуктивною інтегрованою графікою, зараз би доволі бодро взлетів такий девайс на фоні зажравшихся виробників відеокарт)
С удовольствием бы купил неттоп с нормальным ноутбычным железом в т.ч. с видеокартой.
j3s0n
Member
Аватара пользователя

Сообщение

artko: 04.03.2023 17:38но в общем зачете - игры работают, и неплохо.
Тільки недовго, бо треба сидіти біля розетки весь час, а заряджається вона десь годин 6, а ще 30-40 кадрів виїдають очі.
artko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

j3s0n: 04.03.2023 20:45
artko: 04.03.2023 17:38но в общем зачете - игры работают, и неплохо.
Тільки недовго, бо треба сидіти біля розетки весь час, а заряджається вона десь годин 6, а ще 30-40 кадрів виїдають очі.
я про десктоп свій/лінух загального виду :) він і так від розетки працює, кадрів 100+ :)
j3s0n
Member
Аватара пользователя

Сообщение

artko
Тоді інша справа, але пам’ятаю лінукс на 1080ті і то був біль, більше 60кадрів наче є, але статери, навіть скрол у браузері ненормально працює.
artko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

j3s0n: 05.03.2023 13:14 artko
Тоді інша справа, але пам’ятаю лінукс на 1080ті і то був біль, більше 60кадрів наче є, але статери, навіть скрол у браузері ненормально працює.
скролл то бага хроміума була, фіксілось його налаштуваннями.
там цікава грабля коли монітор високогерцовий, 144гц наприклад - а наче все одно 60фпс. виявилося - треба compositor вимикати, тоді все працює як треба, без фризів/статерів та усілякої лажі.
j3s0n
Member
Аватара пользователя

Сообщение

artko
От я не знав. Дякую. Але вінда мені подобається значно краще, вона для мене стабільніша і все працює і софт є, а не «лізь у конфіг»

Відправлено через 2 хвилини 36 секунд:
artko
От я не знав. Дякую. Але вінда мені подобається значно краще, вона для мене стабільніша і все працює і софт є, а не «лізь у конфіг»
artko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

j3s0n: 05.03.2023 17:00 От я не знав. Дякую. Але вінда мені подобається значно краще, вона для мене стабільніша і все працює і софт є, а не «лізь у конфіг»
розчарую - деякі нюанси роботи з високогерцовими моніторами, а якщо ще іх і більше одного (один 144 та один 60, наприклад) і на вінді є, та вимагають досить магічніх дій для виправлення :)

(наприклад, невірні режими споживання відеоплатої, вона постійно жере, не переходячи в економний режим).

а так.. софт є різний і на лінуху, стабільність - хм, ну немаю претензій до обох систем. а ось "я знаю краще за користувача, що йому потрібно і коли" - це вінда любить...
Ответить