Подборка комплектующих. Вопросы/ответы (часть 2)

Общие вопросы по настройке и разгону. А также прочие околокомпьютерные вопросы
Ответить
Автор
Сообщение
Moderator
Moderator

Сообщение

Эта тема предназначена для вопросов связанных с апгрейдом, выбором комплектующих, подбором систем в целом.

Прежде чем задать свой вопрос, стоит ознакомиться с FAQ.

Изображение

Замечу, эта тема предназначена для "комплексных" вопросов. Для выбора и советов по одиночным комплектующим существуют спец.ветки:
Выбор корпуса и БП
Процессоры
Материнские платы
Оперативная память
Видеокарты

Игнорирование правил конференции наказывается

Флуд, оффтоп и фанатизм будут удаляться с ВЫДАЧЕЙ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЙ!

Написать отзыв/жалобу/пожелание по действиям куратора можно в теме: Кураторы тем

Подборка комплектующих. Вопросы/ответы часть 1
Timedemo
Member
Откуда: Ненька Украина

Сообщение

waryag: 27.02.2023 09:08
Andikho: 26.02.2023 22:10Південний міст в розумінні колишніх платформ, коли це дійсно мало сенс. Припиняйте чіпсетами міряти можливості платформи - це в минулому трохи більше, ніж повністю.
В минулому для АМД, у інтел і досі є критичні обмеження.
наприклад?
Andikho
Member
Откуда: Україна

Сообщение

waryag
Ну, в данній конкретній історії мова була про АМД, але ви праві, погоджуюсь - варто уточнити.
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

Timedemo: 27.02.2023 12:34 наприклад?
Молодший чіпсет не вміє в розгін пам'яті.
На не топових чіпсетах в масі недоступний андервольт через не вимикаємий IA CEP.
На чіпсетах середнього рівня розгін процесору можливий лише на деяких платах через костиль з зовнішнім тактовим генератором, і навіть цю спірну "халяву" прикрили в новому поколінні.
Timedemo
Member
Откуда: Ненька Украина

Сообщение

waryag: 27.02.2023 14:12
Timedemo: 27.02.2023 12:34 наприклад?
Молодший чіпсет не вміє в розгін пам'яті.
На не топових чіпсетах в масі недоступний андервольт через не вимикаємий IA CEP.
На чіпсетах середнього рівня розгін процесору можливий лише на деяких платах через костиль з зовнішнім тактовим генератором, і навіть цю спірну "халяву" прикрили в новому поколінні.
так то розрахунок не на нищебродів, які мріють брати дешма плату, і гнати щось там. навіщо гнать умовний пентіум або кор3 на 610й платі.
про андервольтінг навіть не смішно.
це для Вас обмеження особисті, у інтела друга аудиторія клієнтів, вони не думають про андервольтінг. це марна трату часу.
я думав якісь толкові обмеження по типу pci ліній і т.д.
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

Timedemo
:lol:
Так і запишемо. Розгін пам'яті (включаючи інтеловькі же ХМР) - це несуттєво.

П.С. Мабуть, збережу цей комент. Буде файно виглядати під наступною рекомендацією богоподібного 12100.
Timedemo
Member
Откуда: Ненька Украина

Сообщение

waryag: 27.02.2023 16:21 Timedemo
:lol:
Так і запишемо. Розгін пам'яті (включаючи інтеловькі же ХМР) - це несуттєво.

П.С. Мабуть, збережу цей комент. Буде файно виглядати під наступною рекомендацією богоподібного 12100.
ага пишіть.
навіщо розгін пам"яті для якогось 12400, де можна встановити 3200 пам"ять зменшити таймінги і отримати чудову продуктивність? Чи Ви із серіі купити плату за 3тис грн і плакати що на ній не можна розігнати пам"ять за 9тис грн? Епічно.

Відправлено через 6 хвилин 49 секунд:
про таких як Ви маркетологи теж потурбовались.
https://comtrading.ua/prod-materinska-p ... ent=436054
доплатіть 500грн і женіть свою пам"ять.
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

Timedemo: 27.02.2023 18:41навіщо розгін пам"яті для якогось 12400, де можна встановити 3200 пам"ять зменшити таймінги і отримати чудову продуктивність
Тобто "друга категорія клієнтів, які не думають", замість того, щоб увімнути оптимальний ХМР одною кнпкою, буде тиснути таймінги на тих же донних 3200, що і зен1? :rotate:
Timedemo
Member
Откуда: Ненька Украина

Сообщение

waryag: 27.02.2023 18:55
Timedemo: 27.02.2023 18:41навіщо розгін пам"яті для якогось 12400, де можна встановити 3200 пам"ять зменшити таймінги і отримати чудову продуктивність
Тобто "друга категорія клієнтів, які не думають", замість того, щоб увімнути оптимальний ХМР одною кнпкою, буде тиснути таймінги на тих же донних 3200, що і зен1? :rotate:
більшість нормальних покупців, хто розуміє для чого він купляе 610 мамку, навіть не знає понятння ХМР профіль. ;)
Prescott
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

Timedemo: 27.02.2023 14:16у інтела друга аудиторія клієнтів,
Лох не мамонт (с) :)
Timedemo
Member
Откуда: Ненька Украина

Сообщение

Prescott: 28.02.2023 11:23
Timedemo: 27.02.2023 14:16у інтела друга аудиторія клієнтів,
Лох не мамонт (с) :)
Значит много лохов
redialplease
Member

Сообщение

Ребят на какую видуху хватит БП be quiet! Pure Power 11 350W??
система: i5 6400 + h110 + 1hdd + 1ssd. Максимум 1 вертушка корпусная, 2 планки озу.
Если смотреть рекомендованные, то можно прыгать в окно.

Человек смотрит как 1650пуперсупер\1660супер или ТИ и 1070ТИ. Но там даже математически впритык.
SergN
Member
Откуда: Kyiv

Сообщение

redialplease: 01.03.2023 22:17Человек смотрит как 1650пуперсупер\1660супер или ТИ и 1070ТИ. Но там даже математически впритык.
Якщо допустити повну справність того БЖ, то всю серію 16хх можна ставити.
redialplease
Member

Сообщение

SergN
Блок питания сегодня забрали новый с розетки.
Спасибо за инфу
SergN
Member
Откуда: Kyiv

Сообщение

redialplease: 01.03.2023 22:31Блок питания сегодня забрали новый с розетки.

Оригінально люди себе обмежують... :-/
acm_fan
HWBOT OC Team
Аватара пользователя
Откуда: Днепр

Сообщение

redialplease
1070 Ti / 1080 рефы имеют одно гнездо на 8 pin, что как бы намекает на достаточность нормального БП. Нерефы бывают сильно разные.
А вообще Вам туда:
viewtopic.php?f=5&t=126875
er[socrates]
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

redialplease: 01.03.2023 22:17 Ребят на какую видуху хватит БП be quiet! Pure Power 11 350W??
система: i5 6400 + h110 + 1hdd + 1ssd. Максимум 1 вертушка корпусная, 2 планки озу.
Если смотреть рекомендованные, то можно прыгать в окно.

Человек смотрит как 1650пуперсупер\1660супер или ТИ и 1070ТИ. Но там даже математически впритык.
1660 хватит, но впритык
odessitmws
Member
Аватара пользователя
Откуда: Воля або смерть🇺🇦

Сообщение

redialplease: 01.03.2023 22:17Ребят на какую видуху хватит БП be quiet! Pure Power 11 350W??
ну у меня 3060ти кушает ватт 150 с частотой 1800 (в стоке с авторазгоном 1970 частота) ой5 еще на 50-60 потянет
redialplease
Member

Сообщение

Ну бюджет у человека был 1500. Старый хлам помер. Из нормального нашел 350ватник тот. Изначально он мне говорил что от силы 1650 какую-то чисто для дотки кс танков и подобного уровня. А потом аппетит появился и на хогвартс шляпу ту и на другое)
Валерий
Member
Аватара пользователя
Откуда: Kur

Сообщение

redialplease
be quiet! Pure Power 11 350W
Chieftec 500W Proton (BDF-500S) стоит ненамного дороже
(1908 vs 2165 грн, если смотреть по низу хотлайна). Можно было бы взять его.
1660супер
Можно взять RX6600. Она прилично быстрее, при этом потребляет почти так же(132 vs 125 ватт)
redialplease
Member

Сообщение

можно то можно было... но в чифе я не уверен был. А человеку даже за 1900 уже "дороговато" было.
Ответить