Статистика разгона ведется в отдельной ветке.
Прежде чем задать вопрос, ознакомтесь с FAQ!

Написать отзыв/жалобу/пожелание по действиям куратора можно в теме: Кураторы тем

Проц 12400. Трошечки дорожче це 10 штук))a_z_z_y: ↑ 14.02.2023 22:45 snapdragon999
Якщо до справи: 3600 18-22-22-42 зовсім трошки краще за 3200 16-18-18-36.
Краще вже беріть 3600 16-19-19-38. Це кращій ХМР і вони мають коштувати зовсім трошечки дорожче за 3600 з великими таймінгами.
3600 16-16-16 це кіт вцілому не для ХМР. Бо інкше переплата за трохи кращій ХМР якась дика
Відправлено через 5 хвилин 37 секунд:
Ще додам - якщо у вас проц інтол і не може регулювати вольтаж на КП, то там вище 3466мгц по оперативці наврядчи поїде.
Тому купивши 3600мгц комплект вам доведеться знижувати її частоту.
Хай мене краще власники виправлять.
Ви плутаєте вартіть комплектів 3600 16-19-19 та 3600 16-16-16snapdragon999: ↑ 14.02.2023 22:55Проц 12400. Трошечки дорожче це 10 штук))a_z_z_y: ↑ 14.02.2023 22:45 snapdragon999
Якщо до справи: 3600 18-22-22-42 зовсім трошки краще за 3200 16-18-18-36.
Краще вже беріть 3600 16-19-19-38. Це кращій ХМР і вони мають коштувати зовсім трошечки дорожче за 3600 з великими таймінгами.
3600 16-16-16 це кіт вцілому не для ХМР. Бо інкше переплата за трохи кращій ХМР якась дика
Відправлено через 5 хвилин 37 секунд:
Ще додам - якщо у вас проц інтол і не може регулювати вольтаж на КП, то там вище 3466мгц по оперативці наврядчи поїде.
Тому купивши 3600мгц комплект вам доведеться знижувати її частоту.
Хай мене краще власники виправлять.
на жаль чипсет Н270 не може розганяти ні пам'ять ні проц. Пам'ять поїде на 2400 мгц з якимось 13,14 таймінгами якщо погратись. а для розгону треба Z170/Z270TomMass: ↑ 15.02.2023 17:19 Всім доброго
Планую збірку на Asus Prime H270-plus + i7 6700k (скальп от gehka). 3д модельки помалювати і трохи погратися по свободі.
І так як проц з розблокованим множником, зараз підбираю оператику. Потрібне щось бюджетне але стабільне, що легко заведеться з xmp на 3200 і чи заведеться на цій мамці (так так, знаю, що гарантій 100 відсоткової бути не можу). 2 х 8 gb
Остання пекарня була більше трьох років тому (пересів на ноут). З ryzen 7 2700x мав Corsair Vengeance LPX 3600. XMP заводився на 3200 без проблем. 3600 вже треба било с тайміншгами балуватися. Зараз теж дивлюсь на неї, бо добра ціни і вона поширена, тож в майбутньому можно докупити такий саме кіт
Буду вдячний за ваші поради
чомусь я був упевнений, що розгон проца можливій... анівей вона у мене лежить і збірка буде на нійSKYJAKER: ↑ 15.02.2023 17:53Asus Prime H270-plus
Объясните мне, может я чего-то не знаю. Разве есть такая память, которая продается с XMP на определенной частоте, она на ней не заводится и это не считается браком?TomMass: ↑ 15.02.2023 17:19 що легко заведеться з xmp
С 4мя модулями большая нагрузка на контроллер памяти и с ХМР она вряд ли заведется тогда. Надо будет вручную разгонять.TomMass: ↑ 15.02.2023 17:19 в майбутньому можно докупити такий саме кіт
Ну а якщо це дуже високий XMP і сама платформа в стільки не може, то виходить пам'ять брак, чи як ) ?oversmoke: ↑ 15.02.2023 18:25Объясните мне, может я чего-то не знаю. Разве есть такая память, которая продается с XMP на определенной частоте, она на ней не заводится и это не считается браком?TomMass: ↑ 15.02.2023 17:19 що легко заведеться з xmp
То выходит, что прокладка между креслом и монитором проржавела.feniks_tm: ↑ 15.02.2023 18:27 і сама платформа в стільки не може
https://www.asus.com/motherboards-compo ... /techspec/TomMass: ↑ 15.02.2023 18:21але питання стосовно памьяті не знімається. як знайдеться щось на z чіпсеті, то переїду

вона повертається виробнику і той визначає, брак чи не бракoversmoke: ↑ 15.02.2023 18:25которая продается с XMP на определенной частоте, она на ней не заводится и это не считается браком?
Тогда я не пойму, что он выбирает.WalkMan: ↑ 15.02.2023 18:32 вона повертається виробнику і той визначає, брак чи не брак
TomMass: ↑ 15.02.2023 17:19 Потрібне щось бюджетне але стабільне, що легко заведеться з xmp на 3200
Десь колись у нас був юзерь Kingston official, то він розповідав, що якщо у вас не заводиться ХМР, то проблеми вашої материнки і КП в процесора.oversmoke: ↑ 15.02.2023 18:25Объясните мне, может я чего-то не знаю. Разве есть такая память, которая продается с XMP на определенной частоте, она на ней не заводится и это не считается браком?TomMass: ↑ 15.02.2023 17:19 що легко заведеться з xmp
Саме так. Як і написав, остання платформа була r7 2700х і asus prime x470-pro. І я геть забув ці приколи з інтелом. Чому зараз інтел, бо лежіть комплект з бж, але зі слабким каменем і 4гб оперативної. Камінь купив у комрада тут. Теперь діло за ramWalkMan: ↑ 15.02.2023 18:38 oversmoke
можливо людина в ейфорії від свободи платформи на AMD не зрозуміла, що опинилась в рамках Intel![]()
Хоче зайти в бівос, тіцнути xmp на 3200, зберігти і щоб все це працювалоoversmoke: ↑ 15.02.2023 18:35 Тогда я не пойму, что он выбирает.
Дуже своєчасно. ДякуюSKYJAKER: ↑ 15.02.2023 17:53 на жаль чипсет Н270 не може розганяти ні пам'ять ні проц. Пам'ять поїде на 2400 мгц з якимось 13,14 таймінгами якщо погратись. а для розгону треба Z170/Z270
Так это любая память так может. Если зашито 3200, то поставил и работает. Именно для этого его и придумали.TomMass: ↑ 15.02.2023 20:37 Хоче зайти в бівос, тіцнути xmp на 3200, зберігти і щоб все це працювало
вам сюдиRamiras: ↑ 22.02.2023 15:04 Здравствуйте!
Собираю примерно такую систему :
райзен 7 5800х3д
Материнская плата Asus ROG Strix B550-A Gaming
Корпус be quiet! Pure Base 500DX Black
Samsung 970 Evo Plus 1TB M.2 PCIe 3.0
Кулер Noctua NH-U14S
Блок питания ASUS ROG Strix 750W Gold PSU
B нужна оперативная память DDR4 32 (2х16) гига 3600 + с хорошими таймингами
Цель: Для фпс в играх (бюджет -+ 5 к)
Вот несколько вариантов на примете :https://hard.rozetka.com.ua/comparison/ ... 310063738/
Может быть есть другие варианты получше?