Обзор системы жидкостного охлаждения Lian Li Galahad AIO 360

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
Dub1k
Member
Аватара пользователя
Откуда: Львів

Сообщение

Да не важно якими алгоритмами керується материнська плата чи ос. І розмова далеко не про це. Еліта форуму стверджувала що виключно кастумні СВО тихі та ефективні. А датчик температури контура чуть не одна із важливих характеристик в любому СВО. І це при тому що більшістю сво закритиго типу (не обслужувальні) не мають його по факту.

І почали втирати діч про те що на ньому базується адекватне керування оборотами.
Вище я прикріпив скріни де банально обороти вентиляторів СВО навіть на низьких оборотах дають оптимальну тмпературу (далеку від тротлінга) та чудові акустичний режим користування у вигляді 700-1000 оборотів під ЛінХ нагрузкою.
І все це без заявленого тротлінгу про який розказували дяді. Кастум потрібен але тільки для перформенсу і пафосу.

Всі ці детчики в кастомних СВО не несуть ніякої конструктивної інформації. Звичайно можна їх наставити дофіга і на них затрігерити систему охолодження. Але що це по факту дасть ? Маса вбитого часу і розельтат +- на рівні бюджетного СВО. Тому що все банально впреться в термопасту та вдалість процесора, чи його степінг.
Deadpool
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Dub1k: 24.11.2021 14:23виключно кастумні СВО тихі та ефективні
Одразу підкреслю. Я не хейтер АІО. Просто хочу внести корективи в деякі ваші ствердження.

На тему виключно кастом тихий. Так і залишається. Тому як кастом може забезпечити тобі тишину+ низькі температури для будь яких температур в твоїй кімнаті. Хоч при 30-38гр влітку. Без кондиціонера, з сонячної сторони, на до 600-800обертах.
І вам не потрібно душити карту або проц.
Кількість секцій та тдп заліза просто врахувати.

Про температурний датчик як пристрій для корегування обертів. Ну доволі дивне використання. Ні, в цілому теж один з сценаріїв для використання.
Але в кастом той же. Ставлять його для моніторингу. Аби розуміти як система працює.
І тут ми переходимо до твердження. Яке власне і мотивувало мене на це повідомлення.
Dub1k: 12.11.2021 12:42Його коливання під час роботи в районі декількох градусів. А якщо враховувати похубку вимірювань та дешеві датчики то ці значення тобі не потрібні від слова зовсім.
Тут навіть складно почати. Аби не гаяти час. Просто приведу вам технічну частину для розуміння.
1. Будь яка помпа, яку експлуатують для АІО (асетек і таж альфа) або для кастома (ддц/д5/клони р60 ек і інші спрощенні помпи на базі ддц) мають робочі режими. І кретичні для роботи температури.
Якщо температура рідини в контурі, не важливо якому, сягатиме 60гр, то вона може залипнути, і заклинити. І це не факт що буде гарантійний випадок. Відомі випадки коли і з 50+гр температурою рідини, помпи через деякий час, ддц, клинили у людей.
Подібні датчики температури рідини в контурі, саме для цього і використовуються.
Аби самому час відчасу чпостерігати, або ж використовуючи програмне забезпечення виробника, або ж стороннє, мати можливість, вимкнути ПК/підняти оберти, подати звуковий сигнал, то що.

Не потрібно стверджувати, так зверхньо, що це безглузда річ.
Навіть в розрізі АІО вона актуальна. Так як там клин помпи зустрічається час від часу. А в АІО навідміну від кастома, більше чинників для подібного сценарію.від рідини яка не змінюється, до алюмінь радіка+мідного водоюлоку+ попадеться поганий хладоген, який через рік/два почне розпад на безпечні елементи, і забивати водоблоку канали, або помпу. І привіт перегрів, клин, потекло бо закіпіло.

Варіантів багато в загалом. :beer:
Без образ. Просто доволі однобоко була побудована логіка ваших постів.
tehnikpc
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Sko: 25.06.2021 17:36
В тот же эйсбаер датчик втыкается.
подскажите пожалуйста, на
Alphacool Eisbaer Pro Aurora 360 CPU AIO
Alphacool Eisbaer Aurora HPE Edition 360 CPU AIO

есть такой разъём? я просто себе выбираю сво aio

Отправлено спустя 3 минуты 38 секунд:
msi p45: 17.11.2021 11:03
у этой ^одной из лучших^ помпы не доживают даже гарантию , или дохнут сразу после неё , :laugh:
жижа в контуре так же га...надо менять.
это на какой сво?

Отправлено спустя 1 час 2 минуты 11 секунд:
Sanьka: 25.06.2021 10:55 В то время как одна из луших АиО стоит
[URL=http://piccy.info/view3/14383783/d3b02f ... a796/orig/]
это какая? у меня просто не открываются эти ссылки
Ответить