Подборка комплектующих. Вопросы/ответы (часть 2)

Общие вопросы по настройке и разгону. А также прочие околокомпьютерные вопросы
Ответить
Автор
Сообщение
Moderator
Moderator

Сообщение

Эта тема предназначена для вопросов связанных с апгрейдом, выбором комплектующих, подбором систем в целом.

Прежде чем задать свой вопрос, стоит ознакомиться с FAQ.

Изображение

Замечу, эта тема предназначена для "комплексных" вопросов. Для выбора и советов по одиночным комплектующим существуют спец.ветки:
Выбор корпуса и БП
Процессоры
Материнские платы
Оперативная память
Видеокарты

Игнорирование правил конференции наказывается

Флуд, оффтоп и фанатизм будут удаляться с ВЫДАЧЕЙ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЙ!

Написать отзыв/жалобу/пожелание по действиям куратора можно в теме: Кураторы тем

Подборка комплектующих. Вопросы/ответы часть 1
WaRMacTep
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кременчук

Сообщение

Avenger80: 05.02.2023 13:43Fractal Design Meshify 2 Compact
а как вам вариант be quiet! Pure Base 500DX ?
Avenger80
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харьков

Сообщение

WaRMacTep
Очень неплохой вариант, хотел бы такой. Только крышка отдирается с трудом и с грохотом, что всё капец - сломал всё. А так да... Можете в профиль заглянуть мой. :)
спойлер
Это так, я пошутил... Я ничего не подбираю, если честно.
WaRMacTep
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кременчук

Сообщение

Avenger80
да тут я с вами не поспорю постоянно первый раз когда отдираю люди глаза делают как блюдца... но пока что не ломал ни разу
l-m
Member

Сообщение

SergN: 05.02.2023 12:30
Chester_pl: 05.02.2023 10:30посоветуйте мать+проц+память так что бы раскрыть потенциал ссд
:eek: Такого, здається, ще тут не було :D . На новий мем тягне )
Сміх сміхом, але мінімальні процесори для цього інтел 11ххх та райзени 3000.
Artem_K
Member
Аватара пользователя
Откуда: Все складно

Сообщение

В домашнем применении потенциал SSD это как микроорганизмы, они есть, но их никто без микроскопа (бенчмарка) не видит.
Разве что небольшая разница есть между SSD SATA III и PCIe.
Timedemo
Member
Откуда: Ненька Украина

Сообщение

Alexandro: 04.02.2023 22:34
Alexandro: 02.02.2023 20:31 Добрий вечір.
Орієнтовно рік назад я вже писав сюди, але з початком війни не склалось.
Хочу зробити апгрейд свого комп'ютера. Оновити процесор, материнську плату, оперативну пам'ять і можливо докупити собі накопичувач M2.
Мета покупки - ігри (на моніторі 28 дюймів, FullHD). Хотілось би спробувати Hogwarts Legacy, Resident Evil 4 Remake, Cyberpunk 2077 та інші новинки. Сталкер 2, наприклад.
Бюджет системи з того, що у мене вийшло (20000-25000 грн).
Розганяти систему не планую, але наскільки розумію, материнська плата автоматично може включати розгін.
Бажаний рівень гучності системи - звичайна.
Не дуже багато шукав, оскільки часу зараз не так багато.
З комплектуючих у мене залижаються блок живлення Vinga 750W (VPS-750G), SSD Kingston SSDNow A400 480GB і відеокарта RX580 MSI GamingX 4Gb. Карта стара, але ближчим часом я планую і її змінити.
Питань є декілька.
1. Яку материнську плату підібрати під мій процесор? Материнки я шукав в основному по відгуках в інтернеті. Можливо, є якісь кращі рішення під i5 12400?
2. Чи є сенс брати накопичувач М2 під ігри? Наприклад, під систему виділити 200 ГБ і ще 800 під ігри.
Цікаво почути думку експертів.
Зарання дякую за відповіді! Всім мирного неба і спокійного вечора!
Мабуть я вже дістав вас всіх) Але все ж хочу обрати оптимальний варіант.
Якщо збиратиму комп'ютер на інтелі, то мабуть таки братиму i5 13500 з материнкою Asus TUF Gaming B660-Plus Wi-Fi D4 і оперативкою Kingston Fury DDR4-3200 32768 MB PC4-25600 (Kit of 2x16384) Beast Black (KF432C16BBK2/32).
Охолодження be quiet! Pure Rock 2 Black. Думаю його з головою вистачить, який би я процесор не підібрав.
Оперативну пам'ять DDR5 мабуть брати не буду, дороге задоволення, тому зупинюсь на DDR4.
Взагалі на форумі багато пишуть про райзени.
Що скажете про AMD Ryzen 5 5600G 3.9 GHz / 16 MB ? Вистачить його для моїх потреб чи є кращі варіанти?
Ну і в теорії, якщо взяти нормальну материнку, в майбутньому можна буде просто поставити потужніший б/у процесор.
Власне, до райзена в мене два питання - яку оптимальну материнську плату взяти і яку пам'ять, щоб система запустилась і працювала стабільно без додаткових маніпуляцій по типу розгонів, живлення і т.д.
беріть інтел, і забудьте ще на 5 років про апгрейди. буде мало, на ту мамку 13700 поставите потім. хоа я думаю і 13500 надовго вистачить.
yupi
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Timedemo: 06.02.2023 10:20беріть інтел
Лучше амд :rolleyes:
Timedemo
Member
Откуда: Ненька Украина

Сообщение

yupi: 06.02.2023 10:42
Timedemo: 06.02.2023 10:20беріть інтел
Лучше амд :rolleyes:
лучше интел :rolleyes:
feniks_tm
Member
Аватара пользователя
Откуда: Луцьк

Сообщение

Timedemo: 06.02.2023 10:46
yupi: 06.02.2023 10:42
Лучше амд :rolleyes:
лучше интел :rolleyes:
Краще ARM :lol:
Timedemo
Member
Откуда: Ненька Украина

Сообщение

feniks_tm: 06.02.2023 10:47
Timedemo: 06.02.2023 10:46
лучше интел :rolleyes:
Краще ARM :lol:
ARM краще.
но лучше Интел
Nouriel
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вараш

Сообщение

Timedemo: 06.02.2023 11:25
ARM краще.
но лучше Интел
але беріть амд
Avenger80
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харьков

Сообщение

Timedemo
Nouriel
AMD vs Intel - battle forever! :gigi:
Timedemo
Member
Откуда: Ненька Украина

Сообщение

Avenger80: 06.02.2023 12:04 Timedemo
Nouriel
AMD vs Intel - battle forever! :gigi:
краще робіть як я. в мене і інтел і амд.
Avenger80
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харьков

Сообщение

Timedemo
И у меня по жизни были и AMD и Интел. С 1999г. по 2011г. был AMD, с 2011 по 2023г. - Интел. :)
Timedemo
Member
Откуда: Ненька Украина

Сообщение

я на интеле с кор2дуо. по сегодня. )) недавно купил для спец задач 5800х второй нодой.
iwojima
Member
Аватара пользователя
Откуда: Тернопіль

Сообщение

Привіт.
Думаю про недорогий апгрейд системи. Проц, озу, МП. (Система в профілі)

CPU - i5 4460
COOLING - Gammaxx 200t
M_B - H81M-K
PSU - FSP350-60APN 85+
RAM - 8 GB
GPU - GTX 1060 3gb
SSD - Crucial M550 256GB
HDD - Western Digital Black 500GB 7200rpm 32MB WD5000LPLX 2.5 SATA III
CASE - Asus Vento

Використовую ПК в основному для роботи, деколи онлайн проекти - Дота2, КС:ГО, Апекс та інші. Почав помічати що навіть в тій самій доті чи КС, апекс відбувається дроп кадрів. Таке враще що вони навчились в більше ніж 4 ядра. От і хочу прокачати ПК:
1) Купити і7/Xeon
2) повна зміна платформи - АМ4/Intel ?

Чи буде профіт від 4/8 чи відразу краще на 6/12 ?
Signature
Member
Откуда: Херсон

Сообщение

iwojima: 08.02.2023 10:51 Привіт.
Думаю про недорогий апгрейд системи.

Чи буде профіт від 4/8 чи відразу краще на 6/12 ?
8гб оперативки звичайно зараз мало, 16 пам'яті підкинути, свою продати.
Проц теж було б добре на i7 4770 змінити, ну це 1500грн мінімум . Звичайно буде краще, і не дуже дорого. А якщо міняти платформу то це біля 10к мінімум та ще й блок живлення з 4 пінами на процессор також на заміну, це ще дві тисячі . Продайте i5 і память, зробіть апгрейд.
SergN
Member
Откуда: Kyiv

Сообщение

iwojima
Варіант 2. Поняття "недорогий" у кожного своє.
iwojima
Member
Аватара пользователя
Откуда: Тернопіль

Сообщение

SergN: 08.02.2023 11:21 iwojima
Варіант 2. Поняття "недорогий" у кожного своє.
+- 2к грн зверху від ціни щоб продати старий комплект.
SergN
Member
Откуда: Kyiv

Сообщение

Тобто коштів лише на варіант 1. Як швидко звужується вибір )
Ответить