Покупцям ремейку Dead Space дарують Dead Space 2

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
Shaolin_Style
Member
Аватара пользователя
Откуда: Wakanda

Сообщение

MessiaH: 10.01.2023 12:16 эти кацапы подосрали даже игрокам на территории бывшего совка, уже и перевода на русский даже сабами не будет
Если это не синдром малороса, то я тогда не знаю что.
MessiaH
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Shaolin_Style: 10.01.2023 14:53Если это не синдром малороса, то я тогда не знаю что.
в чём именно синдром малороса?
P27mre
Junior
Аватара пользователя
Откуда: All Ukraine

Сообщение

Shaolin_Style
А чому ти на мові малороса розмовляєш шановний ? :lol:
Админы простите не удержался просто тут у людей после начала войны походу тотально кабину снесло :lol:
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

P27mre: 10.01.2023 12:58Я думаю когда у нас люди перестанут пиратить и показатель покупок игр со стороны UA будет очень высок то и будут нам делать озвучку ) А глядя статистику покупок игр со стороны UA и сравнивать его с другими Европейскими странами я хочу сказать что далеко от логики совка мы не ушли в плане логики на халяву.
Порівняйте вартість гри з мінімальною/медіанною зарплатою в Європі та Україні.
А з лютого минулого року я вважаю морально припустимою (і навіть очікуваною) поведінкою зпіратити і більше задонатити нашим хлопцям, чим босам ЕА, актибліззард і ко.

Відправлено через 5 хвилин 51 секунду:
P27mre: 10.01.2023 15:23А чому ти на мові малороса розмовляєш шановний ? :lol:
Досить дивне питання від людини, що сама вище писала на рюське єзика. :rotate:
Shaolin_Style
Member
Аватара пользователя
Откуда: Wakanda

Сообщение

MessiaH: 10.01.2023 15:19 в чём именно синдром малороса?
зачем тебе руснявые субтитры и перевод?
Samilo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харьков (Украина)

Сообщение

P27mre
Поховав би ти своїх близьких після розстрілу москалями подивився я б на тебе
MessiaH
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Shaolin_Style: 10.01.2023 17:42зачем тебе руснявые субтитры и перевод?
мой уровень английского не идеален потому что
dante1980
Member

Сообщение

После появления Эпик Стор, вопрос бомж гейминга изменился кардинально.
На счет Деад Спейса - он через пол года\год появится в ЕА подписке за 5$ в месяц.... Так попробовал все их 2,5 Хита за последние 5 лет.
п.с.
Масс Эффект ремастер - помним, любим, не забудем
neo89skynet
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

заберемо якось на роздачі у епіку, а так нехай вони йдуть лісом за таку ціну... :beer:
FatCatUA_Twitch
Junior
Аватара пользователя
Откуда: Львів

Сообщение

Ааааа, ось чому цінник як за 2 гри)))
Yuriy_JV
Junior

Сообщение

xtbtch: 10.01.2023 12:42
Frost-Nick: 10.01.2023 09:35 Предлагаю обсудить Покупцям ремейку Dead Space дарують Dead Space 2

Це все добре, але де переклад на українську мову. 2 китайських, 2 іспанських, у поляків повна локалізація (радий за них). А на що вони розраховують на нашому ринку... Хоч субтитри додайте.
смешно, зачем там перевод? чтобы испортить погружение? "петро, це шо, картопля? нэ, це некроморф"
X22 или калибр тебе в свинособачью морду от твоих свинособачьих друзей было бы весьма закономерно
xtbtch
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Yuriy_JV: 20.01.2023 01:45
xtbtch: 10.01.2023 12:42

смешно, зачем там перевод? чтобы испортить погружение? "петро, це шо, картопля? нэ, це некроморф"
X22 или калибр тебе в свинособачью морду от твоих свинособачьих друзей было бы весьма закономерно
"хрю хрю хрю хрю хрю")
Kirakishou
Member

Сообщение

Я зараз граю тільки в одну гру і задонатив туди біля тисячі доларів, але це було до повномасштабного вторгнення, зараз у мене лишніх грошей немає, як і електроенергії. Також, я купував підписку на кранчірол, коли був настрій дивитися аніме. Але ні там, ні там немає і навряд чи буде українська, адже там немає навіть польської, як і більшості європейських мов. Тепер питання. Якщо сервіс не пропонує українську мову, варто купувати його продукт чи краще спіратити? Це до того, що українська аудиторія не платить. Купувати з російським перекладом чи не купувати, а піратити?
Ответить