Intel Core i9-13900KS може стати першим процесором із boost-частотою 6,0 ГГц

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
Sanьka
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Предлагаю обсудить Intel Core i9-13900KS може стати першим процесором із boost-частотою 6,0 ГГц
Коли зібрав всі Камені Вічності щоб бустанути проц як треба!
Изображение
NiTr0
Member

Сообщение

повторяется история нетбёрста, или FX9590...
avtoelectrik
Member
Аватара пользователя
Откуда: Рівне

Сообщение

АМД вже випускала коли потрібно було проци ХТ ,думаю тут вони теж залишили таку можливіть :)
Nvthvn Blvke
Junior

Сообщение

Я не розумію, навіщо вони всі міряються ̶п̶і̶с̶я̶м̶и̶ герцями, чому не робиться упор на багатопоточність? Та чому інженери програмного забеспечення не приділяють цьому достатньо уваги? Кому потрібен однопоток в 2к22? (окрім WoT). Я розумію що може 6 ГГц і круто на всі 8 ядер, але не краще зробитит наприклад стандарт 16 енергоефективних ядер?(наприклад 16 ядер по 3 ГГЦ) Мощність та сама , а температура менша... :idea: поправте мене, якщо я щось нерозумію...
s_ova
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Nvthvn Blvke: 12.09.2022 14:35 Я не розумію, навіщо вони всі міряються ̶п̶і̶с̶я̶м̶и̶ герцями, чому не робиться упор на багатопоточність? Та чому інженери програмного забеспечення не приділяють цьому достатньо уваги? Кому потрібен однопоток в 2к22? (окрім WoT). Я розумію що може 6 ГГц і круто на всі 8 ядер, але не краще зробитит наприклад стандарт 16 енергоефективних ядер?(наприклад 16 ядер по 3 ГГЦ) Мощність та сама , а температура менша... :idea: поправте мене, якщо я щось нерозумію...
З точкі зору програмних інженерів - не всі задачі можна ефективно розпаралелити. В окремих випадках спроба розпаралелити може навіть призвести до зменшення продуктивності.
Nvthvn Blvke
Junior

Сообщение

s_ova: 12.09.2022 14:44
Nvthvn Blvke: 12.09.2022 14:35 Я не розумію, навіщо вони всі міряються ̶п̶і̶с̶я̶м̶и̶ герцями, чому не робиться упор на багатопоточність? Та чому інженери програмного забеспечення не приділяють цьому достатньо уваги? Кому потрібен однопоток в 2к22? (окрім WoT). Я розумію що може 6 ГГц і круто на всі 8 ядер, але не краще зробитит наприклад стандарт 16 енергоефективних ядер?(наприклад 16 ядер по 3 ГГЦ) Мощність та сама , а температура менша... :idea: поправте мене, якщо я щось нерозумію...
З точкі зору програмних інженерів - не всі задачі можна ефективно розпаралелити. В окремих випадках спроба розпаралелити може навіть призвести до зменшення продуктивності.
Он воно як, дякую, не задумувався над цим
Melofon
Member
Аватара пользователя
Откуда: Николаев

Сообщение

WoT уже давно может работать в несколько потоков это раз, и даже современные процессоры с неочень высокой частотой могут выдавать там 300-400 фпс а высокочастотные могут и 500-600 но кому оно надо? это два, так что плохой пример. В танках всегда упор в видеокарту если не включены ограничители фпс.
erkins007
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Nvthvn Blvke
Для примера тебе стройка дома - да можно нанять не одну бригаду, а 10 сразу и дом построится быстрее, но если все 10 бригад будут слоупоками, то пользы от этого не будет, так как пока фундамент не построят, другие работы невозможны, пока стены не построят часть работ невозможны и т.д.
В программном конвеере так же - пока часть операций не выполнить, другие невозможны. Поэтому важен баланс между потоками и производительностью на ядро.
Ares
Member
Аватара пользователя
Откуда: Зимбабве

Сообщение

Изображение
Intel Core i9-13900KS под разгоном
feniks_tm
Member
Аватара пользователя
Откуда: Луцьк

Сообщение

Intel Core i9-13900KS може стати першим десктопним процесором із TDP понад 400вт :lol:
KimRomik
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Nvthvn Blvke: 12.09.2022 14:35 Я не розумію, навіщо вони всі міряються ̶п̶і̶с̶я̶м̶и̶ герцями, чому не робиться упор на багатопоточність? Та чому інженери програмного забеспечення не приділяють цьому достатньо уваги? Кому потрібен однопоток в 2к22? (окрім WoT). Я розумію що може 6 ГГц і круто на всі 8 ядер, але не краще зробитит наприклад стандарт 16 енергоефективних ядер?(наприклад 16 ядер по 3 ГГЦ) Мощність та сама , а температура менша... :idea: поправте мене, якщо я щось нерозумію...
потому что не все программы используют многопоток
один или два мощных ядра отлично подойдут для них
ImperiumAeternum
Member

Сообщение

Nvthvn Blvke: 12.09.2022 14:35 Я не розумію, навіщо вони всі міряються ̶п̶і̶с̶я̶м̶и̶ герцями, чому не робиться упор на багатопоточність?
Делают, всегда говорят и о single-threaded и multi-threaded производительности камней. Вторая тоже не стоит на месте.
block_stupid
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Коли будуть хоча б терагерцові CPU, бо вже втомився чекати квантових?
EvhenS
Member
Аватара пользователя
Откуда: Черкаси

Сообщение

Nvthvn Blvke: 12.09.2022 14:3516 енергоефективних ядер?(наприклад 16 ядер по 3 ГГЦ) Мощність та сама , а температура
Завдання для відеокарт добре паралеляться і та ж сама АМД робить 5120 ядер в відеокарті і всього 16 в процесорі.
ackstarvinta
Member
Аватара пользователя
Откуда: Львів

Сообщение

EvhenS: 12.09.2022 16:00
Nvthvn Blvke: 12.09.2022 14:3516 енергоефективних ядер?(наприклад 16 ядер по 3 ГГЦ) Мощність та сама , а температура
Завдання для відеокарт добре паралеляться і та ж сама АМД робить 5120 ядер в відеокарті і всього 16 в процесорі.
При тому що цікаво, заради тесту перекодовував відео щоб зменшити бітрейт і можна було завантажити в ватсап. Так ось, що цікаво.
Оригінал відео 16-18хв.
Софт Movavi Video Converter, щось таке
Якщо увімкнути апаратне прискорення AMD в налаштуваннях, то з відео RX 480 задча зайняла 4:30
А якщо вимкнути апаратне прискорення, то цим займатиметься проц з навантаженням всього 80% і це зайняло 1:20 на Ryzen 7 5800X :lol:
Тому в відяхи ядер то багато, але в деяких задачах 8фізичних ядер/16 віртуальних швидші в рази)))
При тому що ПСП відяхи значно швидше ніж оперативки. І в рх480 2304ядра, але щось вони не справляються швидше ніж проц :rolleyes:
NFS-Racer
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Потужність
Nvthvn Blvke: 12.09.2022 14:45задумувався
замислювався

:facepalm:

ackstarvinta
бо має значення продуктивність/ватт а не продуктвність/ядро-потік
zmax
Member
Аватара пользователя
Откуда: Zp

Сообщение

feniks_tm: 12.09.2022 15:09Intel Core i9-13900KS може стати першим десктопним процесором із TDP понад 400вт :lol:
и это на одно ядро :D
ackstarvinta: 12.09.2022 16:05Якщо увімкнути апаратне прискорення AMD в налаштуваннях, то з відео RX 480 задча зайняла 4:30
А якщо вимкнути апаратне прискорення, то цим займатиметься проц з навантаженням всього 80% і це зайняло 1:20 на Ryzen 7 5800X :lol:
раньше говорили на процессорах по качеству лучше, чем на ВК. Сейчас разницы нет? Есть тут кто в этой теме?
DreamSeller
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

zmax: 12.09.2022 16:29
ackstarvinta: 12.09.2022 16:05Якщо увімкнути апаратне прискорення AMD в налаштуваннях, то з відео RX 480 задча зайняла 4:30
А якщо вимкнути апаратне прискорення, то цим займатиметься проц з навантаженням всього 80% і це зайняло 1:20 на Ryzen 7 5800X :lol:
раньше говорили на процессорах по качеству лучше, чем на ВК. Сейчас разницы нет? Есть тут кто в этой теме?
Це ж не аналог, а цифра, в теорії не має бути різниці .
Nvthvn Blvke
Junior

Сообщение

Nvthvn Blvke: 12.09.2022 14:35 Я не розумію, навіщо вони всі міряються ̶п̶і̶с̶я̶м̶и̶ герцями, чому не робиться упор на багатопоточність? Та чому інженери програмного забеспечення не приділяють цьому достатньо уваги? Кому потрібен однопоток в 2к22? (окрім WoT). Я розумію що може 6 ГГц і круто на всі 8 ядер, але не краще зробитит наприклад стандарт 16 енергоефективних ядер?(наприклад 16 ядер по 3 ГГЦ) Мощність та сама , а температура менша... :idea: поправте мене, якщо я щось нерозумію...
4-5 людини адекватні, і 14 (3.14)сів з завишеним ЧСВ поставило мінус повідомленню, прошу помітити ,що моє повідомлення було питанням ,а не твердженням. :up:
Melofon
Member
Аватара пользователя
Откуда: Николаев

Сообщение

Nvthvn Blvke

Уже 16 ;) , а ваше ЧСВ сильно пострадало от этих минусов? Не принимайте близко к сердцу. А матерится хоть и в скрытой форме тем более оскорбляя других тут запрещенно правилами конференции и только за это вы получили и ещё получите минусы за последний пост. Тем более вы прибегли к оскорблениям за какие-то минуса :gigi:
Ответить