Arctic виявила дефект у системах рідинного охолодження Liquid Freezer II

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

придбав свій арктік 360мм в телемарті 16 червня 2021 (за 3199грн :gigi: ), обираю це в формі по посиланню в новині — пише, що все окей, нічого замінювати не треба :think:

але при цьому ж насамперед повідомляють, що в продажу дефектні АІО були з травня 2021 :spy: за логікою, вони там, звісно, можуть відслідкувати всі браковані партії і куди вони потрапили, але наскільки ретельно це було зроблено, і чи не займався цим той же чувак, який обирав прокладку водоблоку?

почуваюсь спантеличено, для надійності замовив silent loop 2 360mm, завтра поставлюю її, а з арктіком ще подумаю. мабуть, варто розібрати і подивитись, що там всередині самому.

взагалі, ситуація реально неприємна, і шкода, що арктік так проґавили, тепер велика кількість покупців будуть обходити їхні продукти стороною "про всяк випадок".
CONSTRUCTOR
Member
Откуда: Ukraine

Сообщение

leif
Якщо пишуть, що все ок, значить так і є. Ніякі партії вони не відслідковують. Вони знають з якої і по яку дату почали використовувати браковані прокладки, чи холодоагент, чи що воно там у них не так. І знають які серійні номери відповідають партії товару за цей проміжок часу. Достатньо просто ввести серійний номер і зразу стає зрозуміло відноситься виріб до бракованої партії чи ні. Якщо ви купили на початку червня, це не означає що водянку везли до вас спецкур"єром прямо з заводу. Вона могла півроку подорожувати країнами і валятися на складах.
З точки зору покупця, арктік веде себе дуже порядно: сама визнала свою помилку і пропонує всим бажаючим виправити її безкоштовно, щей надає вибір самому це робити чи їм відправити. Інші виробники помилки визнають тільки після цунамі скарг, виття на форумах і судів. Як асус із своїми неправильно впаяними конденсаторами.
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

CONSTRUCTOR: 24.08.2022 13:27Достатньо просто ввести серійний номер
Дайте, будь-ласка, посилання на сторінку, де можна відслідкувати саме за серійником, а не за датою та країною придбання. Я щось не бачу: чи туплю чи не там шукаю.
erkins007
Member
Аватара пользователя

Сообщение

SergFX
Ну у меня не менее печка 9900к, причем мне попался такой экземпляр, который совсем не даунвольтится, но при этом разгоняется до 5.2 без проблем. А 5.2 на нем без даунвольтинга это до 1.45 напряжение и почти 300 ват потребления. 300 ват воздуху отвести будет очень тяжело, на воде же он у меня Макс до 85 доходит
kessel
Junior
Откуда: Одеса

Сообщение

maytuxa
DuckRider
В списке Украина появилась, заказал себе ремонтный комплект на 360.
Hotspur
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Ortyomko: 23.08.2022 20:58 lktnv
Нохча мне давала 88-90градусов на 5800х, этот Арктик 80-83. И это всего лишь 240-я модель.
і що ? зате з Ноктуа спиш спокійно
artko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

Hotspur: 24.08.2022 13:51
Ortyomko: 23.08.2022 20:58 lktnv
Нохча мне давала 88-90градусов на 5800х, этот Арктик 80-83. И это всего лишь 240-я модель.
і що ? зате з Ноктуа спиш спокійно
главное не забыть подпереть ноктуа, чтобы не выломала кусок материнки своим весом, ага :)
CONSTRUCTOR
Member
Откуда: Ukraine

Сообщение

leif: 24.08.2022 13:37 Дайте, будь-ласка, посилання на сторінку, де можна відслідкувати саме за серійником, а не за датою та країною придбання. Я щось не бачу: чи туплю чи не там шукаю.
Я до того як писав не заходив по самому посиланню, в статті написано, що за серійником, то я думав так і є. Ну і з власного досвіду знаю, що раніше це по серійному номеру робилося. Хоча після вибору країни і дати, далі воно просить якийсь код із під помпи.
aaleksandrenko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Житомир

Сообщение

artko: 24.08.2022 13:54
Hotspur: 24.08.2022 13:51 і що ? зате з Ноктуа спиш спокійно
главное не забыть подпереть ноктуа, чтобы не выломала кусок материнки своим весом, ага :)
Вода вытечет, сломает ПК.
Башня материнку сломает.

Что за примитивные стереотипы :facepalm:
Иногда ПК нужно обслуживать и все будет гуд :up:
artko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

aaleksandrenko: 24.08.2022 14:04 Вода вытечет, сломает ПК.
Башня материнку сломает.

Что за примитивные стереотипы :facepalm:
Иногда ПК нужно обслуживать и все будет гуд :up:
это был слегка стеб, если что. ну а вообще - в любом случае у водянки больше вариантов по отказу, чем воздушного охлаждения. Опять же обслуживание - для воздушки удалить пыль если налипло много. Для водянки, как выясняется из обсуждаемой новости - надо разбирать все и проверять/менять прокладки, вдруг прохудилось. Будете спорить, что обслуживать желательно тщательнее и внимательнее?
aaleksandrenko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Житомир

Сообщение

artko: 24.08.2022 14:12
aaleksandrenko: 24.08.2022 14:04 Вода вытечет, сломает ПК.
Башня материнку сломает.

Что за примитивные стереотипы :facepalm:
Иногда ПК нужно обслуживать и все будет гуд :up:
это был слегка стеб, если что. ну а вообще - в любом случае у водянки больше вариантов по отказу, чем воздушного охлаждения. Опять же обслуживание - для воздушки удалить пыль если налипло много. Для водянки, как выясняется из обсуждаемой новости - надо разбирать все и проверять/менять прокладки, вдруг прохудилось. Будете спорить, что обслуживать желательно тщательнее и внимательнее?
Не, я в воде не эксперт. Не так давно отказался от этой идеи. С воздухом гемора 0, а мне его хватает. Воду и правда нужно обслуживать чаще. Вечно вижу про советы лимонкой промывать, у другого микроканалы забились соплями, третий не знает какой жижи долить, у четвертого образовался аквариум с микроорганизмами внутри. Мне оно не надо :lol:
Hotspur
Member
Аватара пользователя

Сообщение

artko: 24.08.2022 13:54главное не забыть подпереть ноктуа, чтобы не выломала кусок материнки своим весом, ага
не пиши маячню. там бекплейти давно
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

CONSTRUCTOR: 24.08.2022 14:03Я до того як писав не заходив по самому посиланню, в статті написано, що за серійником, то я думав так і є. Ну і з власного досвіду знаю, що раніше це по серійному номеру робилося. Хоча після вибору країни і дати, далі воно просить якийсь код із під помпи.
якщо ввести дату придбання, скажімо 30.06.2021, тобто всього на 2 тижні пізніше ніж я насправді купив, то форма вже не каже, що все окей і пропонує заповнити наступну форму. 2 тижні туди-сюди, може ж і помилка закрастись в їхньому трекінгу партій, про що я і написав спочатку.

і якщо заповнювати першу форму (на кіт для самостійного ремонту), то фотка помпи не потрібна, а от якщо другу (там де їм надсилаєш АІО, а вони замінюють дефектні частини), тоді так, ще треба і помпу фоткати. ніякої адекватної перевірки по серійнику немає і це погано.

заповнив першу форму, ввівши дату покупки на 2 тижні пізніше. але все одно поки поставлю іншу АІО, хоч швидка серйозна поломка і малореальна з цим дефектом, судячи з відео GN.
Vpupkin
Member
Откуда: Dnipro

Сообщение

aaleksandrenko: 24.08.2022 14:29Не, я в воде не эксперт. Не так давно отказался от этой идеи. С воздухом гемора 0, а мне его хватает. Воду и правда нужно обслуживать чаще. Вечно вижу про советы лимонкой промывать, у другого микроканалы забились соплями, третий не знает какой жижи долить, у четвертого образовался аквариум с микроорганизмами внутри. Мне оно не надо
Любители холодного железа и тишины осознано идут на это.
Кому тишина с обслуживанием раз в году, а кому жужалки и вылюкой, каждому своё.
Bryt
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Vpupkin: 24.08.2022 14:55Любители холодного железа и тишины осознано идут на это.
Кому тишина с обслуживанием раз в году, а кому жужалки и вылюкой, каждому своё.
Ого бомбануло, что даже забыл, что на водянках стоят те же вертушки которые гонят ту же пыль и зачастую даже шумнее корпусных собратов на аналогичных оборотах, из-за установки за аэродинамическим препятствием ввиде плотной решетки радиатора.
Vpupkin
Member
Откуда: Dnipro

Сообщение

Bryt
ну да, ну да, noctua A12x25 очень шумные на 900 оборотах и пыль тоннами гонят.
Maxiler
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Круто що компанія визнала помилку і пробує все загладити, так тримати!
Ortyomko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

Hotspur: 24.08.2022 13:51
Ortyomko: 23.08.2022 20:58 lktnv
Нохча мне давала 88-90градусов на 5800х, этот Арктик 80-83. И это всего лишь 240-я модель.
і що ? зате з Ноктуа спиш спокійно
зависит от мировосприятия человека. я и с арктиком сплю спокойно ;)
Earanak
Member
Аватара пользователя
Откуда: Украина

Сообщение

Я вообще компы держу свои на открытом стенде уже лет 10 как... Какой там шум, какая пыль. Не понимаю когда вот эти вот разговоры заходят. Я сплю в двух метрах от компов и они по ночам рендрят себе. Пыль раз в месяца три кисточкой снял, даже ничего разбирать не нужно, воздухом с балончика дунул в БП и видяху - все, готово. Такое впечатление что у людей просто нереальный какой то чувствительный слух и живут они на каком нить заводе по обработке древесины, все у них там в пили :lol:
Vpupkin
Member
Откуда: Dnipro

Сообщение

Earanak
Наверное не всем мишка по ушам пробежался.
Лично я завидую таким людям, я очень страдаю от всяких шумов.
Ответить