Процессоры Intel Core 13-го поколения получат от 4 до 24 ядер

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
feniks_tm
Member
Аватара пользователя
Откуда: Луцьк

Сообщение

2500K_2
Якщо завезуть нові материнки з окремим клокером, а то актуальний асрок (якщо брати з бюджеток) ні в які ворота щось, шиною то може і поженеш, якщо пощастить, а по розгону пам'яті ахтунг (
2500K_2
Member

Сообщение

а по розгону пам'яті ахтунг
Забери свої слова назад . В мене навіть лочений 12100f 6800 взяв по памяті.

viewtopic.php?p=3407327#p3407327
viewtopic.php?p=3331999#p3331999
Вложения
6666_cr1_12600.jpg
4000_геар1.jpg
7000_30.jpg
6800_1.jpg
feniks_tm
Member
Аватара пользователя
Откуда: Луцьк

Сообщение

2500K_2
Оло, до чого тут твої скріни? Якщо мова конкретно про ASRock B660M PG Riptide. Та й малась на увазі відповідно DDR4, для DDR5 уже пофіг який там SA. Мортар максу поки що в продажу нема, а всі інші доступні доски з окремим клокером під ддр5 і мягко кажучи трохи вибиваються з поняття "бюджетні". В ту ж чергу типічні Z690 по шині так не можуть гнати, як ті плати, який мають вищеназваний окремий клокер (скорочено від Clock Generator).
Последний раз редактировалось feniks_tm 20.08.2022 19:24, всего редактировалось 3 раза.
IInLight
Member

Сообщение

vmsolver: 20.08.2022 16:24 Забавно, за что АМД боролась, на то и напоролась - на многоядерность.
Ну Интел ещё очень далеко до тредрипперов и амд'ешных серверников :-P
Saffa
Member
Аватара пользователя

Сообщение

2500K_2: 20.08.2022 18:53 Нагадую - На Ревізії С0 і H0 є мікрокод bclk розгону. Це ще один плюс в скарбничку під назвою 13500 :idea:
Ох уж эти оверы. Вам бы только гнать (с) :gigi:

а ваще бульк-прикольно
HaruMamberu
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

ici134c.png
Saffa
Member
Аватара пользователя

Сообщение

feniks_tm: 20.08.2022 19:12 2500K_2
Оло, до чого тут твої скріни? Якщо мова конкретно про ASRock B660M PG Riptide. Та й малась на увазі відповідно DDR4, для DDR5 уже пофіг який там SA. Мортар максу поки що в продажу нема, а всі інші доступні доски з окремим клокером під ддр5 і мягко кажучи трохи вибиваються з поняття "бюджетні". В ту ж чергу типічні Z690 по шині так не можуть гнати, як ті плати, який мають вищеназваний окремий клокер (скорочено від Clock Generator).
А вообще конкретно: Riptide- "похороненная чистота". Если дословно.

У абсолютно всех бюджеток есть плюсы и минусы. Кто-то из них не может гнать проц,кто-то память,кто-то и то и другое,но понемногу. Чувак всё правильно скринов навалил. И да,когда серии " В" (бизнес) стали сериями "Н" (холд) ?
feniks_tm
Member
Аватара пользователя
Откуда: Луцьк

Сообщение

Saffa: 20.08.2022 19:29 Чувак всё правильно скринов навалил.
В якому місці правильно, якщо він сам почав мову про розгін по шині, а в результаті просто кидає результати розгону ддр5 пам'яті на NON-K процах. Просто від м'ягкого одразу перейшов до рідкого. Я ж одразу в коментарі уточнив про одну окрему доску й неможливість адекватного розгону пам'яті конкретно на ній, а в результаті отримав кучу скрінів розгону пам'яті на зовсім інших материнках, які взагалі не мають ніякого відношення до першочергової теми відповіді (материнок з можливістю повноцінного розгону по BCLK).

P.S. Юніфайка все таки як виявилось має зовнішній клокер, не знав, але ціна в будь-якому випадку там відповідна. Не дуже доречно брати 12100-12600(13100-13600) і материнку за 400 зелених під ддр5.

Відправлено через 19 хвилин 52 секунди:
Більше мінусів, будь ласка. Клоунада.
Последний раз редактировалось feniks_tm 20.08.2022 20:02, всего редактировалось 1 раз.
Saffa
Member
Аватара пользователя

Сообщение

feniks_tm: 20.08.2022 19:54
Saffa: 20.08.2022 19:29 Чувак всё правильно скринов навалил.
В якому місці правильно, якщо він сам почав мову про розгін по шині, а в результаті просто кидає результати розгону ддр5 пам'яті на NON-K процах. Просто від м'ягкого одразу перейшов до рідкого. Я ж одразу в коментарі уточнив про одну окрему доску й неможливість адекватного розгону пам'яті конкретно на ній, а в результаті отримав кучу скрінів розгону пам'яті на зовсім інших материнках, які взагалі не мають ніякого відношення до першочергової теми відповіді (материнок з можливістю повноцінного розгону по BCLK).

P.S. Юніфайка все таки як виявилось має зовнішній клокер, не знав, але ціна в будь-якому випадку там відповідна.

Відправлено через 19 хвилин 52 секунди:
Більше мінусів, будь ласка. Клоунада.
Та то такое. Не знаю,Азрок меня никогда не впечатлял. То проц гонит,не гонит память и звук как из унитаза. То звук хд аудио,зато прирост на проце или памяти 10%,а потом чёрный экран. То сунут иде контроллер с портом в скулу (на секундочку!),зато сетевая 100мб вместо гига. Такая себе контора в общем. Если та материка,которую ты упомянул в балансе,то ок. Я молчу.
feniks_tm
Member
Аватара пользователя
Откуда: Луцьк

Сообщение

Saffa
Ну я ж писав, що асрок) А там з окремим клокером тільки вона (PG Riptide) і Z690 Aqua. Явно, що я не про акву говорив, згадуючи слово "бюджетки" ) Ще на ддр4 має бути мортар макс. А всі інші вже на ддр5, всякі стрікси B660 F і G, і топові максімуси. А те, що і у гіги й msi були Z690 з зовнішнім клокером у мене щось геть з голови вилетіло. Хоча там ITX юніфай це найдешевша доска серед них))
Последний раз редактировалось feniks_tm 20.08.2022 20:14, всего редактировалось 3 раза.
2500K_2
Member

Сообщение

feniks_tm
Угадай яка ще плата Z690 у асрок має клокер .
feniks_tm
Member
Аватара пользователя
Откуда: Луцьк

Сообщение

2500K_2
Не знаю навіть, можеш підказати) Знаю тільки за бюджетний ріптайд і акву)
2500K_2
Member

Сообщение

feniks_tm
Вложения
12400-5-Ghz-3.png
feniks_tm
Member
Аватара пользователя
Откуда: Луцьк

Сообщение

2500K_2
буду знати, дякую) Хоча навряд мені щось стукне в голову, брати для себе mATX-ATX, ще й асрок)
2500K_2
Member

Сообщение

feniks_tm: 20.08.2022 20:24 ще й асрок)
Іменно. Чому ти асрок тут рекламуєш я не знаю. Ще і жалішся що по памяті не може. Це його проблеми що він не може. Камінь може і лочений в тому числі. А раптор і подавно так як там сильніший кп буде
feniks_tm
Member
Аватара пользователя
Откуда: Луцьк

Сообщение

2500K_2
Та я не рекламую, просто кажу, що зараз це єдиний бюджетний представник материнок з зовнішнім клокером під ддр4) Принаймні мортар макс в продажу я ще не бачив. Хоча ддр5 уже впала в ціні і набагато більше сенсу взяти ті ж стрікси, якщо охота з тим погратись)
vmsolver
Member

Сообщение

Creature4O: 20.08.2022 16:43 vmsolver
Так а що, оті малі ядра такі самі як і великі тільки просто за розміром менші, а продуктивність така сама?
Приблизно так і є, вони трохи слабші, але їх багато.
Creature4O: 20.08.2022 16:43А може 13те покоління може утилізувати усі ядра для однієї задачі чи одні працюють, а інші відпочивають? :rolleyes:
Це залежить від самої задачі, якщо вона може то так, але якщо вона не може використовувати багато ядер, то їй ніякий процессор ніяк не допоможе, це проблема самої програми. Іншими словами, процесор 13900 надає можливості, а як вони використовуються залежить від того як написана програма.
Creature4O: 20.08.2022 16:43Ото ж бо і воно. Порівнюватимуть ядра амд з великими ядрами інтел, а ота вся синтетика , ці всі бенчи х..єнчи в якій интел накручуює собі бали то все до сраки.
Будемо дивитись на реальні тести в реальних задачах
Не видавайте бажане за дійсне, будуть порівнювати загальну швидкість того або іншого процесора і будуть обирати кращий в своїх завданнях, і інтеловська гібридна архітектура покаже себе як найкраще, вона вже це робить, але цього разу Интел пійшов на крок вперед, гібрид для цього (багатопоточність) і розроблялся. АМД нічим відповісти у форматі десктопа, цим гібридна архітектура і цікава, Интел піймала АМД на противоході, і це забавно. Чекаємо на відповідь АМД, хоча чутки вже розповіли про це (там про прислів'я про лом). Звісно, що і мали і великі ядра будут порівнювати зі всім чим можно, це ж також цікаво.
А на реальні тести звісно будемо дивитись, на це вони і потрібні :)

Відправлено через 6 хвилин 12 секунд:
manbearboar: 20.08.2022 17:02 vmsolver
Против младших выставят удешевленную 5000 серию на дешёвых ам4 платах
По мертворожденности платформ АМ4 и 1700 на одном уровне.

Против K камней будут высокочастотные 7000-е с ядрами здорового человека в количестве от 6 до 16.

Вообще не вижу вопросов с этим.
А что такое удешевлённая 5000 серия? Её себестоимость никак не изменится, они просто будут снижать цены? Ну так я, вроде бы, и предполагал, что будут конкурировать ценой, но это не выгодно АМД, понимаете? Хочется же, чтобы АМД зарабатывала деньги, и, может быть, наконец-то сделала единственный правильный выбор - сделать для десктопа отдельный кристал, где всё будет оптимизировано для десктопа, а не брать чужеродные кирпичики из другой задачи.

Под чем будут отвечать, речь о железе. Очевидно же, раз нечем ответить в виде железа, будут отвечать ценой или попытаются агрессивным маркетингом как-то компенсировать, но это только для фанатов.

Відправлено через 1 хвилину 36 секунд:
IInLight: 20.08.2022 19:13
vmsolver: 20.08.2022 16:24 Забавно, за что АМД боролась, на то и напоролась - на многоядерность.
Ну Интел ещё очень далеко до тредрипперов и амд'ешных серверников :-P
Так а речь о десктопе, зачем им эти ваши тредрипперы и эпики? Это другие платформы, и ответы будут другие ;)
WWQ
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Dobivatel: 20.08.2022 18:45Вітаю з першим твоїм позитивним балансом!
Если хочешь плюсиков - хейтиш синих и хвалишь красных, всё.
n+gibat[]r
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Класс, можно будет собрать игровой компьютер 4 ядра 4 гига игровая видеокарта :laugh:
DuckRider
Member
Аватара пользователя

Сообщение

2500K_2: 20.08.2022 17:31 KROOM
13500 більш перспективно виглядає. Кеша насипали разом із ще 4 ядрами. Це явно той продукт за який можна перееплатити 20 дол. І встройка не урізана.
Так то кэш под кастрат ядра. На самом деле 13400ф будет самым интересным камнем из них, ибо ещё 4 малыша особо и не нужны :dontknow:
Ответить