Системы водяного охлаждения. Выбор и обсуждение. ЧаВо

Все связанное с охлаждением и шумопонижением
Ответить
Автор
Сообщение
Miki+
Member
Откуда: Uzh

Сообщение

в СВО мало що розумію, прошу підсказати в сторону яких моделей варто глянути
материнка буде GIGABYTE Z690 GAMING X DDR4, корпус як в профілі - Thermaltake Suppressor F51
_Slavko_
Member
Аватара пользователя
Откуда: Виноградов

Сообщение

Miki+
а все інше? в профілі ще старий конфіг. що значить "моделей сво"? ви кастом систему, чи готову?
feniks_tm
Member
Аватара пользователя
Откуда: Луцьк

Сообщение

Deadpool: 11.07.2022 19:11 feniks_tm @SVOsimAnt :beer:
От попадос, а трубки 10/14 то у них закінчились) Й ніде більше не можу знайти, в артлайні тільки 3 штуки метрових завалялось, але щось мені здається, що не вистачить їх, навіть з урахуванням мого мініатюрного корпусу (криві руки й відсутність досвіду можуть все перекрити :lol: ) Походу доведеться щось колхозити з різними трубками, або замовляти й чекати (
Exc
Junior
Аватара пользователя
Откуда: Днепр

Сообщение

Нужен совет. Есть о11d корпус, вода будет разводится через дистроплейт (на заднюю стенку), на низ ложится XE360, на верх HTSF2 360. Как размещать вертушки ? Хочу на выдув и вниз и вверх, но читал про отрицательное давление, или поток, незнаю как назвать. Понимаю что эта стекляшка точно не пример хорошего проветривания. Но очень не хочется продувать компоненты теплом дополнительно. Охлаждатся будут 9900х + 2080ти. Я конечно попробую и так, и так. Но всё же хотел услышать коментарии.
_Slavko_
Member
Аватара пользователя
Откуда: Виноградов

Сообщение

Exc, по факту, нема майже різниці чи "пуш" чи "пул" у себе перевіряв. головне щоб не було втрат повітря. я в себе через прокладку робив. Так вийшло сховати всі вентилятори. НА вдув всього один корпусний вентилятор без радіатора, всі інші на видув. Навіщо нагнітати гаряче повітря в корпус? :beer:
Exc
Junior
Аватара пользователя
Откуда: Днепр

Сообщение

_Slavko_
Я мав на увазі трохи інше. То що не має ріниці між пуш та пул я знаю. Я не планую встановлювати на вдув жодного вентеля, та і нема де. Є вентеляційна рещітка над слотами ПСИ, але чи вистачить її?
_Slavko_
Member
Аватара пользователя
Откуда: Виноградов

Сообщение

Exc, так в тебе теж є корпусний вентилятор? став туди на вдув щось на 800 обертів, і вистачить повітря точно. тим більше воно не буде підігріте . , чи там дістроплейт закриває все? і залишаеться тільки ті дирочки що на заглушках?

Отправлено спустя 3 минуты 16 секунд:
Exc, та і краще розміщення покаже тільки практичні експерименти. бо мало в кого є радіатор знизу і зверху.
Exc
Junior
Аватара пользователя
Откуда: Днепр

Сообщение

Та нема куди його ставити. Подивись на звичайний Lian Li O11 Dynamic, не хл і не мини. Там є отвори вище заглушок для карт. Але чи вистачить цього ?
_Slavko_
Member
Аватара пользователя
Откуда: Виноградов

Сообщение

Exc, так а бокова кришка ж має теж перфорацію, і місце для вентиляторів?
pe4ivko
Member

Сообщение

Exc
В такому випадку я би краще робив щоб потік повітря йшов знизу(найхолодніше) вгору. Тобто нижній радіатор або вентилі під нього щоб пуш, або зверху радіатора пул, а верхній радіатор на пул.
Exc
Junior
Аватара пользователя
Откуда: Днепр

Сообщение

_Slavko_
так там дистроплейт буде на всю поверхню.

pe4ivko
В такому випадку я усі компоненти буду горячим повітрям з нижнього рада обдувати. І виходить верхній також буде продуватись вже теплим повітрям.
pe4ivko
Member

Сообщение

Exc
дуже умовно щодо теплим, просто якщо іншої подачі повітря не буде в корпус, то ваш варіант, на скільки я знаю, буде гірше по температурах, ще ж важлива швидкість зміни повітря так би мовити.
Хай ще інші гуру відпишуть :rotate:
_Slavko_
Member
Аватара пользователя
Откуда: Виноградов

Сообщение

Exc
ну блін, на задню панель один вентилятор, його буде достатньо.
Deadpool
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Exc что с терминалом решили?
Евгений27: 02.07.2022 20:26Вот это может тебе помоч,про епоксидку забудь
спойлер
спойлер
попробовал, не берет.
разве что разводить дихлоеритан с чем то, и уже тогда пробовать клеить. но надо респиратор купить, и на улице де-то.
через обычную мед.маску дихлоеретан тоже штырит.

именно такой же ТОП как у камрада, евговский.

Пока самое боее-менее ето епоксидкой. НО! без армирования, шляпа. При вкручивании фитингов, пластик расходится, и начинает травить.

Пока планирую епоксидку + заармировать скобами. иначе ток заливать нафиг два порта епоксидкой, намертво, и юзать только третий порт.
Miki+
Member
Откуда: Uzh

Сообщение

_Slavko_: 12.07.2022 20:13 Miki+
а все інше? в профілі ще старий конфіг. що значить "моделей сво"? ви кастом систему, чи готову?
так, все інше як в профілі, опишу окремо для ясності
MB: GIGABYTE Z690 GAMING X DDR4
CPU: Intel® Core™ i7-12700K
RAM: DDR4 64Gb (2x32GB)
VGA: NVIDIA GeForce GTX 1070 MSI Armor 8G OC
БЖ: Chieftec APS-850CB
корпус: Thermaltake Suppressor F51
SSD - Intel® SSD 520 Series (180GB, 2.5in SATA 6Gb/s, 25nm, MLC)
SSD - Samsung SSD 860 EVO 500GB (S4XCNJ0N237114X)
WD Green 1 TB WD10EARS
WD Red 2 TB WD20EFRX
Monitor: Samsung Модель 32" U32R59x
СВО хочу готову і тільки для процесора

Отправлено спустя 58 секунд:
основне це тишина, ноктуа справлявся з цим на ура, на СВО вроді як при тому же шумі температура проца має бути меншою
anti4hiter
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Miki+
Если нужно тихо, красиво и качественно - Alphacool Eisbaer 280/360, ну или Silent loop 280/360. из АИО водянок самые нормальные. Поделки Асетека (все остальное) я бы даже не рассматривал ибо Г.
Exc
Junior
Аватара пользователя
Откуда: Днепр

Сообщение

Deadpool
Дихлорэтан не взял, хотя и брался на ватную палочку. После 4х часов под струбциной, всё равно появилась трещина. Схватился герметиком, на который поддоны сажают на двигатель. Сверху ещё скобу впаял маленькую паяльником. Вроде держится, но точно скажу после тестов. Едет ещё кучка всякого со штатов чтобы дособрать.

Забыл за саппорт евжи... Написал письмо, сказали зарегайте продукт в личном кабинете и уже оттуда пишите в поддержку. Ок, всё сделал, написал и тишина уже неделю =)
Miki+
Member
Откуда: Uzh

Сообщение

anti4hiter: 13.07.2022 17:19 Miki+
Если нужно тихо, красиво и качественно - Alphacool Eisbaer 280/360, ну или Silent loop 280/360. из АИО водянок самые нормальные. Поделки Асетека (все остальное) я бы даже не рассматривал ибо Г.
хтось за пост мінуса влупив, але не відписав коментар, навіщо тоді той хтось оцінює якщо не може обгрунтувати? ............

Alphacool Eisbaer 280/360 - там є різні моделі
Alphacool Eisbaer Aurora 360 CPU - Digital RGB
Alphacool Eisbaer Pro Aurora 360 CPU AIO
Alphacool Eisbaer Aurora HPE Edition 360 CPU AIO
Alphacool Eisbaer Aurora LT360 CPU AIO Digital
Alphacool Eisbaer LT360 Aurora HPE CPU AIO
котрий шукати? чи просто вибрати любий що є на ринку? в корпус любий стане?
Vpupkin
Member
Откуда: Dnipro

Сообщение

Miki+
Зачем вам этот мусор, соберите себе кастом за туже цену.
Miki+
Member
Откуда: Uzh

Сообщение

Vpupkin: 13.07.2022 19:44 Miki+
Зачем вам этот мусор, соберите себе кастом за туже цену.
не вмію) тобто не розуміюсь що де почому і як зєднувати, що потрібно і т.д., тому і шукав варіант "все в одному"
Ответить