маю бж і відеокарту, які уміють зупиняти свої вертушки. і на додачу боксовий кулер райзена 5 3600 (wraith stealth, здається), який прожужжав мені уже в голові дірку.
замовив, було, перед новим роком Arctic Freezer 34 CO. досить спонтанно вийшло, при отриманні не знайшов напису на коробці про зупинення кулера при <5% PWM. приклад іспортз серії:
https://ixbt.online/live/images/origina ... d80ac4.jpg
уже і там такого не пишуть, як виявилось. від товару відмовився, коротше кажучи.
отже, є кілька питань:
1. а чи зупиняються вертушки арктіка зараз при <5% PWM?
2. які є альтернативи арктіку?
задумався також, чи вивезе башточка з 4 термотрубками арктіка тепловідвід в пасиві, як воно собі надумалось, при перегляді відосів...щось підказує, що ні.
потанцював з пилососом сьогодні - у зазначеному режимі боксовий кулер тримає температуру 35-43 градуси, жужжить потихеньку.
проц не гнався. корпус напіввідкритий, без продуву взагалі.
може спробувати купити більш серйозний радіатор і навісить арктік або ж інше щось, що уміє в пассив? що порадите?
хочеться 0 шуму в браузері.