Змагаймось в нашій команді Folding@Home!

Обсуждение программ
Ответить
Автор
Сообщение
di2di
Member
Аватара пользователя
Откуда: DNK

Сообщение

pushyk
разгон сними...
было дело не отправлялись задания...
SoulOfONYX
Advanced Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

di2di
в тот день у меня тоже не отправлялись/получались задания,так что имхо дело не в разгоне,а с серверами,такое уже не раз было
di2di
Member
Аватара пользователя
Откуда: DNK

Сообщение

SoulOfONYX
у него жабы мруть, а это разгон :(
Artistus
Digital Artist
Аватара пользователя
Откуда: West

Сообщение

pushyk

Код: Выделить всё

Got a SIGTERM signal
означає, що ти закрив клієнта :D

Добавлено спустя 1 минуту 57 секунд:
Всіх вітаю з 1Л!..
ой... :gigi:
Вітаю з 1К!!! :beer:
Crong
Member

Сообщение

Присоеденюсь к вам :) мож мой небольшой вклад поможет кому-то :beer:
Runax
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Crong:Присоеденюсь к вам :) мож мой небольшой вклад поможет кому-то :beer:
Каждый из нас только и фолдит ради этого, ради будущего для наших детей!
З.Ы. не смог бросить :shuffle: не хватает писка дросселей видяхи по ночам :)
ja-vova
Member
Аватара пользователя
Откуда: Львів

Сообщение

Прийміть і мої вітання!
ShaggY
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Скачало очень забавное задание)))) вернее количество шагов очень необычное

Код: Выделить всё

[22:10:13] Project: 6066 (Run 0, Clone 175, Gen 66)
[22:10:13] 
[22:10:13] Assembly optimizations on if available.
[22:10:13] Entering M.D.
[22:10:19] Completed 0 out of 500002 steps  (0%)
[22:15:52] Completed 5001 out of 500002 steps  (1%)
[22:21:20] Completed 10001 out of 500002 steps  (2%)
[22:26:54] Completed [b]15001 out of 500002 steps[/b]  (3%)
SoulOfONYX
Advanced Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

ShaggY
:gigi: Прикольно,у себя такого не наблюдал)
di2di
Member
Аватара пользователя
Откуда: DNK

Сообщение

у нас 2 новых кранчера :beer: a1exis и Crong вливаемся :)
Alexsandr
Member

Сообщение

тренд пошел вниз :(
http://folding.extremeoverclocking.com/" target="_blank ... =&t=156571
ShaggY
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Alexsandr
Ну народ жеш обесчал после входа в тысячу немного успокоится. Сам пока до конца недельки буду сутками считать, а там посмотрим)
Может еще свежие силы подойдут :)
di2di
Member
Аватара пользователя
Откуда: DNK

Сообщение

ShaggY
у меня 260 с ГПУ3 отвалилась... перезагрузил комп - вернул в строй :)
SoulOfONYX
Advanced Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Вышел из строя по причине отсутсвия предоплаченого трафика на компе... Хотя вчера был первым в статистике по среднему значению поинтов для команды,эх...
Runax
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Такими темпами, к новому году в топ 500 втиснемся, а говорили в отпуск :D ...
Artistus
Digital Artist
Аватара пользователя
Откуда: West

Сообщение

ShaggY:Скачало очень забавное задание)))) вернее количество шагов очень необычное

Код: Выделить всё

...500002 steps  (0%)
В мене недавно на 500008 рахувало. :gigi:

Добавлено спустя 4 часа 26 минут 13 секунд:
Народ!
Ви можете собі уявити таке?
Моя 5850, яка на стоковому (шум - 2000 об турбіни) під фолдингом грілася до 66 градусів в корпусі СМ 690 ІІ (див. профіль), зараз пасивно охолоджується AC Accelero S1 rev.1 до 60 градусів (при кімнатній температурі 25).
Я в шоці. :eek: :pray:
Runax
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Artistus
Моя 5850, яка на стоковому (шум - 2000 об турбіни) під фолдингом грілася до 66 градусів в корпусі СМ 690 ІІ (див. профіль), зараз пасивно охолоджується AC Accelero S1 rev.1 до 60 градусів (при кімнатній температурі 25).
Не верю, может ошибка мониторинга темпы?
ShaggY
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Runax: Не верю, может ошибка мониторинга темпы?
Там уже просто все датчики погорели :gigi:


Хотя теоретически при очень хорошей вентиляции, то может и будут такие температуры (если все вентили на всех посадочных местах включая и боковые на его корпусе).
Artistus
Digital Artist
Аватара пользователя
Откуда: West

Сообщение

Runax
Це правда. Помилки немає. :)
Я коли побачив, не повірив своїм очам. Вентиль 120 мм на 650 об/хв відпав, поки я був на роботі. Прийшов - дивлюся, а температура не 46, як повинно бути, а 59 градусів. Живлення - 71 градус. Відкриваю бокову - 120-тка валяється на нижній стінці. :laugh:
Мацаю радіатор - терпимо теплий, металева пластина від стока - гаряча: термопара на ній показує 61,5 градуса.

На боковій немає вентилів. В корпусі зверху 2*140 мм @ 780 об/хв.
На задній стокова 120-тка теж на 780 об/хв.
На передній 120-тка на 700 об/хв. Все.

З відкритою боковою темпа ядра росте до 75-78.
__________________________________________

Але фурмарк воно, звичайно, не витримує - темпа росте по прямій навіть з одною 120-ткою на 950 об/хв. На 85 градусах я очкую і вирубаю фурмарк. Все одно я в нього бавитись не буду. :gigi:
З двома 120-тками не пробував.

Ще одне - приємно вразила рівномірність температури окремих блоків ГПУ навіть в пасиві: 59-61-60 градусів по евересту. А це означає, що підошва має дуже добрий контакт з чіпом. На стоковому кулері 5850 розкид температур під фолдингом сягав 66-70-68 градусів в CM 690 II Advanced, в ASUS TA-591 температури складали 72-77-75 градусів.
Термопаста DeepCool Thermal Compound з комплекту кулера Killer Whale.
Runax
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Artistus
Але фурмарк воно, звичайно, не витримує
Странно на нвидиа разница между фолдингом и фурмарком разница не более 4-5 градусов.
Ответить