Новости
Последние статьи и обзоры
Флудилка (часть 4)
Куратор темы:
Sanьka
-
Sanьka
Member
Продолжение флудилки
конец прошлой темы viewtopic.php?f=16&t=243238&start=7020
В данной теме действуют правила аналогично остальным.
В т.ч. запрещено :
1. Обсуждение политики
2. Торговля во всех ее проявлениях
3. Обсуждение и Пропаганда наркотиков, алкоголя, азартных игр!!! и т.п.
Ну понеслась....
конец прошлой темы viewtopic.php?f=16&t=243238&start=7020
В данной теме действуют правила аналогично остальным.
В т.ч. запрещено :
1. Обсуждение политики
2. Торговля во всех ее проявлениях
3. Обсуждение и Пропаганда наркотиков, алкоголя, азартных игр!!! и т.п.
Ну понеслась....
Последний раз редактировалось Sanьka 30.05.2021 23:24, всего редактировалось 3 раза.
-
leif
Member
DuckRider
54к
54к
після того що відбувалось весь останній рік я б не здивувався.Hells Angels: ↑ 09.08.2021 18:18 варіант продати карту на 2 бумі
-
Dark-seer
Member
- Откуда: Deutschland
Поздравляю с обновкойleif: ↑ 09.08.2021 18:29 DuckRider
54кпісля того що відбувалось весь останній рік я б не здивувався.Hells Angels: ↑ 09.08.2021 18:18 варіант продати карту на 2 бумі
-
Sanьka
Member
ммм комтрейдингleif: ↑ 09.08.2021 18:11а насправді купив непотрібну карту по лютому оверпрайсу
если будет вопросы с сервисом, готовь корваллол.
Отправлено спустя 33 секунды:
в принципе +/- по палате.
-
leif
Member
Dark-seer
дякую

дякую
та краще одразу до Генки звертатисьSanьka: ↑ 09.08.2021 18:33если будет вопросы с сервисом
-
Sanьka
Member
А 3080Ти тоже память долбится в 100ку?
-
leif
Member
за супрім нормально, жирна карта серед 3080ті по живленню\охолодженню + навіть фірмова підпорка в комплекті і килимок для мишкиSanьka: ↑ 09.08.2021 18:34в принципе +/- по палате
стрікс на 10кілогривень дорожче, за що крім шильдику абсолютно не зрозуміло, навіть підпорки в комплект не кладуть.
-
Sanьka
Member
тоже вариант, но покупая карту за 50к хочентся праведного сервиса.leif: ↑ 09.08.2021 18:35та краще одразу до Генки звертатись
-
leif
Member
100 це хіба що у рефів, у якісних нерефів більш-менш щось там охолоджується, в районі 80. але все одно з такими температурами мабуть краще воду ставити.Sanьka: ↑ 09.08.2021 18:35А 3080Ти тоже память долбится в 100ку?
-
Sanьka
Member
да ты шоleif: ↑ 09.08.2021 18:37 і килимок для мишки
-
Dark-seer
Member
- Откуда: Deutschland
leif: ↑ 09.08.2021 18:39воду ставити
-
Sanьka
Member
я не могу понять почему тут какой то Азіровский Супрім, а не Supreme
Но сама карта зачетная
Но сама карта зачетная
-
odessitmws
Member
- Откуда: Воля або смерть🇺🇦
не поможет, проблема то в теплоотводеleif: ↑ 09.08.2021 18:39але все одно з такими температурами мабуть краще воду ставити
как вариант подбирать медные пластинки
-
Hells Angels
Member
- Откуда: Кам'янець-Подільський
Sanьka значить не можна назвати Supreme як на одежині, зареєстрована назва за брендом.
-
leif
Member
чому не допоможе? купа народу ж вже на воді, у них температури пам'яті цілком адекватні, на кількадесят градусів нижче ніж на повітрі.odessitmws: ↑ 09.08.2021 18:49не поможет
за скільки продавати крутий аорус 1080ті?
Відправлено через 27 секунд:
скоріше за все. але всі зрозуміли, що мсі мали на увазіHells Angels: ↑ 09.08.2021 18:50 зареєстрована назва за брендом
-
Hells Angels
Member
- Откуда: Кам'янець-Подільський
краще взагалі не мати якоїсь додаткової назви, чим ось таке не правильне 
-
odessitmws
Member
- Откуда: Воля або смерть🇺🇦
ну так даже без воды на гпу 60 и меньше а память 100+ это говорит о том что сам радиатор холодный, а память все равно кочегаритleif: ↑ 09.08.2021 18:52чому не допоможе? купа народу ж вже на воді, у них температури пам'яті цілком адекватні, на кількадесят градусів нижче ніж на повітрі.
может там с водой и термопрокладки самые крутые ставят вот оно и дает профит
-
leif
Member
Hells Angels: ↑ 09.08.2021 18:56краще взагалі не мати якоїсь додаткової назви, чим ось таке не правильне
- спойлер

можливо такodessitmws: ↑ 09.08.2021 18:58может там с водой и термопрокладки самые крутые ставят вот оно и дает профит
-
Sanьka
Member
за 5 к мнеleif: ↑ 09.08.2021 18:52за скільки продавати крутий аорус 1080ті?
А вообще барахолка в помощь, они сейчас дорого стоят.
Отправлено спустя 2 минуты 18 секунд:
Так Supreme - єто в переводе превосходство.
Неужели можно зарегистрировать такое слово как свой бренд? Так слов не хватит.
-
leif
Member
та шось деякі по 16, а дехто і 22 не соромиться лупити, завеликий розкид цінSanьka: ↑ 09.08.2021 19:05А вообще барахолка в помощь, они сейчас дорого стоят.
-
Hells Angels
Member
- Откуда: Кам'янець-Подільський
Sanьka даже букву можна зареєструвати як показала практика в США.
у тесл мала бути модель Е, но так як у фордів була серія Е, то тесла обломалась
у тесл мала бути модель Е, но так як у фордів була серія Е, то тесла обломалась

