Windows 11 не поддерживает процессоры старше трех лет

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
movi
Member
Аватара пользователя

Сообщение

dimka4996: 28.06.2021 15:18 Dionys
Не не, он прав, тут вроде все на остриё технологий, все берут свежие процы, а стоит только выйти новости про системные 11ки, так повылазили владельцы сендиков, ивиков, хасвеллов, 775 и дружно расплакались "как же так?", А я согласен, выбрасывать надо все эти тапки, сандали скоро отметят десятилетие, скайлейк 5ти летие. Ну вы серьезно считаете, что современная операционка должна работать на протухших и отпердевших свое системах? Если так, тогда она не должна меняться и не должна развиваться по вашей логике.
А вы серьезно считаете, что это норма, когда внедряют ПК во все сферы человеческого быта/досуга, а потом вынуждают менять железку лишь потому, что она просто уже и мултимедийно не тащит, а к ней и ОС потому, что дрова только под новье?! :laugh: Большинству пользователей плевать с высокой колокольни на ваши лучи поноса в игрульках и какой там ДиректХ торчит...не примеряйте свой весьма ограниченный образ жизни на всех.
dimka4996
Member
Аватара пользователя
Откуда: Володимир

Сообщение

movi
Кто будет щас пилить дрова на это старьё? Это не выгодно, надо продать новое.

П.С. если взглянуть на мою железку в профиле то сразу очевидно, что я не игрун
tablestikus
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

SergiusTheBest: 28.06.2021 20:27
tablestikus: 28.06.2021 19:51
а чем тогда Unity было? :gigi:

Отправлено спустя 25 секунд:

И это тоже в дистрах было )
В цьому ж як раз вся соль: Windows або macOS вам диктують умови, бо вони єдині розробники своєї ОС, а з Linux у вас є вибір - там десятки дистрибутивів конкурують один з одним. Ви навіть можете створити власний.
Про Unity нічого не скажу, я з самого початку на Cinnamon, бо він мені найбільше сподобався. Але навіть проблема не в планшетному інтерфейсі, а в тому, що жоден з них не доведений до кінця. Гляньте цікаву статтю, де рахують, скільки ж різних інтерфейсів існує в Windows: https://ntdotdev.wordpress.com/2021/02/ ... indows-10/
Это лет 20 назад еще было хорошо, а сейчас плохо - каждый пилит что то свое и в итоге чего то одного отличного нет как не крути

Отправлено спустя 37 секунд:
Scoffer: 28.06.2021 20:38
SergiusTheBest: 28.06.2021 20:27у вас є вибір - там десятки дистрибутивів конкурують один з одним. Ви навіть можете створити власний.
Це фатальний недолік, а не перевага. Розробники софту теж повинні на 100500 говнодистрибутивах тестувати? Ні, вони просто забивають, і правильно роблять.
нужно весь софт компилить самому)

Отправлено спустя 1 минуту 53 секунды:
movi: 28.06.2021 21:18
dimka4996: 28.06.2021 15:18 Dionys
Не не, он прав, тут вроде все на остриё технологий, все берут свежие процы, а стоит только выйти новости про системные 11ки, так повылазили владельцы сендиков, ивиков, хасвеллов, 775 и дружно расплакались "как же так?", А я согласен, выбрасывать надо все эти тапки, сандали скоро отметят десятилетие, скайлейк 5ти летие. Ну вы серьезно считаете, что современная операционка должна работать на протухших и отпердевших свое системах? Если так, тогда она не должна меняться и не должна развиваться по вашей логике.
А вы серьезно считаете, что это норма, когда внедряют ПК во все сферы человеческого быта/досуга, а потом вынуждают менять железку лишь потому, что она просто уже и мултимедийно не тащит, а к ней и ОС потому, что дрова только под новье?! :laugh: Большинству пользователей плевать с высокой колокольни на ваши лучи поноса в игрульках и какой там ДиректХ торчит...не примеряйте свой весьма ограниченный образ жизни на всех.
А не подскажешь кто именно тебя вынуждает сейчас менять железку и переходить на вин11?
sanya555
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ, Оболонь

Сообщение

Штош, становится интересней :gigi: Сборка 22000.1.210604-1628 из центра обновлений ставится не хочет, причины все те же, TPM. Если заменить в образе appraiserres.dll от десятки, проверку проходит, но дальше вот такая картина :laugh:
спойлер
Изображение
movi
Member
Аватара пользователя

Сообщение

dimka4996: 28.06.2021 21:31Кто будет щас пилить дрова на это старьё? Это не выгодно, надо продать новое.
значит считаете за норму...
SergiusTheBest
Member
Откуда: Київ

Сообщение

dimka4996: 28.06.2021 19:52 Настолько плохо, что даже не чувствуешь потерю, то чем WSL является все равно не повод идти на десктопный Линукс, а докер можно и на сервере поднять в крайнем случае.
Залежить від того, що ви на ньому робите. Та й навіщо вам тоді прошарок з Windows, якщо користуєтеся WSL?
dimka4996: 28.06.2021 19:52 Это не странный зверь, это юникс с софтом хотя бы. Который как и Линукс невосприимчив к простым виндовым вирусам. Ну и вылизан хотя бы, а то фрагментация Линукс сообщества меня не радует. :insane: Именно поэтому я выбрал macOS в качестве основной везде. Конечно из оригинальных устройств у меня только личный макбук, но на десктопе и на синкпаде жены стоят хакинтоши.
У macOS проблема в закритості. Роби тільки так, як придумав Стів Джобс, і тільки на його залізі. Крок вліво чи вправо неможливий.
dimka4996: 28.06.2021 19:52 Только для тех, кто сидит в браузере, максимум. Уникального софта мало, либо есть аналоги, к которым переучиваться, а это потерянное время и деньги.
А навіщо звичайним користувачам унікальний софт? Якщо ви професійно користуєтеся фотошопом - то користуйтеся ним, вас 0.001%. Всім іншим треба подивитися ютубчик в інтернеті, послухати музику і роздрукувати текстовий документ.
dimka4996: 28.06.2021 19:52 Браузер есть. Месенджеры 50 на 50, телеграм есть, Вайбер коряво работает, бывает не работает вообще, а веб версию они не завезли. Гимп неудобен и не интуитивен, нет фич Фотошопа, включая те что полагаются на ИИ и машинное обучение, видеоредакторов кот наплакал.
Вайбер точно такий, як і на Windows. До GIMP треба звикнути (як і до фотошопа). Але він безкоштовний і для домашнього користування його вистачає з головою.
dimka4996: 28.06.2021 19:52 Игры в Стиме конечно есть через протон, епик геймс через Вайн, и то не все работает
76% з першої тисячі ігор в Steam працюють в один клік. Значно більше, ніж під macOS.
dimka4996: 28.06.2021 19:52 но если ты счастливый обладатель нвидии, то скажи привет переустановке системы, либо пердолингу после обновления ядра, когда стоят проприетарные дрова.
Одразу видно, що ви не користувалися Linux. Ніяких перевстановлень системи не потрібно. Максимум - це треба почекати з встановленням найновішого ядра. Але навіщо вам працювати бета-тестером? Почекайте, доки все стабілізується. Не женіться за самим останнім ядром.
dimka4996: 28.06.2021 19:52 Телеметрия внезапно есть в самом популярном среди линуксов десктопном убунту.
Це важко назвати телеметрією в розумінні Windows чи macOS: там збирають статистику тільки при встановленні системи, питають у тебе дозвіл на це, показують, які самі дані будуть відправлені.

Відправлено через 4 хвилини 46 секунд:
ДядяСаша: 28.06.2021 21:05 Вин 7 была ограничена инструкциями проца sse3, поправьте если ошибаюсь. Соответственно 11, будет идти по этому пути, то есть ограничения будут именно по инструкциям sse4.1 или AVX. Скорей всего AES.
Windows 7 потрібен тільки SSE. Windows 8 потребує SSE2.

Відправлено через 6 хвилин 49 секунд:
Scoffer: 28.06.2021 20:38 Це фатальний недолік, а не перевага. Розробники софту теж повинні на 100500 говнодистрибутивах тестувати? Ні, вони просто забивають, і правильно роблять.
По-перше, існує 3-4 основних дистрибутива, з яких вже ростуть інші дистрибутиви. Достатньо перевірити на них. По-друге, є технології, як snap, flatpack, appimage, що дозволяють робити дистрибутивонезалежні пакунки. І ні, не забивають. Linux зараз на підйомі. Наприклад, весь Приватбанк чи Нова Пошта працюють на Linux.
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

SergiusTheBest: 28.06.2021 23:45Linux зараз на підйомі.
Десктопний лінукс зараз на приблизно такому ж самому підйомі як і 15 років тому. Навіть процентаж аудиторії не змінився :laugh:
SergiusTheBest: 28.06.2021 23:45весь Приватбанк чи Нова Пошта працюють на Linux.
Нічого подібного. В ПБ на лінуксах лише термінали (в тому числі планшети), по суті - браузер. Все що за межами отої їхньої супер-універсальної "програмулини" - на віндах. Та ж бухгалтерія, наприклад.
Що в НП твориться я точно не знаю, але за випадковим збігом обставин, це одна з тих контор, котрих знатно пошифрувало васями з петями, що було б дуже дивно якби у них лінукса по кругу стояли :laugh: Щось підозрюється мені, що вінди там не тільки поголовно на робочих станціях, а і на серверах.

Відправлено через 2 хвилини 28 секунд:
SergiusTheBest: 28.06.2021 23:45По-перше, існує 3-4 основних дистрибутива
В котрих 3-4 офіційних DE, котрі побудовані на парі-трійці різносортних графічних ліб і все це прикрашено парою неменш офіційних віконих менеджерів :laugh: :up: Заради одного відсотка юзверів.
Ага, оце зараз всі справи покидали і пішли переписувати все під GNU.

Відправлено через 2 хвилини 31 секунду:
Той же GNOME - навіть не частина GNU :facepalm: Офіційно ОС GNU/Linux графічного інтерфейса не має зовсім. Що, власне, і видно.
silenttornado
Member

Сообщение

Scoffer: 29.06.2021 00:01 В котрих 3-4 офіційних DE, котрі побудовані на парі-трійці різносортних графічних ліб і все це прикрашено парою неменш офіційних віконих менеджерів :laugh: .
Але це все питання косметичні, і не сказати що це головна проблема сумісності, хоч якісь баги і вилазять через це, ну не буде жоден лінукс виглядати ідеально, і віндовс - теж. Мак може виглядати більш цілісно, але це має свою ціну. В лінуксі більшою проблемою є якраз сумісність програм поза межами тих основних дистрибутивів, і це торкається в основному закритих програм які можуть мати тільки версію під Ubuntu/Debian, а під інші - ні самому зібрати, ні у Flatpak знайти. І якщо не хочеться робити танці з віртуалками у віртуалці щоб поставити якусь дрібницю - то й залишаєтсья сидіти на Ubuntu/Debian або Win10. А зоопарк DE хоч і росте в ширину а не в якості - але там знову ж чи так багато вартих уваги? Певно штук 6-7 значних, інше - ексклюзиви на котрі розкобникам програм і уваги звертати не треба.
dimka4996
Member
Аватара пользователя
Откуда: Володимир

Сообщение

movi: 28.06.2021 23:33
dimka4996: 28.06.2021 21:31Кто будет щас пилить дрова на это старьё? Это не выгодно, надо продать новое.
значит считаете за норму...
Когда оверы научатся видеть сарказм?

Отправлено спустя 24 минуты 46 секунд:
SergiusTheBest
Залежить від того, що ви на ньому робите. Та й навіщо вам тоді прошарок з Windows, якщо користуєтеся WSL?
Условно допустим, что я виндузятник и я ненавижу ребуты-дуалбуты
У macOS проблема в закритості. Роби тільки так, як придумав Стів Джобс, і тільки на його залізі. Крок вліво чи вправо неможливий.
И это одновременно её плюс. Оптимизация максимальная, потому что железа немного и всё это железо известно.
А навіщо звичайним користувачам унікальний софт? Якщо ви професійно користуєтеся фотошопом - то користуйтеся ним, вас 0.001%. Всім іншим треба подивитися ютубчик в інтернеті, послухати музику і роздрукувати текстовий документ.
Большинство, даже вот девушек взять например что-то в Фотошопе та и делают и доля Фотошопа больше чем гимпа, вообще софта адобе. На Линукс проблематично даже фильм с коллажами чисто для семьи смонтировать, не говорю уже про что-то профессиональное, не надо так говорить, будто обычные люди не пользуются фото и видео редакторами.
Вайбер точно такий, як і на Windows. До GIMP треба звикнути (як і до фотошопа). Але він безкоштовний і для домашнього користування його вистачає з головою.
Я знаю что Вайбер такой же, только вот бы он ещё работал со 100% дистров. Он по воле фазы Луны может не работать, на винде и маке нестабилен, а на системах где две карты и вторая Радеон не стартует, что тут ещё говорить и Линукс. Опять же в сторону гимпа, да он бесплатный и возможностей достаточно, только вот Фотошоп популярнее, ему даже на информатике в школе и шарашах учат, никто гимп не рассматривает.
Одразу видно, що ви не користувалися Linux. Ніяких перевстановлень системи не потрібно. Максимум - це треба почекати з встановленням найновішого ядра. Але навіщо вам працювати бета-тестером? Почекайте, доки все стабілізується. Не женіться за самим останнім ядром.
Честно, я отсидел на опенсорсе пару лет, даже до сих пор Nas дома на debian трудится. Только вот обновление ядра не я выбираю, это убунту за меня. Она мне сообщает "есть обновления, поставить?" Я ставлю и в итоге она не загружается вообще.
Це важко назвати телеметрією в розумінні Windows чи macOS: там збирають статистику тільки при встановленні системи, питають у тебе дозвіл на це, показують, які самі дані будуть відправлені.
В винде можно задать уровень security для телеметрии и отправлять тоже только данные об установке и крешах ос или приложений.
tablestikus
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

dimka4996
за то что в убунтах однов время пихали автоустановку обновлений - ее разрабов нужно сжечь на костре
silenttornado
Member

Сообщение

dimka4996: 29.06.2021 12:28 Большинство, даже вот девушек взять например что-то в Фотошопе та и делают и доля Фотошопа больше чем гимпа, вообще софта адобе. На Линукс проблематично даже фильм с коллажами чисто для семьи смонтировать, не говорю уже про что-то профессиональное, не надо так говорить, будто обычные люди не пользуются фото и видео редакторами.
Доля пиратского фотошопа больше чем гимпа на всех трех платформах - поправил. :beer:
dimka4996
Member
Аватара пользователя
Откуда: Володимир

Сообщение

silenttornado
Именно :rotate:
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Гімп робили наркомани.
Для лінукса, як власне і для вінд, є пристойний граф редактор кріта. В цілому копіює фотожопу, різниця тільки в тому, що сторонніх фотожопних фільтрів не наставиш. Тобто для про навряд чи підходить, а так, раз на сто років фотку підмалювати - саме воно. Це не проблема. Проблема в офісі. І тут вже опен/лібра ще більше лайно ніж гімп.
movi
Member
Аватара пользователя

Сообщение

dimka4996: 29.06.2021 12:28Когда оверы научатся видеть сарказм?
когда отучатся мыслить смайлами.
dimka4996
Member
Аватара пользователя
Откуда: Володимир

Сообщение

movi: 29.06.2021 14:14
dimka4996: 29.06.2021 12:28Когда оверы научатся видеть сарказм?
когда отучатся мыслить смайлами.
Не понял этого выпада, но продолжим тему
спойлер
e60a42ca39dd337ffd100e76df22a04a.jpg
SergiusTheBest
Member
Откуда: Київ

Сообщение

Scoffer: 29.06.2021 00:01 Десктопний лінукс зараз на приблизно такому ж самому підйомі як і 15 років тому. Навіть процентаж аудиторії не змінився :laugh: [quote="SergiusTheBest" post_id=3209265 time=1624913137
15 років тому навіть пристойного браузера не було під Linux, а весь інтерфейс виглядав як привіт з 90-х років, підтримка заліза жахлива. А зараз є весь необхідний софт, ігри, гарний зовнішній вигляд з купою тем та віджетів, працює майже з усім залізом.
Scoffer: 29.06.2021 00:01 Нічого подібного. В ПБ на лінуксах лише термінали (в тому числі планшети), по суті - браузер. Все що за межами отої їхньої супер-універсальної "програмулини" - на віндах. Та ж бухгалтерія, наприклад.
В мене інша інформація. Навіть бухгалтерію перевели на Linux з 2013 року. Ось детальна стаття: https://habr.com/ru/post/201814/
спойлер
Основные задачи, которые удалось решить благодаря текущему внедрению:
- cущественная экономия ресурсов при поддержке ОС на рабочих местах сотрудников;
- поддержание программного обеспечения в актуальном состоянии;
- возможность оперативного применения критических обновлений (до 1 часа на всех ПК);
- cбор и анализ статистической информации о парке ПК и периферии;
- создание системы проактивной реакции на сбои (Event Manager).
Scoffer: 29.06.2021 00:01 Що в НП твориться я точно не знаю, але за випадковим збігом обставин, це одна з тих контор, котрих знатно пошифрувало васями з петями, що було б дуже дивно якби у них лінукса по кругу стояли :laugh: Щось підозрюється мені, що вінди там не тільки поголовно на робочих станціях, а і на серверах.
Отримував посилку, заглянув на їх робоче місце - там крутиться Ubuntu.
Scoffer: 29.06.2021 00:01 В котрих 3-4 офіційних DE, котрі побудовані на парі-трійці різносортних графічних ліб і все це прикрашено парою неменш офіційних віконих менеджерів :laugh: :up: Заради одного відсотка юзверів.
Ага, оце зараз всі справи покидали і пішли переписувати все під GNU.
Взагалі без проблем: пишеш на Qt, GTK або electron - і абсолютно все одно, який DE.

Відправлено через 8 хвилин 19 секунд:
silenttornado: 29.06.2021 11:46 В лінуксі більшою проблемою є якраз сумісність програм поза межами тих основних дистрибутивів, і це торкається в основному закритих програм які можуть мати тільки версію під Ubuntu/Debian, а під інші - ні самому зібрати, ні у Flatpak знайти.
Вірогідність такого дуже мала. Так само може бути програма, що працює тільки на старій версії Windows чи macOS. Але на Linux у вас є вихід: ви самі можете зібрати flatpak чи docker контейнер з потрібним софтом (для цього не потрібні сирці самого софта). Ну і для новачків краще сидіти на дистрибутиві на основі Debian - він самий популярний.

Відправлено через 29 хвилин 59 секунд:
dimka4996: 29.06.2021 12:28 Условно допустим, что я виндузятник и я ненавижу ребуты-дуалбуты
А я ненавиджу, коли у мене одна ж та сама папка node_modules на Linux видаляється за 0.3 сек, а на Windows за 30 сек з консолі і за 2 хвилини з експлорера.
dimka4996: 29.06.2021 12:28 Большинство, даже вот девушек взять например что-то в Фотошопе та и делают и доля Фотошопа больше чем гимпа, вообще софта адобе. На Линукс проблематично даже фильм с коллажами чисто для семьи смонтировать, не говорю уже про что-то профессиональное, не надо так говорить, будто обычные люди не пользуются фото и видео редакторами.
Для звичайного користувача є інстаграм, йому не потрібен навіть фотошоп. А останній раз я відкривав відеоредактор, як був студентом. Не знаю, що ви там редагуєте. Ну і всі одразу полюблять Gimp, як тільки потрібно буде платити за фотошоп. Це треба ментально дозріти, щоб відмовитися від краденого софта. Я софт вже не краду і Linux цьому сприяє.
dimka4996: 29.06.2021 12:28 Я знаю что Вайбер такой же, только вот бы он ещё работал со 100% дистров.
Звідки у вас інформація, що він не працює? У Viber офіційно є пакунок під Ubuntu, Fedora і AppImage, який незалежний від дистрибутива!!!
dimka4996: 29.06.2021 12:28 Честно, я отсидел на опенсорсе пару лет, даже до сих пор Nas дома на debian трудится. Только вот обновление ядра не я выбираю, это убунту за меня. Она мне сообщает "есть обновления, поставить?" Я ставлю и в итоге она не загружается вообще.
В цьому (чи минулому) році був баг з оновленням бутлоадера. Це скоріш за все він і був. Бо зазвичай тримається 2 останніх ядра, і якщо щось трапилося з новим ядром - в бут меню просто треба вибрати попереднє. В мене жодних проблем з ядрами не було, бо на Debian вони прилітають з деяким запізненням. Наприклад, зараз нове ядро 5.13, а на Debian/Ubuntu/Mint 5.11.
dimka4996: 29.06.2021 12:28 В винде можно задать уровень security для телеметрии и отправлять тоже только данные об установке и крешах ос или приложений.
Можливо. Я точно знаю, що без інтернету на Windows навіть кнопка пуск тормозить, бо намагається зв'язатися зі своїми серверами. На macOS теж є такий прикол: інформація про запуск будь-якого аплікейшена відсилається на центральний сервер. І в один день цей сервер приліг, і користувачі не могли нічого запустити на своїх комп'ютерах. Тому для macOS від мене велике ніт.

Відправлено через 3 хвилини 4 секунди:
Scoffer: 29.06.2021 13:19 Проблема в офісі. І тут вже опен/лібра ще більше лайно ніж гімп.
LibreOffice 7.1 досить хороший, взагалі жодних проблем з переходом (на відміну від гімп, до якого треба звикнути після фотошопа). А деякі люди навіть відмовляються від десктопного офісу і користуються хмарним: гуглдоки або офіс365.
Shadowkiller
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дон обл

Сообщение

Делать было нечего, дело было вечером
Захват.PNG
SergiusTheBest
Member
Откуда: Київ

Сообщение

Phoronix провів тестування Windows 11 Insider Preview на системі з AMD Ryzen 9 5950X. Поки що вона повільніша за Windows 10:
Изображение
Ответить