Автотема: всё из мира авто-мото

Разговоры обо всем
Ответить
Автор
Сообщение
dovjik
Member
Аватара пользователя
Откуда: Одесса

Сообщение

100 км/ч на 3 колесах с такой конструкцией ... Чёт стрёмно
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

А тим часом форд показала тизер нового нижньовального 7.3 літрового бензодвигла
https://www.cnet.com/roadshow/news/ford ... te-engine/
екології екологіями, а їздити на чомусь треба :lol:
mumu
Member
Аватара пользователя
Откуда: Житомир

Сообщение

саме такої конструкції (два спереду) норм їздять, gilera і yamaha вже давно випускають мото/скутери з такою конфігурацією. В поворотах і при гальмуванні ефективніші і безпечніші за 1 колесо. Конструкція тільки дорога виходить.

Scoffer EV F-series також в розробці
SergN
Member
Откуда: Kyiv

Сообщение

mumu:В поворотах і при гальмуванні ефективніші і безпечніші за 1 колесо.
Теж знайшли з чим порівнювати, з 1-колесними :)
mumu
Member
Аватара пользователя
Откуда: Житомир

Сообщение

я мав на увазі порівняння, коли 1 переднє колесо.

Відправлено через 48 хвилини 26 секунди:

поляки покатались на GR Yaris

всього 40 000 штук автомобілів ручної зборки.
від 144к злотих = від 1,172к грн
Rabbit-kms
Junior
Аватара пользователя
Откуда: Южная Пальмира

Сообщение

ИМХО уродливый... типо мини C-HR...
если уже и брать чтобы зажигать то GT 86...

смотрю что тойота супру возродила спустя 16лет как была снята с производства - появилась Toyota Supra (A90)
Alexsandr
Member

Сообщение

Scoffer:
Alexsandr:Интересно как на поворотах будет три колеса кланяться.
В залежності від приводу. Передньопривідні триколіски з двома колесами попереду норм. Якщо в колію не влетіти в якусь, то не відрізняється від звичайної передньопривідної легковушки. Навпаки - машина для самогубців. Інші варіанти відповідно щось середнє.
Если взять наши дороги, то у нас почти везде колея, что в городе, что за городом.
Rabbit-kms
Junior
Аватара пользователя
Откуда: Южная Пальмира

Сообщение

так для наших дорог не кто и не строит)))) :lol: :D :gigi: :laugh:
Hum
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Scoffer:А тим часом форд показала тизер нового нижньовального 7.3 літрового бензодвигла
https://www.cnet.com/roadshow/news/ford ... te-engine/
екології екологіями, а їздити на чомусь треба :lol:
Так это двигатель-миллионик. Чугунный блок с гильзами это фактически перпетум мобиль. :gigi: С экологиями у нижневальников нет никаких проблем как и с экономичностью. На многих современных есть система изменения фаз газораспределения и отключение половины цилиндров блокировкой клапанов в закрытом положении. Особенно круто если используется система хеми с клапанами, расположенными вертикально под углом 30-45° и также вертикально расположенными парой свечей на цилиндр. Эта конструкция до сих пор себя не исчерпала :laugh:
mumu
Member
Аватара пользователя
Откуда: Житомир

Сообщение

$8,150.00 https://www.fordracingparts.com/part/M-6007-73
можна брати, хто хоче таврона прокачати? :gigi:
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Та у них класно, конкретно для прокачки старого хламу продають кіти з усім необхідним, наприклад:
https://www.cummins.com/engines/repower
Hum
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Scoffer
Там огромный спрос на такие киты т.к куча народу не хотят менять любимую машину. Дальнобойщики, разъезжающие на тягачах возрастом в полвека отнюдь не поодинокое явление. Хранят верность :laugh:
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Hum
У нас теж не хотять, тільки жоден мемз не додумався випустити подібний кіт :lol:
DriverFirst
Member
Аватара пользователя
Откуда: Черкаси

Сообщение

Rabbit-kms:Спирт обладает целым рядом преимуществ по сравнению с нефтяным топливом
естественно,только в сочетании с капусткой квашеной или огурчиками солёными.
MexaHuK_DM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

mumu:$8,150.00 https://www.fordracingparts.com/part/M-6007-73
можна брати, хто хоче таврона прокачати? :gigi:
Шутки шутками, но один таки додумался https://www.autocentre.ua/used/kak-vygl ... 97704.html

Отправлено спустя 3 минуты 43 секунды:
Scoffer:Hum
У нас теж не хотять, тільки жоден мемз не додумався випустити подібний кіт :lol:
МеМз насиловали один и тот же двигатель 40 лет... с 1987г по 2017. Двигатель 245 и все его модификации. По сути - ничего нового не придумали. На КПП с самого начала были отверстия под датчики, ибо изначально продумывали моновпрыск для экспортных моделей. Но как говорится - в СССР экономили на всем, поголовно ставили карбулятор. Только при корейцах начали ставить инжектор - ибо стыдно стало, а так же увеличивать объем из 1.1 до 1.2, 1.3, и всем известной фатальной раздрочкой до 1.4. МеМз и что-то новое - матюк. Старый изношенный двигатель таврелли 1.1 можно переделать в 1.3 инжекторный без кустарщины, колхоза и гильзовки, ибо детали обратно совместимы.
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

MexaHuK_DM
Не 40, а всього-лише 30 :laugh:
Проблема ж не в роках, v8 хемі літровий двигун у америкосів рази в 2 древніший.
Проблема в тому, що треба модернізувати, і 1.1 літра з самого початку нікуди не годилось :D
mumu
Member
Аватара пользователя
Откуда: Житомир

Сообщение

а могли б у Мотор Січі замовити турбіну, або навіть 2, дунути пару атмосфер, і не треба було б розточувати, двигун світовим трендам відповідав би. Ще б нові вали з регулюванням фаз в Антонова чи ХАЗ замовили, а на Крюківському вагонобудівному заводі ступиці і загалом підвіску замовити замість тої дрищової - і взагалі супер пупер вундервафля була б. :gigi:
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

mumu
Як дунули б, так і надули в кульку :lol: На мемзі практикували лиття пластиліном замість металу ще до того як це стало модно.
Fishnya
Alex
Аватара пользователя
Откуда: Мариуполь

Сообщение

mumu
опытные испытания с турбиной были. как в союзе, так и в нулевых.
SergN
Member
Откуда: Kyiv

Сообщение

mumu:...і взагалі супер пупер вундервафля була б
Таке вже було, ядерні боєголовки переносило на інші континенти )
А от з автомобілебудуванням ніяк не вдається в тих краях.
Ответить