Поставки нереференсных Radeon RX 6800 (XT): релиз состоялся только на бумаге

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
Grava
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Robostyle:новые (старые) методы развлечения вспомните, забудете про эти железки. Ясно дело что сейчас все по домам, тяжело это - но можно придумать чего угодно. Деньги, опять же целее будут
Главное не рыбалкой :D А то я этой осенью увлекся, и оказалось что ВК не такая уж и дорогая :laugh:
Alligator
Member
Аватара пользователя
Откуда: Миколаїв

Сообщение

Кто там за мной занимал? Я ухожу, предумал :lol:
Карт нет, а цены обновили.
розетка - 36 999 ГРН
брейн - 36985 ГРН
Spiryt
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Alligator:Кто там за мной занимал? Я ухожу, предумал :lol:
Карт нет, а цены обновили.
розетка - 36 999 ГРН
брейн - 36985 ГРН
Дальше очередь телематра и msi выкатить какую-то карту за 40к+
neonglaу
Member
Аватара пользователя
Откуда: Миколаїв, Україна

Сообщение

Як тільки закінчиться дефіцит на ВК, вийдуть нові, а існуюче покоління зникне з продажу. І почнеться новий віток дефіциту. Таким чином і AMD і nVivia будуть стригти бабло з користувачів. І це тепер буде постійно. Може і з процесорами таку фігню замутять.
tankist38
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Fulkrum
Правда может быть по середине. У энвиде дифицит из-за гнусмаса, а у амд из-за забитости линий TSMC заказами.
HaruMamberu
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Grava:
Robostyle:новые (старые) методы развлечения вспомните, забудете про эти железки. Ясно дело что сейчас все по домам, тяжело это - но можно придумать чего угодно. Деньги, опять же целее будут
Главное не рыбалкой :D А то я этой осенью увлекся, и оказалось что ВК не такая уж и дорогая :laugh:
добротный велосипед тоже в копеечку выйдет :-P

пора настолочками шерудеть
и социалочки по сети, вроде амонгас-ика :beer:
Вася_Пупкин
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Мы не будем повторять за нвидией бумажный анонс
Изображение
Alligator
Member
Аватара пользователя
Откуда: Миколаїв

Сообщение

Spiryt:
Alligator:Кто там за мной занимал? Я ухожу, предумал :lol:
Карт нет, а цены обновили.
розетка - 36 999 ГРН
брейн - 36985 ГРН
Дальше очередь телематра и msi выкатить какую-то карту за 40к+
Забавно. Огрызок Inno3D GeForce RTX 3080 TWIN X2 OC все разобрали по 32 999 грн на телемарте. Видимо я знаю куда очередь с розетки убежала :lol:
Robostyle
Member

Сообщение

Spiryt:
Alligator:Кто там за мной занимал? Я ухожу, предумал :lol:
Карт нет, а цены обновили.
розетка - 36 999 ГРН
брейн - 36985 ГРН
Дальше очередь телематра и msi выкатить какую-то карту за 40к+
Шарманка сломалась
Spiryt
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Robostyle:
Spiryt: Дальше очередь телематра и msi выкатить какую-то карту за 40к+
Шарманка сломалась
Жаль, а так хотелось слить 70к, еще й без гарантии
Vecchio
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Ну что там, .
Alligator
Member
Аватара пользователя
Откуда: Миколаїв

Сообщение

Прикольно. "Мы решили принять меры, поскольку Suprim является нашей новой флагманской серией". Т.е. если б это была просто средняя карта то и так сойдет, исправлять не будем? Ну конечно MSI не хочет принимать по гарантии то, что уже с завода идет как брак :lol:
Hotspur
Member
Аватара пользователя

Сообщение

HaruMamberu:добротный велосипед тоже в копеечку выйдет
и их тоже нет :gigi: все раскупили :gigi:
penetrator
Member
Откуда: Stockholm

Сообщение

Я свою 3080 уже с сентября жду :) вроде как в первых 400-500 заказавших попал, так что мб к концу января получу :laugh:
Zumm
Junior
Аватара пользователя

Сообщение

MaKCuMyC:Чем же вызван дефицит красных карт :rotate: ?
Дають можливість розпродати "залишки"? :) Бізнес є бізнес.
MSI radeon RX 5700XT у березні 11 тис.грн., кінець листопада 16 тис.грн. (курс не на 50% зріс). Чому? :) Відкладений попит був відчутний, гріх цим не скористатися (не тільки про АМД розмова, а про весь ланцюг). Про потужності виробників чипів знали задовго до презентацій, причому не просто знали, а закріплювали відповідними угодами юридично, тому ситуація навряд чи стала непрогнозованою для високооплачуваних аналітиків АМД. А якщо знали, то ситуація керована і те, що ми бачимо це реалізація певного плану. Щоб ви зробили у т.ч. з своїми рідними дистриб'юторами із залишками на складах, які ви можете перетворити на хлам?
IvanCh
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Scoffer: https://www.digitimes.com/news/a20201126VL200.html
Очікується ріст виробництва чіпів овер 20% в цьому році.

Я вам кажу, що це тупий заговір між олігопольщиками, а ви мені не вірите. Конкуренція, ага, 4 рази.
При чому навіть домовлятись словами ні про що не треба. Мовчки підвищують ціну, обмежують поставки, і дивляться що буде.
Ну так чіпи роблять на високоавтоматизованих заводах де людішок насправді небагато.

Але це ж не готові дівайси. ще потім це все ще розпаяти на плати, упакувати, доставити, розмитнити, ще раз доставити. а тут вже багато ручної роботи.
Alligator
Member
Аватара пользователя
Откуда: Миколаїв

Сообщение

Zumm:
MaKCuMyC:Чем же вызван дефицит красных карт :rotate: ?
Дають можливість розпродати "залишки"? :) Бізнес є бізнес.
MSI radeon RX 5700XT у березні 11 тис.грн., кінець листопада 16 тис.грн. (курс не на 50% зріс). Чому? :) Відкладений попит був відчутний, гріх цим не скористатися (не тільки про АМД розмова, а про весь ланцюг). Про потужності виробників чипів знали задовго до презентацій, причому не просто знали, а закріплювали відповідними угодами юридично, тому ситуація навряд чи стала непрогнозованою для високооплачуваних аналітиків АМД. А якщо знали, то ситуація керована і те, що ми бачимо це реалізація певного плану. Щоб ви зробили у т.ч. з своїми рідними дистриб'юторами із залишками на складах, які ви можете перетворити на хлам?
Оставить старое как есть, а новое на 50 баксов дороже? Аля райзен. Или с процами смогли, а карты "ты не понимаешь, это другое!"
Если больных меняющих зелёные карты с выхода в выход без нужны на это хватает, то вот красные у знакомых работают минимум 3-5 лет, часть некоторых даже про 6800 не в курсе было имея 5700хт у себя в ПК.
GreenSnake
Junior

Сообщение

А чего все так волнуються? Cидят на S3 VIRGE а завтра уже HL:3 выходит? :-/ . Подождем до весны,почитаем обзоры на не референсные карты,форумы,,,а то сейчас напокупаем "демо версий"
_nevermind
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Fulkrum:
I_fireblade:Кто тут в каждой теме кричал, что АМД это корпорация добра и дефицита не будет точно?)
Кто? Можешь скрины кидать)
Я пару перлов достал :laugh:

спойлер
Spec_2:Сладкий контроль повреждений от зеленозадых.
Б-же, храни Лизу Су.
heidfeld:АМД такого колосса как интел победила. А уж карлика в кожанке это вообще раз плюнуть.
heidfeld:Та кому этот глючащий мусор нужен, когда скоро 6 серия радиков выйдет и нагнет все поделки кожанки не напрягаясь.
heidfeld:
легко, берешь радеон и никаких проблем.

:lol:
Zumm
Junior
Аватара пользователя

Сообщение

Alligator:
Zumm: Дають можливість розпродати "залишки"? :) Бізнес є бізнес.
MSI radeon RX 5700XT у березні 11 тис.грн., кінець листопада 16 тис.грн. (курс не на 50% зріс). Чому? :) Відкладений попит був відчутний, гріх цим не скористатися (не тільки про АМД розмова, а про весь ланцюг). Про потужності виробників чипів знали задовго до презентацій, причому не просто знали, а закріплювали відповідними угодами юридично, тому ситуація навряд чи стала непрогнозованою для високооплачуваних аналітиків АМД. А якщо знали, то ситуація керована і те, що ми бачимо це реалізація певного плану. Щоб ви зробили у т.ч. з своїми рідними дистриб'юторами із залишками на складах, які ви можете перетворити на хлам?
Оставить старое как есть, а новое на 50 баксов дороже? Аля райзен. Или с процами смогли, а карты "ты не понимаешь, это другое!"
Если больных меняющих зелёные карты с выхода в выход без нужны на это хватает, то вот красные у знакомых работают минимум 3-5 лет, часть некоторых даже про 6800 не в курсе было имея 5700хт у себя в ПК.
Для відповіді потрібні дані, яких ми не маємо. Які залишки "проців" були на складах на певні дати, які залишки "відеокарт"? Те, що з процами "змогли" це може означати, що залишки на складах проців були в межах планових. Планування залишків відеокарт більш складне ніж проців з урахуванням змін попиту майнерів останні роки, тобто умовне "перевиробиництво" відеокарт більш вірогідне (згадайте динаміку курсу криптовалют останні роки). Хвиля "золотої лихоманки" майнінгу зменшує запаси відеокарт тисячами і якщо такої хвилі не сталося одна надія на геймерів :)
Залишити старі "як є" а нові на 50 дорожче варіант, але може бути не таким ефективним заходом, який дає +25% на старі і збереження конкурентноздатності нових (крім запасів є і конкуренція, яка є важливим фактором) :)
Ответить