Скидку до штрафа уровня сходить вечером в ресторан?
Новости
Последние статьи и обзоры
Автотема: всё из мира авто-мото
-
mraleks
HWBOT OC Team
- Откуда: Одеса
Scoffer
Скидку до штрафа уровня сходить вечером в ресторан?
Скидку до штрафа уровня сходить вечером в ресторан?
-
Scoffer
Member
mraleks
Якщо оф штраф буде 20к, то одним рестораном діло не обійдеться, хіба що все сімейство зводити. Все одно доведеться витратитись хоча б на половину цієї суми. Я тобі гарантую, що замахаються платити навіть в умовах тотальної корупції.
Якщо оф штраф буде 20к, то одним рестораном діло не обійдеться, хіба що все сімейство зводити. Все одно доведеться витратитись хоча б на половину цієї суми. Я тобі гарантую, що замахаються платити навіть в умовах тотальної корупції.
-
mraleks
HWBOT OC Team
- Откуда: Одеса
Scoffer
https://odessa.online/11124-tysyachi-za ... kom-klube/
Такой пару раз в недельку может позволить и на красный поехать
https://odessa.online/11124-tysyachi-za ... kom-klube/
Такой пару раз в недельку может позволить и на красный поехать
-
Scoffer
Member
mraleks
Що робити з мажорами, котрі по 150 в місті літають, я вже казав: штраф - машина.
А якщо 0.01% від нинішньої кількості машин буде шмигати на червоний, бо зможе це собі дозволити - ну не велика пробелема, ситуація в середньому все одно краще стане, сильно краще.
Що робити з мажорами, котрі по 150 в місті літають, я вже казав: штраф - машина.
А якщо 0.01% від нинішньої кількості машин буде шмигати на червоний, бо зможе це собі дозволити - ну не велика пробелема, ситуація в середньому все одно краще стане, сильно краще.
-
mraleks
HWBOT OC Team
- Откуда: Одеса
Вот как раз те 0,01% в городе на красный зачастую и становятся виноватыми самой жести.
-
Scoffer
Member
mraleks
Проблема в тому, що зараз на червоний пруть поголовно, і перевищують швидкість також пологовно. Це не нормально. Можна до нескінченості вигадувати ідеальні умови, при котрих не вдасться порушувати нікому взагалі, а можна відсіяти абсолютну більшість простими методами вже зараз, а потім вже вирішувати що робити з залишками неадекватів.
Проблема в тому, що зараз на червоний пруть поголовно, і перевищують швидкість також пологовно. Це не нормально. Можна до нескінченості вигадувати ідеальні умови, при котрих не вдасться порушувати нікому взагалі, а можна відсіяти абсолютну більшість простими методами вже зараз, а потім вже вирішувати що робити з залишками неадекватів.
-
zmax
Member
- Откуда: Zp
а денег хватит??Rabbit-kms:так-же руками и ногами за автобан Одесса-Киев по немецким технологиям, с отбойниками, эстакадами, без левых поворотов и пешеходных переходов и бетонным покрытием...
Стоимость проезда по платной автодороге Киев-Львов может достигать 12,5 тыс. грн
это должно быть решено на уровне законов, иначе все суды завалят оскарженнями.mumu:Було б добре, якби був сервіс для всіх громадян, щоб додавати відео порушення з прив’язкою до координат, дати і часу,
Законы у нас нормальные, просто их никто не выполняет®
-
Fishnya
Alex
- Откуда: Мариуполь
zmax
Слегка перебор по цене платной дороги
Адекватный ценник - 1грн/км максимум
Слегка перебор по цене платной дороги
Адекватный ценник - 1грн/км максимум
-
mraleks
HWBOT OC Team
- Откуда: Одеса
zmax
Это где они нашли цены по 50-70 евроцентов за 1 км?
https://www.autocentre.ua/news/skolko-s ... 47316.html
Это где они нашли цены по 50-70 евроцентов за 1 км?
https://www.autocentre.ua/news/skolko-s ... 47316.html
-
Patruletz
Member
- Откуда: Рівне
Scoffer
сейчас так учат что всем на все насрать, девченка ходила на курсы в прошлом году, в группе 25 человек, стабильно ходило меньше половины, остальные просто купили права по итогу, деньги же решают все проблемы..
сам учился от школы на учкомбинате на кат С, один день в неделю 10-11 класс, правда слинивал с последних двух уроков.. проще было у отца выпросить проехаться всю дорогу к деревне, чем на газоне один круг длинной 2км по раену.. с инструктором решал вопрос талонами на газ что бы отметку ставил что ездил
по итогу таких сваливаний 20 вопросов на екзамене решились за 3 минуты с одной ошибкой какая сумма штрафа за нарушение.
сейчас так учат что всем на все насрать, девченка ходила на курсы в прошлом году, в группе 25 человек, стабильно ходило меньше половины, остальные просто купили права по итогу, деньги же решают все проблемы..
сам учился от школы на учкомбинате на кат С, один день в неделю 10-11 класс, правда слинивал с последних двух уроков.. проще было у отца выпросить проехаться всю дорогу к деревне, чем на газоне один круг длинной 2км по раену.. с инструктором решал вопрос талонами на газ что бы отметку ставил что ездил
по итогу таких сваливаний 20 вопросов на екзамене решились за 3 минуты с одной ошибкой какая сумма штрафа за нарушение.
-
Scoffer
Member
zmax
Можливо мається на увазі для вантажівок? Як правило так сильно різні тарифи.
Пам'ятаю як проїжджав Австрію, то там була абонентка на 10 днів 9 чи 10 євро, щось таке. І в Чехії така сама тема, тільки на пару євросів дорожче.
Ну і абонентка оптом дешевше звісно. На рік там до сотні євро.
Відправлено через 6 хвилини 35 секунди:
Абонентка на всі платні траси країни, а не на конкретну.
Можливо мається на увазі для вантажівок? Як правило так сильно різні тарифи.
Пам'ятаю як проїжджав Австрію, то там була абонентка на 10 днів 9 чи 10 євро, щось таке. І в Чехії така сама тема, тільки на пару євросів дорожче.
Ну і абонентка оптом дешевше звісно. На рік там до сотні євро.
Відправлено через 6 хвилини 35 секунди:
Абонентка на всі платні траси країни, а не на конкретну.
-
Hells Angels
Member
- Откуда: Кам'янець-Подільський
что бы делать платные дороги и лепить прайс за проезд по ней, должна быть и бесплатная дорога, ну и водителей фур натягивать на кол за то что своим сраным перевесом убивают дороги, ну и дороги должны быть качественные, а не асфальт со снегом сходит.
-
Rabbit-kms
Junior
- Откуда: Южная Пальмира
столько сколько денег было закопано и раздеребанено в дорогах - можно давно было автобаны построить...zmax:а денег хватит??Rabbit-kms:так-же руками и ногами за автобан Одесса-Киев по немецким технологиям, с отбойниками, эстакадами, без левых поворотов и пешеходных переходов и бетонным покрытием...
Стоимость проезда по платной автодороге Киев-Львов может достигать 12,5 тыс. грнэто должно быть решено на уровне законов, иначе все суды завалят оскарженнями.mumu:Було б добре, якби був сервіс для всіх громадян, щоб додавати відео порушення з прив’язкою до координат, дати і часу,
Законы у нас нормальные, просто их никто не выполняет®
https://germania.one/platnye-dorogi-v-e ... y-proezda/
у нас шо-то курят министры однако
-
Scoffer
Member
Не обов'язково. В згаданих вище мною Чехії і Австрії автобани платні. Не впевнений, що прям всі-всі, але те що я бачив - все платне.Hells Angels:что бы делать платные дороги и лепить прайс за проезд по ней, должна быть и бесплатная дорога
З іншої сторони абонплата там на рік щось в районі 80-90 євро, не пам'ятаю точно, що не дорого навіть за нашими мірками. Аби лише дорога гарна була.
-
Rabbit-kms
Junior
- Откуда: Южная Пальмира
в той-же германии, франции, испании помимо платных дорог, есть параллельные муниципальные без платы, но не такие крутые, не с такими скоростями, без розвязок и прочего... поэтому тут вопрос - сьекономить 10евро и потерять пару часов в дороге + усталость, или заплатить и пролететь не напрягаясь те 200-300км...
я бы только за такое, 100 евро заплатить за год и куда больше на ремонте ходовки можно сьекономить если постоянно катаешься по стране... да и топливо меньше кушает на хорошей дороге...
я бы только за такое, 100 евро заплатить за год и куда больше на ремонте ходовки можно сьекономить если постоянно катаешься по стране... да и топливо меньше кушает на хорошей дороге...
-
mumu
Member
- Откуда: Житомир
Scoffer
Захмарно високі штрафи не потрібні, потрібно систематично за кожне порушення притягувати до відповідальності. В нас багато за що є відповідальність, але якщо ніхто не притягує, то немає різниці, яка її величина. І великі штрафи ще більше підтримуватимуть корупцію.
Цього року відкривав додаткову категорію, прийшлось здавати і теорію, і практику. В часи карантину це був ще той квест: їздив в СЦ в сусіднє місто, де аби не відеонагляд, залюбки б послали мене куди подалі. Але мені не було куди діватись, і їм відповідно також. В чергу спробуй запишись, тому і здавав не в Житомирі. Майданчиків для здачі екзаменів при сервісних центрах немає, як виявляється, транспортних засобів також
Вони навіть учнів з місцевих автошкіл періодично футболять і затягують час. І це при тому, що від подачі документів в автошколу до здачі практичного екзамена все заноситься в сервери МВС, я навіть переїжджав екзамен, бо зашвидко получилось і коротке відео не пропустять 
Захмарно високі штрафи не потрібні, потрібно систематично за кожне порушення притягувати до відповідальності. В нас багато за що є відповідальність, але якщо ніхто не притягує, то немає різниці, яка її величина. І великі штрафи ще більше підтримуватимуть корупцію.
Цього року відкривав додаткову категорію, прийшлось здавати і теорію, і практику. В часи карантину це був ще той квест: їздив в СЦ в сусіднє місто, де аби не відеонагляд, залюбки б послали мене куди подалі. Але мені не було куди діватись, і їм відповідно також. В чергу спробуй запишись, тому і здавав не в Житомирі. Майданчиків для здачі екзаменів при сервісних центрах немає, як виявляється, транспортних засобів також
-
Hells Angels
Member
- Откуда: Кам'янець-Подільський
Scoffer
паралельно автобану должна быть простая дорога, а не ставить перед фактом хочешь ехать плати.
700км по бану в Италии 60 евро, какая абонплата за год в 100 евро
паралельно автобану должна быть простая дорога, а не ставить перед фактом хочешь ехать плати.
700км по бану в Италии 60 евро, какая абонплата за год в 100 евро
-
Scoffer
Member
Hells Angels
Я не згоден. З якого переляку треба обслуговувати дві паралельні інфраструктури? І, головне, за чиї гроші?
Дорога все одно не безкоштовна, інопланетяни для нас її не збудують, і за неї ми все одно заплатимо, так чи інакше. Тільки тепер не за одну, а за дві. Звідси і незрозумілі ціни по кілометражам в ваших італіях.
Нормальна практика в вищеназваних країнах: автобани платні всі, але не дорого.
Я не згоден. З якого переляку треба обслуговувати дві паралельні інфраструктури? І, головне, за чиї гроші?
Дорога все одно не безкоштовна, інопланетяни для нас її не збудують, і за неї ми все одно заплатимо, так чи інакше. Тільки тепер не за одну, а за дві. Звідси і незрозумілі ціни по кілометражам в ваших італіях.
Нормальна практика в вищеназваних країнах: автобани платні всі, але не дорого.
-
mumu
Member
- Откуда: Житомир
паралельна має бути не в буквальному смислі, але бути, зараз у Львів з Житомира альтернативні є, в ± ту саму відстань, вони мають по одній смузі в кожному напрямку, гірше покриття, але є, а от з Києва до Житомира альтернативних немає або мінімум +50% до відстані, і це не є нормально. А в деяких місцях паралельні все одно треба буде будувати і розв’язки, бо багато населених пунктів нанизані на цю дорогу.
Держава все одно отримує профіт від дороги, бо ділова активність платить податки, І кращі дороги збільшують цю активність і прибутки відповідно.
Італійські дороги прокладені в складнішому рельєфі, у нас простіше і дешевше має бути. В Польщі дешевше було значно.
Держава все одно отримує профіт від дороги, бо ділова активність платить податки, І кращі дороги збільшують цю активність і прибутки відповідно.
Італійські дороги прокладені в складнішому рельєфі, у нас простіше і дешевше має бути. В Польщі дешевше було значно.
-
Hells Angels
Member
- Откуда: Кам'янець-Подільський
Scoffer
а с того что получишь суды и будешь делать лишние маневры по поводу бесплатных пропусков для малоимущих людей у которых жигуль хрен знает какого года и им надо ездить на дачу 50-100-200км каждую неделю сапать, копать, рубить и тд тп ибо за счет нее они живут.
Отправлено спустя 1 минуту 59 секунд:
mumu
то что в польще сейчас строят дороги с хорошим покрытием, развязками и прочей инфраструктурой по цене которая сейчас у нас и где нет от слова
видно сразу.
а с того что получишь суды и будешь делать лишние маневры по поводу бесплатных пропусков для малоимущих людей у которых жигуль хрен знает какого года и им надо ездить на дачу 50-100-200км каждую неделю сапать, копать, рубить и тд тп ибо за счет нее они живут.
Отправлено спустя 1 минуту 59 секунд:
mumu
то что в польще сейчас строят дороги с хорошим покрытием, развязками и прочей инфраструктурой по цене которая сейчас у нас и где нет от слова