Автотема: всё из мира авто-мото

Разговоры обо всем
Ответить
Автор
Сообщение
mraleks
HWBOT OC Team
Аватара пользователя
Откуда: Одеса

Сообщение

Scoffer
Скидку до штрафа уровня сходить вечером в ресторан? :laugh:
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

mraleks
Якщо оф штраф буде 20к, то одним рестораном діло не обійдеться, хіба що все сімейство зводити. Все одно доведеться витратитись хоча б на половину цієї суми. Я тобі гарантую, що замахаються платити навіть в умовах тотальної корупції.
mraleks
HWBOT OC Team
Аватара пользователя
Откуда: Одеса

Сообщение

Scoffer
https://odessa.online/11124-tysyachi-za ... kom-klube/
Такой пару раз в недельку может позволить и на красный поехать :laugh:
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

mraleks
Що робити з мажорами, котрі по 150 в місті літають, я вже казав: штраф - машина.
А якщо 0.01% від нинішньої кількості машин буде шмигати на червоний, бо зможе це собі дозволити - ну не велика пробелема, ситуація в середньому все одно краще стане, сильно краще.
mraleks
HWBOT OC Team
Аватара пользователя
Откуда: Одеса

Сообщение

Вот как раз те 0,01% в городе на красный зачастую и становятся виноватыми самой жести.
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

mraleks
Проблема в тому, що зараз на червоний пруть поголовно, і перевищують швидкість також пологовно. Це не нормально. Можна до нескінченості вигадувати ідеальні умови, при котрих не вдасться порушувати нікому взагалі, а можна відсіяти абсолютну більшість простими методами вже зараз, а потім вже вирішувати що робити з залишками неадекватів.
zmax
Member
Аватара пользователя
Откуда: Zp

Сообщение

Rabbit-kms:так-же руками и ногами за автобан Одесса-Киев по немецким технологиям, с отбойниками, эстакадами, без левых поворотов и пешеходных переходов и бетонным покрытием...
а денег хватит??
Стоимость проезда по платной автодороге Киев-Львов может достигать 12,5 тыс. грн
mumu:Було б добре, якби був сервіс для всіх громадян, щоб додавати відео порушення з прив’язкою до координат, дати і часу,
это должно быть решено на уровне законов, иначе все суды завалят оскарженнями.
Законы у нас нормальные, просто их никто не выполняет®
Fishnya
Alex
Аватара пользователя
Откуда: Мариуполь

Сообщение

zmax
Слегка перебор по цене платной дороги :horror:
Адекватный ценник - 1грн/км максимум
mraleks
HWBOT OC Team
Аватара пользователя
Откуда: Одеса

Сообщение

zmax
Это где они нашли цены по 50-70 евроцентов за 1 км?
https://www.autocentre.ua/news/skolko-s ... 47316.html
Patruletz
Member
Аватара пользователя
Откуда: Рівне

Сообщение

Scoffer
сейчас так учат что всем на все насрать, девченка ходила на курсы в прошлом году, в группе 25 человек, стабильно ходило меньше половины, остальные просто купили права по итогу, деньги же решают все проблемы..

сам учился от школы на учкомбинате на кат С, один день в неделю 10-11 класс, правда слинивал с последних двух уроков.. проще было у отца выпросить проехаться всю дорогу к деревне, чем на газоне один круг длинной 2км по раену.. с инструктором решал вопрос талонами на газ что бы отметку ставил что ездил :laugh:

по итогу таких сваливаний 20 вопросов на екзамене решились за 3 минуты с одной ошибкой какая сумма штрафа за нарушение.
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

zmax
Можливо мається на увазі для вантажівок? Як правило так сильно різні тарифи.
Пам'ятаю як проїжджав Австрію, то там була абонентка на 10 днів 9 чи 10 євро, щось таке. І в Чехії така сама тема, тільки на пару євросів дорожче.
Ну і абонентка оптом дешевше звісно. На рік там до сотні євро.

Відправлено через 6 хвилини 35 секунди:
Абонентка на всі платні траси країни, а не на конкретну.
Hells Angels
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кам'янець-Подільський

Сообщение

что бы делать платные дороги и лепить прайс за проезд по ней, должна быть и бесплатная дорога, ну и водителей фур натягивать на кол за то что своим сраным перевесом убивают дороги, ну и дороги должны быть качественные, а не асфальт со снегом сходит.
Rabbit-kms
Junior
Аватара пользователя
Откуда: Южная Пальмира

Сообщение

zmax:
Rabbit-kms:так-же руками и ногами за автобан Одесса-Киев по немецким технологиям, с отбойниками, эстакадами, без левых поворотов и пешеходных переходов и бетонным покрытием...
а денег хватит??
Стоимость проезда по платной автодороге Киев-Львов может достигать 12,5 тыс. грн
mumu:Було б добре, якби був сервіс для всіх громадян, щоб додавати відео порушення з прив’язкою до координат, дати і часу,
это должно быть решено на уровне законов, иначе все суды завалят оскарженнями.
Законы у нас нормальные, просто их никто не выполняет®
столько сколько денег было закопано и раздеребанено в дорогах - можно давно было автобаны построить...

https://germania.one/platnye-dorogi-v-e ... y-proezda/

у нас шо-то курят министры однако :lol: иначе по другому не обьяснить...
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Hells Angels:что бы делать платные дороги и лепить прайс за проезд по ней, должна быть и бесплатная дорога
Не обов'язково. В згаданих вище мною Чехії і Австрії автобани платні. Не впевнений, що прям всі-всі, але те що я бачив - все платне.
З іншої сторони абонплата там на рік щось в районі 80-90 євро, не пам'ятаю точно, що не дорого навіть за нашими мірками. Аби лише дорога гарна була.
Rabbit-kms
Junior
Аватара пользователя
Откуда: Южная Пальмира

Сообщение

в той-же германии, франции, испании помимо платных дорог, есть параллельные муниципальные без платы, но не такие крутые, не с такими скоростями, без розвязок и прочего... поэтому тут вопрос - сьекономить 10евро и потерять пару часов в дороге + усталость, или заплатить и пролететь не напрягаясь те 200-300км...

я бы только за такое, 100 евро заплатить за год и куда больше на ремонте ходовки можно сьекономить если постоянно катаешься по стране... да и топливо меньше кушает на хорошей дороге...
mumu
Member
Аватара пользователя
Откуда: Житомир

Сообщение

Scoffer
Захмарно високі штрафи не потрібні, потрібно систематично за кожне порушення притягувати до відповідальності. В нас багато за що є відповідальність, але якщо ніхто не притягує, то немає різниці, яка її величина. І великі штрафи ще більше підтримуватимуть корупцію.

Цього року відкривав додаткову категорію, прийшлось здавати і теорію, і практику. В часи карантину це був ще той квест: їздив в СЦ в сусіднє місто, де аби не відеонагляд, залюбки б послали мене куди подалі. Але мені не було куди діватись, і їм відповідно також. В чергу спробуй запишись, тому і здавав не в Житомирі. Майданчиків для здачі екзаменів при сервісних центрах немає, як виявляється, транспортних засобів також :apes: Вони навіть учнів з місцевих автошкіл періодично футболять і затягують час. І це при тому, що від подачі документів в автошколу до здачі практичного екзамена все заноситься в сервери МВС, я навіть переїжджав екзамен, бо зашвидко получилось і коротке відео не пропустять :gigi:
Hells Angels
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кам'янець-Подільський

Сообщение

Scoffer
паралельно автобану должна быть простая дорога, а не ставить перед фактом хочешь ехать плати.

700км по бану в Италии 60 евро, какая абонплата за год в 100 евро :laugh:
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Hells Angels
Я не згоден. З якого переляку треба обслуговувати дві паралельні інфраструктури? І, головне, за чиї гроші?
Дорога все одно не безкоштовна, інопланетяни для нас її не збудують, і за неї ми все одно заплатимо, так чи інакше. Тільки тепер не за одну, а за дві. Звідси і незрозумілі ціни по кілометражам в ваших італіях.
Нормальна практика в вищеназваних країнах: автобани платні всі, але не дорого.
mumu
Member
Аватара пользователя
Откуда: Житомир

Сообщение

паралельна має бути не в буквальному смислі, але бути, зараз у Львів з Житомира альтернативні є, в ± ту саму відстань, вони мають по одній смузі в кожному напрямку, гірше покриття, але є, а от з Києва до Житомира альтернативних немає або мінімум +50% до відстані, і це не є нормально. А в деяких місцях паралельні все одно треба буде будувати і розв’язки, бо багато населених пунктів нанизані на цю дорогу.
Держава все одно отримує профіт від дороги, бо ділова активність платить податки, І кращі дороги збільшують цю активність і прибутки відповідно.

Італійські дороги прокладені в складнішому рельєфі, у нас простіше і дешевше має бути. В Польщі дешевше було значно.
Hells Angels
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кам'янець-Подільський

Сообщение

Scoffer
а с того что получишь суды и будешь делать лишние маневры по поводу бесплатных пропусков для малоимущих людей у которых жигуль хрен знает какого года и им надо ездить на дачу 50-100-200км каждую неделю сапать, копать, рубить и тд тп ибо за счет нее они живут.

Отправлено спустя 1 минуту 59 секунд:
mumu
то что в польще сейчас строят дороги с хорошим покрытием, развязками и прочей инфраструктурой по цене которая сейчас у нас и где нет от слова :censoured: видно сразу.
Ответить