Подборка комплектующих. Вопросы/ответы (часть 2)

Общие вопросы по настройке и разгону. А также прочие околокомпьютерные вопросы
Ответить
Автор
Сообщение
Moderator
Moderator

Сообщение

Эта тема предназначена для вопросов связанных с апгрейдом, выбором комплектующих, подбором систем в целом.

Прежде чем задать свой вопрос, стоит ознакомиться с FAQ.

Изображение

Замечу, эта тема предназначена для "комплексных" вопросов. Для выбора и советов по одиночным комплектующим существуют спец.ветки:
Выбор корпуса и БП
Процессоры
Материнские платы
Оперативная память
Видеокарты

Игнорирование правил конференции наказывается

Флуд, оффтоп и фанатизм будут удаляться с ВЫДАЧЕЙ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЙ!

Написать отзыв/жалобу/пожелание по действиям куратора можно в теме: Кураторы тем

Подборка комплектующих. Вопросы/ответы часть 1
Skylinegtr
Member
Откуда: Тернопіль

Сообщение

Привіт) Хто купував збірки в NKT? Думав собі сам зібрати, щось за 10-12 тисяч, в основному для роботи, але побачив там - https://nkt.ua/index.php?dispatch=produ ... _id=145752. В чому підвох такої дешевої ціни? Відновлена відеокартка? Підтримка написала, що все нове
zhekaice
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Skylinegtr:Привіт) Хто купував збірки в NKT? Думав собі сам зібрати, щось за 10-12 тисяч, в основному для роботи, але побачив там - https://nkt.ua/index.php?dispatch=produ ... _id=145752. В чому підвох такої дешевої ціни? Відновлена відеокартка? Підтримка написала, що все нове
спойлер
Проц від 2200, мамка (невідомо яка) теж в районі 1200 грн.
корпус і БЖ а-ля гейммакс / грессо / вінга) - 1000
ОЗУ теж якийсь Гудрам в районі 800 грн / планка 1600
ССД якийсь Левен за 800 грн. Вінт теж до 1000
Відяха може бути і "нова" відновлена, і якась сунь-хуань-вчай. Як і мамка, і ОЗУ і все, що завгодно.

Рік гарантії на ПК. Хоча комплектуючі явно мають більший гарантійний термін.
Можеш купити, розкажеш нам :)
Але є фішка. Якщо знімеш пломбу - позбудешся гарантії і нічого нікому не докажеш.
90% що отримаєш гарантію на "ПК в зборі" .
Skylinegtr
Member
Откуда: Тернопіль

Сообщение

Можеш купити, розкажеш нам :)
Але є фішка. Якщо знімеш пломбу - позбудешся гарантії і нічого нікому не докажеш.
90% що отримаєш гарантію на "ПК в зборі" .
Так і є, на рахунок гарантії, вже питав) І так, немає коробок від деталей, хоч на них у самому магазині гарантія - 36 місяців може бути, на збірку тільки 12
zhekaice
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Skylinegtr:
Можеш купити, розкажеш нам :)
Але є фішка. Якщо знімеш пломбу - позбудешся гарантії і нічого нікому не докажеш.
90% що отримаєш гарантію на "ПК в зборі" .
Так і є, на рахунок гарантії, вже питав) І так, немає коробок від деталей, хоч на них у самому магазині гарантія - 36 місяців може бути, на збірку тільки 12
Ну ти сам відповідь на своє ж запитання і дав.

Мамки "Бульк", як і проци "трей". (одразу дешевше). + може й ref-и.
Як і все решта.

перед школою (в умовах карантину і віддаленого навчання) цей хлам розлетиться, як гарячі пиріжки.
Skylinegtr
Member
Откуда: Тернопіль

Сообщение

zhekaice:
Skylinegtr:
Так і є, на рахунок гарантії, вже питав) І так, немає коробок від деталей, хоч на них у самому магазині гарантія - 36 місяців може бути, на збірку тільки 12
Ну ти сам відповідь на своє ж запитання і дав.

Мамки "Бульк", як і проци "трей". (одразу дешевше). + може й ref-и.
Як і все решта.

перед школою (в умовах карантину і віддаленого навчання) цей хлам розлетиться, як гарячі пиріжки.
Простіше вже тут на форумі зібрати))
Fulkrum
Member
Аватара пользователя
Откуда: Днепр

Сообщение

Skylinegtr:В чому підвох такої дешевої ціни?
спойлер
Изображение
Ничего уникального в той цене нет. Собери лучше что-то в этом роде с процом посильнее, все же 3100 будет до 50% быстрее в рабочих задачах. RX570 полно на хотлайне с ценой в районе 3к грн. Жесткий диск на террабайт +1к грн. В 12к со скрипом влезешь. Если заморочишься и купишь отдельно БП и корпус еще +500 грн думаю уйдет.
Noveon
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кропивницький

Сообщение

Сборка и тестирование системы 799 грн....
Шоб я так жЫлЪ!
Fulkrum
Member
Аватара пользователя
Откуда: Днепр

Сообщение

Noveon:Сборка и тестирование системы 799 грн....
Шоб я так жЫлЪ!
там галочка не стоит. Закажи детали и сам собери в чем проблема?
Skylinegtr
Member
Откуда: Тернопіль

Сообщение

X570 полно на хотлайне с ценой в районе 3к грн. Жесткий диск на террабайт +1к грн.
Так це ж наче не нові, у кращому випадку факторі рекавері.?
Fulkrum
Member
Аватара пользователя
Откуда: Днепр

Сообщение

Skylinegtr:Так це ж наче не нові, у кращому випадку факторі рекавері.?
Так там в сборке тоже не новая стоит, а рекавери, потому только год гарантии на все. Купите б/у на форуме как вариант, но на рефурбишд гарантия год.
Skylinegtr
Member
Откуда: Тернопіль

Сообщение

Fulkrum:
Skylinegtr:Так це ж наче не нові, у кращому випадку факторі рекавері.?
Так там в сборке тоже не новая стоит, а рекавери, потому только год гарантии на все. Купите б/у на форуме как вариант, но на рефурбишд гарантия год.
Зрозумів, дякую за пораду.
А загалом - рефабрішед варто боятись, це теж трохи лотарея?
Fulkrum
Member
Аватара пользователя
Откуда: Днепр

Сообщение

Skylinegtr:А загалом - рефабрішед варто боятись, це теж трохи лотарея?
Не стоит боятся если есть год гарантии. Это достаточно холодные карты, если первые три месяца проблем нет то доживут до полного морального устаревания. Новые карты такого уровня производительности это уже от 5к грн.
Karlayl
Junior

Сообщение

Добрый день, нужна сборка в пределах до 8к, печатная машинка+интернет, под спойлером примерное накидал, может посоветуете что
спойлер
Screenshot_2020-08-16-16-09-27-566_com.android.chrome.jpg
Skylinegtr
Member
Откуда: Тернопіль

Сообщение

Karlayl:Добрый день, нужна сборка в пределах до 8к, печатная машинка+интернет, под спойлером примерное накидал, может посоветуете что
спойлер
Screenshot_2020-08-16-16-09-27-566_com.android.chrome.jpg
Докинути 600 грн, якщо звісно є можливість, і взяти - https://exe.ua/product/p301457/. ) Райзени добре реагують на зростання частоти якщо не актуально - можете пропускати. Блок живлення - у таку ціну https://exe.ua/product/p331349/ по краще буде, хоча б 80+ і FSP не Vinga, хоч вже і не та, що раніше
Karlayl
Junior

Сообщение

Skylinegtr: Докинути 600 грн, якщо звісно є можливість, і взяти - https://exe.ua/product/p301457/. ) Райзени добре реагують на зростання частоти якщо не актуально - можете пропускати. Блок живлення - у таку ціну https://exe.ua/product/p331349/ по краще буде, хоча б 80+ і FSP не Vinga, хоч вже і не та, що раніше
Спасибо :beer:
Skylinegtr
Member
Откуда: Тернопіль

Сообщение

Karlayl:
Skylinegtr: Докинути 600 грн, якщо звісно є можливість, і взяти - https://exe.ua/product/p301457/. ) Райзени добре реагують на зростання частоти якщо не актуально - можете пропускати. Блок живлення - у таку ціну https://exe.ua/product/p331349/ по краще буде, хоча б 80+ і FSP не Vinga, хоч вже і не та, що раніше
Спасибо :beer:
І якщо ще є можливість на 500 грн - візьміть материнку на B450, асус чи гігабайт. Пройде трохи часу, може буде можливість зробити апгрейд, а B450 анонсували підтримку райзенів до 4 покоління включно.
Karlayl
Junior

Сообщение

Skylinegtr
Я думал про б450, комп тёще апгрейдим, вряд ли она в ближайшие лет 7 что-то менять будем, ещё подумаем
7mindfields
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Karlayl:Skylinegtr
Я думал про б450, комп тёще апгрейдим, вряд ли она в ближайшие лет 7 что-то менять будем, ещё подумаем
Раз теще, то память в одноканале можно оставить :gigi:
Skylinegtr
Member
Откуда: Тернопіль

Сообщение

Знаю, що трохи багато питань задаю, але ще ращз запитаю вашої поради, що б краще вибрати ( сорі)). Загалом, є +-13 тис грн. Потрібен компютер, в основному робота в браузері, багато вкладок, часом обробка зображень у фотошопі ( SMM i SEO), але часом хочеться якусь гру годинку у вечері пограти, відьмака 3 нарешті до кінця пройти)) Спочатку думав про готові збірки зи з б/у деталей, тих магазинів тепер на кожному кроці, але щось трохи лячно, що там всередині - неясно, розбереш корпус - папа гарантія. Єдине, про кого ще думаю - Medion Akoya P56005 ( https://stylus.ua/medion-akoya-p56005-m ... 3c1443.htm, огляд тут, кому цікаво - https://www.pcwelt.de/produkte/Spiele-P ... 82652.html) але блок живлення на 250w, одна планка на 8 гб, і стилус, який на комп, що йде з гарантією на 3 роки +мишка і клавіатура в комплекті дає тільки 1, а мишку з клавою благополучно загубив трохи якось відштовхує, але ціна за таку збірку +wi fi від інтела за 800 грн в комплекті хороша
Власне, розглядаю декілька варіантів
1) Ryzen 5 3400g, найдешевший варіант
2) Ryzen 3 1200 + нова відеокартка 1050ti/1650, або б/у 1060
3) Ryzen 3 3100 + за 200+2500грн пошукати б/у відеокарту в більш/менш нормальному стані
4) Варінат, із 4650g, по потужності процесора він близький до 5 3600, правда коштувати буде більше, але наче є за що платити. Питання тільки із підтримкою чіпів b450

Решта все в любому варіанті буде ssd на 480-512, гудрамм чи кінгстон і ось таке озу 2*8 https://elmir.ua/memory_modules/memory_ ... cdc01.html, блок живлення протон, якщо інтегрована - щось із fsp на 400, одним словом все стандартно.
Що б ви вибрали, чи можеь щось порадили) Основне завдання - робоча машина, але щоб часом відьмака і тотал вар більш-менш комфортно можна було б запустити
Rodal
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна, Кривий Ріг.

Сообщение

Доброго времени суток, подскажите примерную конфу, знакомый собирает систему сыну для игр, сумма в районе 25 т.грн. Необходим монитор FHD, системник и клавомышь. Все будет работать в стоке.Спасибо :beer:
Ответить