Intel Core i7-1165G7 оказался на 20% быстрее Ryzen 7 4800U в тесте графики 3DMark Time Spy

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
Lustrator
Member

Сообщение

Отличный проц для игры в 3DMark Time Spy или какой-то однопоток.
Match5
Junior

Сообщение

Fulkrum:
Scoffer: Так що ні, інтел таки вздрючила АМД по графікі при приблизно рівній ПСП.
Ток с чего ты взял что там 3200 память в тестовых системах на АМД? Зная подход интела к маркетингу там скорее всего и двухканала нет.
Вообще смешно читать как у тебя подгорает, и как ты чепуху начинаешь нести про то что ДДР2 была бы такой же как лпДДР4 и как Аида врет и как Интел вздрючила АМД по графике (шо там у них уже дискретный чип круче 5700ХТ?) и т.д.
Не,там Сони и майки плачут,что не заключили контракт с Интел на апу в консоли. Там если бы Интел сделали для них апу,то они бы были размеров с лопату,без привиуличений. :laugh:
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Fulkrum
Тому, що треба читати всі літери треду, а не тільки ті, що тобі подобаються.
Може тоді стане зрозуміло, що 5700ХТ з консолями до обговорення відноситься приблизно ніяк.
alexxusss
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Scoffer:catdoom
Кількість транзисторів не при справах. APU впирається в ПСП: різниця між АМДшними APU вже не одне покоління примарна і залежить сугубо від оперативи. В інтелі або запилили якесь уберстиснення, або чимось пожертвували, може кольорами текстур, як приклад. Що, до речі, норм варіант хоча б тому, що ноутбучні матриці все одно рідко коли хоча б 50% srgb вивозять.
Ну, у повному варіанті встройки інтеля там 96 EU * 8 = 768 потокових процесорів.
Вега 8CU * 64 = 512 потокових процесорів. У півтора рази менше. :shuffle:
Але у когось підгорає, що поробиш. Вони в ноути напевно, вкидають бабла більше, ніж уся АМД заробляє за рік.
ronemun
Advanced Member

Сообщение

alexxusss
молодець :super: , хоч хтось головою думає на цьому форумі. А то все махання руками

Я думаю що в Інтел архітектура відяхи мало чим відрізняється від АМД GCN5.1 (привіт Раджа), тільки ядер більше. Ну може щось від Нвідії додали, адже її спеціалістів теж скуповували пару років тому
alexxusss
Member
Аватара пользователя

Сообщение

ronemun:alexxusss
молодець :super: , хоч хтось головою думає на цьому форумі. А то все махання руками

Я думаю що в Інтел архітектура відяхи мало чим відрізняється від АМД GCN5.1 (привіт Раджа), тільки ядер більше. Ну може щось від Нвідії додали, адже її спеціалістів теж скуповували пару років тому
В наступному поколінні АПУшок теж будуть юзати ще Вегу, думаю, просто ядер додадуть, але представлять досить скоро в ноутбуках (весна 2021 року), паралельно готують РДНА2 встройку (отам буде вже реальна моща :D ) От я не думав, що вега може таке показати:
Изображение
Там що, є якійсь спец. блок для таких речей?
lokkiuni
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлин

Сообщение

Scoffer: Не DDR4, a LPDDR4x. У LPDDR шина 2*16 біт проти 64 на DDR, і результуюча ПСП відповідно вдвічі менша.
LPDDR4x-4266 = DDR4-2133

Відправлено через 3 хвилини 6 секунди:
Розігнались ви справжню ddr4 4266 в ноути ставити. Навіть на компах це відбірні чіпи з радіаторами за купу грошей :laugh:
Не кажучи про те, що вище ніж 3200 в so-dimm в природі не існує.
Изображение
Ответить