Обзор и тестирование процессоров AMD Ryzen 3 3100 и Ryzen 3 3300Х. Сравниваем с Ryzen 5 2600, Intel Core i7-6700K, Core i7-2600K и FX-8320

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
Barmaloid
Member
Аватара пользователя

Сообщение

rozmar1ne:Единственный тут плюс, это - демократичная цена для крестьян.
Я не бачу тут никакой демократии. Нехай спочатку срежут с цены 3100 и 3300x по 1000 грн, тогда и про демократию поговорим :-/
Snegovick
HWBOT OC Team
Аватара пользователя
Откуда: UA. Poltava

Сообщение

leif:Мені теж було б цікаво подивитись детальні налаштування у камрада і розібратись чому саме така величезна різниця в цьому тесті.
Версія гри відрізняється, можливо торрент едішн. Бажано повторювати на однаковій версії.
спойлер
Изображение
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Snegovick:Версія гри
логічне пояснення, цілком може бути.
Rick Dalton, у вас є можливість прогнати тест в такій самій версії як на скріні Snegovick?
Rick Dalton
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Snegovick:
Rick Dalton:какая разница какое разрешение
Аргументы, кроме предположений будут?
Будут.
Т.к. я свой 2600 недавно слил и лично у меня нет возможности самому протестить, то пришлось попросить товарища прогнать тест, у него 2600@3.9 и озу 3466 14-15-14-30 с не до конца настроеными вторичками, как можно заметить разница на уровне погрешности :)
спойлер
Изображение
Изображение
Snegovick
HWBOT OC Team
Аватара пользователя
Откуда: UA. Poltava

Сообщение

leif
В мене є RX 580 4GB, але не має можливості використати ту саму МП що в огляді, і тому я не певен що зможу повторити налаштування таймінгів пам'яті. Це може зайняти певний час, який ще треба знайти...
Налаштування SOTTR
Изображение

Изображение
Последний раз редактировалось Snegovick 19.06.2020 17:51, всего редактировалось 1 раз.
Rick Dalton
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Snegovick:
leif:Мені теж було б цікаво подивитись детальні налаштування у камрада і розібратись чому саме така величезна різниця в цьому тесті.
Версія гри відрізняється, можливо торрент едішн. Бажано повторювати на однаковій версії.
спойлер
Изображение
У меня с торрента загружена игра, выше дал скрины лицухи.
Может быть вторички у вас стоят в авто и отсюда такая разница?
yuriy8
Member
Откуда: Львів

Сообщение

leif:
yuriy8:А чому вони мають бути суттєво різними різними, на тій самій платформі ?
а чому вони мають бути настільки різними, як навели вище, на двох однакових процесорах і лише трохи різних таймінгах пам'яті? :)
Та тому, що однаковий процесор не є однаковою платформою. Невже ви думаєте що в реальності процесор готує умовних 20 кадрів а відеокарта віддільно умовних 10?
Snegovick
HWBOT OC Team
Аватара пользователя
Откуда: UA. Poltava

Сообщение

Rick Dalton:Может быть вторички у вас стоят в авто и отсюда такая разница?
Не в авто. Возможно не идеальные, нет возможности (времени) каждую систему выводить до идеала.
спойлер
Изображение
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

yuriy8
до чого ви це пишете? давайте по темі.

виникло питання, чому сильно відрізняються результати в CPU-бенчі на двох системах з однаковим процесором і близькими налаштуваннями пам'яті. автор огляду запитав автора скріну з вищим результатом зробити тест в тій же роздільній здатності. я написав, що в іншій роздільній здатності буде той же результат (і у мене так), тому питання відкрите, в чому різниця і чому такий відрив.
acm_fan
HWBOT OC Team
Аватара пользователя
Откуда: Днепр

Сообщение

Rick Dalton:пришлось попросить товарища прогнать тест
Версия венды - не та, игры - не та, ВК - не та. Итого - что сравниваем?
В демке есть бенч. Качается со Стима. С вендой будет уже сложнее, а на ВК можно вроде как и не смотреть.
SOTTR - отличная игра бенч для отзывчивости на разгон ЦП и ОЗУ (включая задержки), притом с хорошей воспроизводимостью результатов.
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Snegovick:Возможно не идеальные
ну це зовсім непогані таймінги. я все ж таки ставлю на версію гри(298 і 237 Rick Dalton і 505 у Snegovick)\налаштування в бенчі. ну не може один і той же процесор давати 50 відсотків різниці по мін фпс за рахунок пам'яті чи ще якихось невеликих особливостей систем :)
Snegovick
HWBOT OC Team
Аватара пользователя
Откуда: UA. Poltava

Сообщение

leif:сильно відрізняються результати в CPU-бенчі на двох системах з однаковим процесором
Налаштування я надав, може хтось на 1600AF/2600 зможе прогнати ту саму версію гри.
leif:же процесор давати 50 відсотків
А версія про хабарь від Інтел/АМД?
acm_fan
HWBOT OC Team
Аватара пользователя
Откуда: Днепр

Сообщение

Ах, там ещё и пресет другой? :rotate: Ну вообще шикарно :gigi: Итого одинаковые - проц и игра, притом настройки частоты процессора и памяти - за кадром :laugh:
Shaolin_Style
Member
Аватара пользователя
Откуда: Wakanda

Сообщение

Рязань 3-о поколения с 2600K десятилетней давности сравнивать. О боже, о господи.
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

ну от найуважніший з усіх нас acm_fan і відкрив таємницю :laugh: пресет high і highest по різному навантажують CPU, це очевидно. звідси і вся різниця, навіть версія гри походу не так важлива буде.
Snegovick:А версія про хабарь від Інтел/АМД?
три валізи з грошима :lol:
Rick Dalton
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Snegovick, Хмм, вроде всё в порядке
для сравнения мои тайминги
Изображение
leif
1.0.237.6 версия
acm_fan
Был бы спор в конце мая, то я бы никого не просил тестить и сам всё прогнал, но увы :-/
Последний раз редактировалось Rick Dalton 19.06.2020 18:14, всего редактировалось 1 раз.
yuriy8
Member
Откуда: Львів

Сообщение

leif:yuriy8
до чого ви це пишете? давайте по темі.

виникло питання, чому сильно відрізняються результати в CPU-бенчі на двох системах з однаковим процесором і близькими налаштуваннями пам'яті. автор огляду запитав автора скріну з вищим результатом зробити тест в тій же роздільній здатності. я написав, що в іншій роздільній здатності буде той же результат (і у мене так), тому питання відкрите, в чому різниця і чому такий відрив.
Та я якраз і пишу по темі - кількість кадрів вказаних в двох перших графах - це віртуальні цифри які вираховує програма виходячи з того наскільки завантажений даний процес, а реальні показники це третя колонка де процесор синхронно з відеокартою видають певну кількість кадрів.
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Rick Dalton:1.0.237.6 версия
на першому скріні 237, на другому 298 у вас. але питання в пресеті.
yuriy8:кількість кадрів вказаних в двох перших графах - це віртуальні цифри які вираховує програма виходячи з того наскільки завантажений даний процес, а реальні показники це третя колонка де процесор синхронно з відеокартою видають певну кількість кадрів.
так в цьому і питання, що в тесті, який не впирається в відеокарту — сильно різні результати, вже з'ясували чому. для 9900к у мене результати в бенчі CPU game\render повністю відповідні іншим конфігам аналогічним моєму з невеликими поправками на розгін пам'яті\цпу.
Rick Dalton
Member
Аватара пользователя

Сообщение

leif: на першому скріні 237, на другому 298 у вас. але питання в пресеті.
Читайте внимательнее что я пишу, на третьей странице был мой личный прогон, на четвёртый уже моего товарища у которого конфиг несколько отличаться, да и то я его скинул для того, чтобы убедиться что разрешение не влияет на столбец цпу гейм.
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Rick Dalton
мова не про роздільну здатність, а про пресет графіки. у вас на обох скрінах high, а порівнювали ви з результатами в пресеті highest. роздільна здатність не впливає, я одразу про це написав.

p.s.

упс, таки неуважно дивився, на першому скріні у вас "макс" пресет. тобто highest. сорян
Ответить