Так й є.MOD.ANDREWS:Судя по фото, у тебя шестигранник отломался а не стерся
Вже виколупав, там був малюсенький шматочок пластику від осі. По суті він стерся й зламався.DuckRider:если отпал кусок оси, можно попытаться выколупать застряшую в энкодере часть
Крутиться, але заїдає, інколи прокручується. Там шестикутник, взяв тоненький ключ з шістьма гранями, він туди по розміру зайшов, кручу, але відчуваю що чіпляється, не гладко крутить, наче деренчить. Так й під час роботи теж, почало наче чіплятися за щось, а потім ось й поламалась.MOD.ANDREWS:Можно еще проверить энкодер, крутится он или нет, если нет, то это и была причина облома шестигранника на колесике. Если крутится то не надо в него ничего капать.
Це не до той моделі, в мене azer deathadder elite 16 000, а там 6400 це різні моделі.MOD.ANDREWS:Вот какое должно быть колесо https://aliexpress.ru/item/32879869423. ... web201603_
Угу, не знав я, що разер на амазоні офіційно копії штовхає.MOD.ANDREWS:ну и мышь соответственно копия, поэтому так быстро и сломалось
https://www.amazon.com/gp/product/B01LX ... UTF8&psc=1
Хоча якщо різниця, якщо це перехвалений шлак, який швидко ламається.
