Scoffer:SergN
Тобто ти стверджуєш, що різниця між, наприклад 4G63 1976го року і ВАЗ 2106 того ж самого 1976го року приблизно така ж як і між 4G63 76го року і 4G63 2013го року. Однаково різні двигуни, або навпаки, однаково схожі, правильно?)
Тобто це ти щось стверджуєш, намагаючи вкласти власно придуману фразу в мої вуста. Займатися задля якогось обгунтування копанням в міцівських древностях, а тим більше - в тазопромі не збираюся. Те, що я стверджував, конкретно написано раніше, а саме те, що наступні зміни в конструкцію ДВЗ:
Scoffer:SergN
Спочатку був чугунієвий блок з алюмінієвою 8-клапаною SOHC головою.
З нього зробили такий же, але з ремінем замість цепа.
З нього зробили 16-клапаний SOHC і пустили в серію.
З нього в свою чергу замінили чугуній на гільзи і теж пустили в серію.
Потім прикрутили DOHC.
Після безпосередній вприск.
Згодом VVT.
Паралельно цьому всьому ще випустили варіації з турбіною.
означають, що це різні моделі двигунів. Не один і той же. Не більше.