Флудилка (часть 2)

Разговоры обо всем
Закрыто
Автор
Сообщение
Sanьka
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Продолжение флудилки
начало viewtopic.php?f=16&t=148323

В данной теме действуют правила аналогично остальным.
В т.ч. запрещено :
1. Обсуждение политики
2. Торговля во всех ее проявлениях
3. Пропаганда наркотиков, алкоголя!!! и т.п.

Ну понеслась....
tim4ik
Member

Сообщение

gehka3:Изображение
Какие глаза верные :rotate:
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

HappyBird
Неправда ваша. Собакенів ми теж любим, це ж не АМД :laugh:
Тільки собакену треба створювати умови утримання, а якщо немає можливості, то не тримати собакена.
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

HappyBird:несправедливый хейт к собакенам
у мене жодної ненависті до самих собак, обожнюю їх, і, якщо колись матиму приватний будинок — обов'язково заведу свого власного. хейт тільки до тупорилих господарів і вони його заслужили.
zmax
Member
Аватара пользователя
Откуда: Zp

Сообщение

Scoffer:Тільки собакену треба створювати умови утримання, а якщо немає можливості, то не тримати собакена.
воспитывать ее нужно, это не кот.
leif:хейт тільки до тупорилих господарів і вони його заслужили.
Ваша правда.
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

zmax
Кота теж виховувати треба не менше собакена.
Щоб з кота не вийшов кретин, по-перше кошеня треба від кицьки забирати місяців в 7-8, не раніше. Інакше не буде пройдений курс молодого кошака.
А по-друге з народження соціалізувати з людьми, і навчати правилам поведінки вдома. На стіл не стрибати, провода не гризти, в тапки не сцяти і за мізинець вночі не кусати :rotate:
Последний раз редактировалось Scoffer 05.12.2019 15:12, всего редактировалось 1 раз.
анти__бот
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кропивницький

Сообщение

gehka3
Ты чем Котэ кормил?
HappyBird
Member
Аватара пользователя
Откуда: Мариуполь

Сообщение

leif
У нас зимой в квартире живёт и по весне на дачу переезжает до следующей зимы :dontknow:
анти__бот
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кропивницький

Сообщение

Scoffer
Тю да это стандартное. Я думал нужно диплом с Сорбонны
Dark-seer
Member
Аватара пользователя
Откуда: Deutschland

Сообщение

Если давать собаке необходимое количество движения, а это прогулки 2-3 часа в день, если собакен воспитанный его любят и не оставляют ежедневно на 10 часов самого, можно и держать в квартире. А то купят условную овчарку и выводят её только в туалет на улицу, остальное время бедняга спит и бьётся головой об стену ожидая хозяина с работы
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

анти__бот
Стандартне то стандартне, але поголовно кошенят збагрюють в місяць і залишають на самовихованні. Всі ж на роботах, зайняті дуже. А потім кошак плавно сходить з глузду і його викидують на вулицю, бо він себе поводить не так як очікували.
WakeMe
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

leif
Ну что, забрал один кит памяти той. Внутри Хуникс MFR на M-die. Встроенный профиль хмп не поехал :lol: Мне уже кажется проблема реально не в памяти :-/

Отправлено спустя 1 минуту 35 секунд:
Кстати, то что память всунута во вторую пару слотов может быть хуже, чем в первую?
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

WakeMe: Встроенный профиль хмп не поехал
спойлер
Изображение
якщо таймінги XMP, яка частота максимальна їде, так щоб хоча б вінда завантажувалась?
GeeK
Junior
Аватара пользователя
Откуда: Черкаси

Сообщение

WakeMe
:insane: а я тільки зібрався на НП за таким же кітом. погані новини
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

GeeK
WakeMe
ці кіти знову сьогодні в наявності з'явились, але щось у мене чим далі тим більше враження, що вони під АМД
WakeMe
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

leif
Ща я попробую Биос обновить, забыл :D
GeeK
У меня система своеобразная, она любую память странно как-то гонит, что можно сказать не гонит. Возможно у тебя сразу будет всё ок.
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

на редіті buildzoid пише, що
Between Hynix and Samsung it goes

B > E > AFR > D > MFR > S
у мене були самсунги B,E,D-die. якщо MFR дійсно по цій оверській ієрархії нижче ніж Samsung d-die це зовсім невесело

Відправлено через 1 хвилину 24 секунди:
WakeMe
про гігабайти багато відгуків що пам'ять погано розганяється, але про msi не зустрічав особливо такого
WakeMe
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

Самое хреновое, что ниукого у знакомых нет нормальной системы поблизости, чтобы пойти с памятью погонять. Одни пеньки или макбуки :banghead:
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

WakeMe:макбуки
макбук — "для роботи" (с) :lol:
WakeMe
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

Обновил Винду, Биос с хмп проходит, на загрузке винды бсод. Сейчас с напряжениями поиграюсь.
Хотя не знаю куда играться, оно лупануло 1.43 SA и 1.36 IO :laugh:
HappyBird
Member
Аватара пользователя
Откуда: Мариуполь

Сообщение

leif
Хм, а cjr где 0_о
Закрыто