Флудилка (часть 2)

Разговоры обо всем
Закрыто
Автор
Сообщение
Sanьka
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Продолжение флудилки
начало viewtopic.php?f=16&t=148323

В данной теме действуют правила аналогично остальным.
В т.ч. запрещено :
1. Обсуждение политики
2. Торговля во всех ее проявлениях
3. Пропаганда наркотиков, алкоголя!!! и т.п.

Ну понеслась....
Dark-seer
Member
Аватара пользователя
Откуда: Deutschland

Сообщение

HappyBird
та хоть обмелевшее, у меня вид в окно один и тот же - пробки :-/
odessitmws
Member
Аватара пользователя
Откуда: Воля або смерть🇺🇦

Сообщение

HappyBird
так никто не заставляет вольтаж трогать, просто выставь точку напротив нужной частоты вот и получишь нужный результат
HappyBird
Member
Аватара пользователя
Откуда: Мариуполь

Сообщение

odessitmws
О, вечером попробую :up:

Отправлено спустя 1 минуту 22 секунды:
Dark-seer
В этом конечно хорошая сторона небольших городков, пробок нет и нет ощущения муравейника
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Deadpool:leif в стиме без покупки базовой, не дает качнуть бесплатные бенчи.
хмм :spy:
спойлер
ИзображениеИзображение
Відправлено через 1 хвилину 7 секунди:
HappyBird: небольших городков
це ти півмільйонний Маріуполь зарахував в невеликі міста? :)
Deadpool
Member
Аватара пользователя

Сообщение

leif можливо щось не те роблю.
Завантажив стім. Знайшов ТаймСпай через пошук. Пише безкоштовно. Обираю завантажити. Нічого не відбувається. Лише над плашкою зеленого кольору з надписом "завантажити" є ще одна пурпуроового кольору, на якій пише що ще безкоштовне доповнення до базового тесту. А він щось там від 300грн якщо перейти. Окремо тайм-спай не дає завантажити. Де я натупив?
HappyBird
Member
Аватара пользователя
Откуда: Мариуполь

Сообщение

leif
Ну да :D большое село :lol: ну или этот размер города самый оптимальный в плане комфорта все что надо в шаговой доступности и такой давки как в Киеве и Харькове нет :dontknow:
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Deadpool
на сайті 3дмарк в описі безкоштовної версії пишуть таке:
Click the "Download Demo" button on the Steam store page to download 3DMark Basic Edition.
є там така кнопка?
Deadpool
Member
Аватара пользователя

Сообщение

leifкачнув поки торент версію.
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Deadpool
різниці немає в принципі, просто якщо не піратка, то можна на сайт 3дмарк посилання на результати кидати, а там вся інфа.
до речі, у мене 3dmark advanced edition, ключик йшов в комплекті як раз з цією 1070 inno 3d, купленою ще в 2016р :)
Evilness
Junior
Аватара пользователя

Сообщение

leif
У мене те саме, що і у Deadpool'а. Воно не дає скачувати без базової версії. Клікаєш "завантажити" на пів секунди мелькає вікно завантаження і все, далі нічого не відбувається )))
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Evilness
дивно, не зрозуміло, навіщо вони тоді на сайті розробника взагалі пишуть про безкоштовну версію :dontknow: може від регіону залежить
Deadpool
Member
Аватара пользователя

Сообщение

leif готово, правда трохи пізно кидаю, запрацювався.
спойлер
Изображение
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Deadpool
Та ми ж тут не поспішаємо :beer: а то можна встигнути :gigi:
я сам поки ще трохи зайнятий, але можу одразу скинути результат 2017 року. втім, не думаю, що буде велика різниця.

https://www.3dmark.com/spy/1542818

різниця по GPU score 5029 vs 6849, що досить суттєво.

p.s.
ого у мене gtx 1070 аж 2126мгц бустить :D
Deadpool
Member
Аватара пользователя

Сообщение

leif Мда. В розгоні фіг там однакові вони) то хіба брати 980 розгон і 1070 сток, і десь там валялась поряд 980
опа, бачу в когось був слай 980 :gigi:
*задумався*

Отправлено спустя 12 минут 29 секунд:
leif:gtx 1070 аж 2126мгц бустить
думав взяти б.у. 1070 за 4тис грн мсі турбіна після майну, і натянути універсал водоблок за 500грн з китаю + радіатори на память + врм + вентилятор городити на врм, виходило під 5 тисяч за не дуже гарно, але практично. Або брати б.у. водоблок і під нього відяшку. А таких варіантів було по пальцям однієї руки. І всі вони виходили близько 7тис. грн і більше за якийсь майнінг 1070/ТІ більш кращий за мсі, + фуллкавер 1500 б.у., 2500новий.

Отправлено спустя 7 минут 1 секунду:
Прогнав бенч Екзодуса.
А знаєте що? А ну його в баню ті тести :laugh:
На тому ж екстрім пресеті з викл хейрворксом і фізіксом в бенчі середній фпс близько 30 пише.
І тут я чогось не доганяю. Бо поки зараз проходжу то мав 50-70фпс
анти__бот
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кропивницький

Сообщение

ты сам говорил что там слишком волосатый олень
Evilness
Junior
Аватара пользователя

Сообщение

leif
спойлер
https://imgur.com/BLYApbj
Отака схема ))
Це як безплатні длц до платної гри
Deadpool
Можеш кинути ссилку в лс де скачував тест!?
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Deadpool:слай 980
У мене був SLI два рази в житті: в 2010 році з нових на той час gtx 480 (хоч crysis як біла людина пройшов :laugh: ) і в 2017: з двох 1070. Що я можу сказати, з gtx 480 це була не така вже погана ідея (тільки довелось на кожну карту начепити zalman vf3000n), а от з 1070 — повний провал :)
Deadpool
Member
Аватара пользователя

Сообщение

ось бенч на екстрім пресеті з викл хейром та фізіком
спойлер
Изображение
а ось в грі :insane:
спойлер
Изображение
Изображение
HappyBird
Member
Аватара пользователя
Откуда: Мариуполь

Сообщение

leif
Можешь прогнать в свежей версии ?
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Deadpool
може налаштування не однакові?

Відправлено через 54 секунди:
HappyBird:Можешь прогнать в свежей версии ?
звичайно, але пізніше сьогодні. наперед можу сказати, що буде максимум пару відсотків різниці :)
Закрыто