Флудилка (часть 2)

Разговоры обо всем
Закрыто
Автор
Сообщение
Sanьka
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Продолжение флудилки
начало viewtopic.php?f=16&t=148323

В данной теме действуют правила аналогично остальным.
В т.ч. запрещено :
1. Обсуждение политики
2. Торговля во всех ее проявлениях
3. Пропаганда наркотиков, алкоголя!!! и т.п.

Ну понеслась....
Evilness
Junior
Аватара пользователя

Сообщение

Scoffer
А в якому порядку грали?) Бо я так почитав трохи, то в основному так є, що ті хто починав з третього, то другий вже грати не можуть :)

_clawfinger_
Так і поступлю. Заодно на сестрі перевірю про вищесказане, бо вона в мене фанатіє від третього Відьмака :gigi:
_clawfinger_
Member
Откуда: З берегів Дніпра

Сообщение

Dark-seer яку кавомолку порадиш, для любителя еспрессо в турці? :rolleyes:
SoVaR
Member
Аватара пользователя
Откуда: Od_UA

Сообщение

Опа, очередные маневры на форуме?
_clawfinger_
Member
Откуда: З берегів Дніпра

Сообщение

Evilness другий проходиться доволі швидко, в третій можна грати неймовірно довго. Я тільки раз проходив, у мене весь процес зайняв 280 годин. Облазив увесь відкритий світ, збирав усе що було. По статистиці Стіма набрав 50 з 78 досягнень. Звісно міг би набрати всі 78, але просто лінь, награвся. Особливо набридло плавати на човні та збирати клади. :D
Evilness
Junior
Аватара пользователя

Сообщение

Sanьka
А я от не можу в ТЕС. Пробував в Облівіон і Скайрім, то мене на довго не вистачає. Пограю трохи, стає нудно - quick save - і давай розносити міста і села :gigi:
avuremybe
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Evilness, с первого и начинайте.
_clawfinger_
Member
Откуда: З берегів Дніпра

Сообщение

avuremybe тоді третій набридне, зупиниться десь на середині))) :laugh:
SergN
Member
Откуда: Kyiv

Сообщение

Dark-seer:... единсвенное что гдето раз в 6-8-12 месяцев ее надо тащить в сервис на обслуживание, это увеличивает срок службы кофемашины и улучшает качество напитка
Что-то уже становится интересно, какая там себестоимость 1 чашки выходит, если кроме затрат на приготовление включить в расчет стоимость самой кофемашины и ее регулярного сервиса. Ну и при потреблении там 1 чашка на человека в день (дома, а остальное на работе или в более подходящих общественных местах).
Sanьka
Member
Аватара пользователя

Сообщение

_clawfinger_: тоді третій набридне, зупиниться десь на середині)))
Это проблема сюжета.

Например сюжет Стар крафта заставлял шпилить неотрывно пока не прошел все.
Evilness
Junior
Аватара пользователя

Сообщение

avuremybe
Так уш і бить, попробую.

_clawfinger_
Навіть якби хотів лишити, то не вийде, бо уклав договір з сестрою, що пройду третього Відьмака зі всіма ДЛЦ :gigi:
_clawfinger_
Member
Откуда: З берегів Дніпра

Сообщение

Sanьka:Это проблема сюжета.
Не зовсім, просто завдання розкидані по мапі. Добре коли є підказка якого рівня завдання. Якщо братися за завдання складного рівня, можливо, проте складно. От й довелось екстремально прокачувати зброю, захист, щоб веселіше було. :D

Відправлено через 2 хвилини 14 секунди:
Evilness:_clawfinger_
Навіть якби хотів лишити, то не вийде, бо уклав договір з сестрою, що пройду третього Відьмака зі всіма ДЛЦ
:lol: :lol: :lol:
Готуйтесь, це буде надовго, дуже довго. Ще й з усіма доповненнями, й прокачати по максимуму після проходження додаткових сюжетів, типу кров й вино. Там гени відкриваються, там :insane: У мене вже не вистачило терпіння, бо сюжетку пройшов, а просто лазити набридло.
Sanьka
Member
Аватара пользователя

Сообщение

_clawfinger_:Не зовсім, просто завдання розкидані по мапі. Добре коли є підказка якого рівня завдання.
А у меня в Скуриме проблема побочек. Пока иду по основной линии , аннигилирую все что по пути случается. За редким исключением великанов или т.п. ультимативных.
_clawfinger_
Member
Откуда: З берегів Дніпра

Сообщение

Sanьka в скайрім ще не грав, не добрався... :D Я поки що з безумним Максом воюю в пустелі. На сюжет забив, каравани всі пограбував, юзера для рукопашки проапгрейдив по максимуму. Доведеться повертати до сюжету, щоб відкрити ще територію. :D
Evilness
Junior
Аватара пользователя

Сообщение

_clawfinger_
Ну сюжетку і побочки точно буду проходити, а от такі всіляки штуки як подальша прокачка, збори сундуків і тд. наврят, я на таке не підписувався :D
Хоча, хто знає як піде, може і зацікавить.
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Evilness
В нормальному порядку, 1-2-3. Просто друга частина якась дивна. Особисто мені не сподобалась. Але ти спробуй, багатьом заходить.
_clawfinger_
Member
Откуда: З берегів Дніпра

Сообщение

Evilness:Ну сюжетку і побочки точно буду проходити, а от такі всіляки штуки як подальша прокачка, збори сундуків і тд. наврят, я на таке не підписувався :D
Хоча, хто знає як піде, може і зацікавить.
Доведеться. Звісно можна підглянути на мапу що де лежить, але мені так нецікаво було. Тож пішов по мапі в збір добра, якого ще треба було дотарабанити до торгівців, а ще проблема з вагою, щоб не перевантажити героя. Комплекти броні від шкіл, дуже гарна річ, але потребують для реалізації золота, унікальних ресурсів, кваліфікації ковалів. В грі це все пов'язано, навіть якщо слідувати за сюжетом, мінімум половину мапи обійти доведеться, обскакати немаленькі території. :D А ще лінь постійно лазити на коня, та з коня, щоб збирати речі. Тож я пішки лазив. :lol:
HappyBird
Member
Аватара пользователя
Откуда: Мариуполь

Сообщение

SergN:1 чашка на человека в день
Ахаха нет, когда только поставили кофе машину за первую неделю пол кило зёрен ушли одним махом :lol:
Evilness
Junior
Аватара пользователя

Сообщение

Scoffer
Ну попробую точно. Надіюсь сюжетка втримає.
_clawfinger_
Може трохи не правильно виразився. Якщо треба буде полазити за "скарбами" щоб нормально рухатись по квестам, то полажу, а от після проходження вже наврят :rolleyes:
SergN
Member
Откуда: Kyiv

Сообщение

HappyBird:
SergN:1 чашка на человека в день
Ахаха нет, когда только поставили кофе машину за первую неделю пол кило зёрен ушли одним махом :lol:
Ну это кто на сколько перед этим свою поджелудочную закалил. Мне 2 чашки в день - потолок. Но речь о том, что работающий человек достаточно мало времени проводит дома в рабочие дни, чтобы было этого времени хватало для заливания кофейком массово из домашней кофе-машины (на ночь ведь тоже не очень распространено пить, хотя моя жена на ночь может не одну чашку кофе выпить).
Dark-seer
Member
Аватара пользователя
Откуда: Deutschland

Сообщение

SergN
Кофемашина кушает за раз 6-8грамм кофе, в среднем принято считать 120-125 порций с 1кг. Необходимость обслуживания прямо пропорционально потреблению, в идеале делать раз в 800-1000 чашек. Обслуживание будет в среднем 500-600грн стоить. Прежде всего естественно стоимость чашки зависит от цены кофе

Отправлено спустя 5 минут 13 секунд:
Цена кг кофе сильно плавает
7-10$ откровенный треш
12-18 золотая середина
25+ премиум класс
40+ для упоротых фанатов или мажоров
Закрыто