Память для AMD Ryzen

Обсуждение оперативной памяти
Ответить
Автор
Сообщение
Ifen
Junior

Сообщение

tribute Это 4 чиповые дуал ранги чтоли? хы... прикольно. По поводу матери, чуть ниже среднего. А зачем тебе 2700 камень если не секрет?
silent01
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Ребята, подскажите пожалуйста. У кого было или есть в пользовании Самсунг б-дай двухранговый? Сейчас на райзен 7 2700х стоит 16гб (2*8гб) одноранговый Самсунг б-дай с таймингами 14-15-14-28-42 при 3533мгц. Интересует разгонный потенциал двухранга, так как появилась необходимость в 32гб (2*16гб) с возможностью в будущем 64гб (но это не точно). Заранее благодарен.

Отправлено спустя 32 минуты 13 секунд:
Добавлю к посту выше. Материнская плата MSI X470 M7 AC. Она на Daisy Chain топологии, по этому склонился к двум планкам по 16гб, а не 4 по 8гб.
Supostat
Member
Откуда: Харьков

Сообщение

silent01:Ребята, подскажите пожалуйста. У кого было или есть в пользовании Самсунг б-дай двухранговый? Сейчас на райзен 7 2700х стоит 16гб (2*8гб) одноранговый Самсунг б-дай с таймингами 14-15-14-28-42 при 3533мгц. Интересует разгонный потенциал двухранга, так как появилась необходимость в 32гб (2*16гб) с возможностью в будущем 64гб (но это не точно). Заранее благодарен.
У меня есть. 2x16Gb 2400 M378A2K43BB1-CRC.
Только я сильно их не разгонял, для i5-9400f это не даст ничего. Никогда не повышал напряжение им, использую при стандартном 1.2В: 3333 17-18-18-30 1T.
Я как-то проверял, что при 1.2В по частоте они берут 3733 (тайминги что-то вроде 20).

Понятно что задел ещё есть, хотя это не какие-то отборные чипы. А Ваши одноранги что могут при стандартном 1.2В ?
silent01
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Supostat:
silent01:Ребята, подскажите пожалуйста. У кого было или есть в пользовании Самсунг б-дай двухранговый? Сейчас на райзен 7 2700х стоит 16гб (2*8гб) одноранговый Самсунг б-дай с таймингами 14-15-14-28-42 при 3533мгц. Интересует разгонный потенциал двухранга, так как появилась необходимость в 32гб (2*16гб) с возможностью в будущем 64гб (но это не точно). Заранее благодарен.
У меня есть. 2x16Gb 2400 M378A2K43BB1-CRC.
Только я сильно их не разгонял, для i5-9400f это не даст ничего. Никогда не повышал напряжение им, использую при стандартном 1.2В: 3333 17-18-18-30 1T.
Я как-то проверял, что при 1.2В по частоте они берут 3733 (тайминги что-то вроде 20).

Понятно что задел ещё есть, хотя это не какие-то отборные чипы. А Ваши одноранги что могут при стандартном 1.2В ?
При 1.2в я не знаю, у меня они с момента покупки работают при 3533Мгц и сл14 таймингах при 1.43в
Supostat
Member
Откуда: Харьков

Сообщение

silent01: При 1.2в я не знаю, у меня они с момента покупки работают при 3533Мгц и сл14 таймингах при 1.43в
Так я не буду подавать такое напряжение себе чисто из спортивного интереса (проц и память б.у. без гарантии), то Вы могли бы провести сравнение со своими модулями выставив 1.2В у себя.
silent01
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Supostat:
silent01: При 1.2в я не знаю, у меня они с момента покупки работают при 3533Мгц и сл14 таймингах при 1.43в
Так я не буду подавать такое напряжение себе чисто из спортивного интереса (проц и память б.у. без гарантии), то Вы могли бы провести сравнение со своими модулями выставив 1.2В у себя.
Уже нет. Они снятые и упакованные в коробку. Завтра поедут ОЛХ доставкой к покупателю. И разгон на АМД и Интеле не стоит сравнивать. Он довольно разный.
yuriy_dd
Junior

Сообщение

цікавить підтримка 128Гб оперативки на Райзен 3000 - для дешевого серверу.
Питання:
Хтось таке встановлював?
Яку краще память купувати? В Україні нема. Знайшов:
- Samsung 32GB DDR4-2666 PC4-21300 RDIMM 1.2V 288-pin ECC Registered Memory RAM
https://www.newegg.com/p/0RN-001H-00443
- CORSAIR Vengeance LPX 32GB 288-Pin DDR4 SDRAM DDR4 3000 (PC4 24000) Voltage 1.35V
https://www.newegg.com/corsair-32gb-288 ... 6820236568
На скільки самсунг на 2666 буде гірший ніж CORSAIR на 3000? Можна розігнати цей самсунг?
Supostat
Member
Откуда: Харьков

Сообщение

yuriy_dd: - Samsung 32GB DDR4-2666 PC4-21300 RDIMM 1.2V 288-pin ECC Registered Memory RAM
https://www.newegg.com/p/0RN-001H-00443
Регистровая память не смущает?
yuriy_dd
Junior

Сообщение

Supostat:
yuriy_dd: - Samsung 32GB DDR4-2666 PC4-21300 RDIMM 1.2V 288-pin ECC Registered Memory RAM
https://www.newegg.com/p/0RN-001H-00443
Регистровая память не смущает?
тут я не дуже знаю, вроді точно має бути Unbuffered. А про registered я ще не знаю.
anatolikostis
Member
Аватара пользователя
Откуда: Луганск. область

Сообщение

tribute
Junior

Сообщение

Ifen:tribute Это 4 чиповые дуал ранги чтоли?
Возможно, давно не слежу за железом...
Ifen:tribute хы... прикольно.
???
Ifen:tribute По поводу матери, чуть ниже среднего.
Питальник вроде норм, звук более менее (всеравно потом карту докуплю, потому что x-fi elite pro уже не поставить), наличие 8 сата очень большой плюс
Ifen:tribute А зачем тебе 2700 камень если не секрет?
Игры я почти не играю.
Anchoret
HWBOT OC Team
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Supostat:i5-9400f
Тебе не бентежить, що в назві теми вказано AMD Ryzen?
До чого сюди твій Intel та проблеми з його тестуванням?
Зрозуміло, що гілки обговорення переплутав. Шукай своїх в інших темах.
Supostat
Member
Откуда: Харьков

Сообщение

Anchoret: Тебе не бентежить, що в назві теми вказано AMD Ryzen?
До чого сюди твій Intel та проблеми з його тестуванням?
Зрозуміло, що гілки обговорення переплутав. Шукай своїх в інших темах.
Тю.
Де я писав про проблеми тестування? Яких ще "своїх" в яких ще "інших темах"? Зрозуміло... що нiчого не зрозумiло.

Тема взагалi має назву: "Память для AMD Ryzen".
Менi як раз теж цiкаво, як можна погнати самсунг-двуранг 2x16Gb на Райзенi.
Так як нiхто на питання silent01 не вiдповiв, я подумав що краще нiж зовсiм нiчого, буде порiвняти хоча б з Intel-ом. Бо хоча розгiн на AMD та Intel рiзний, навряд чи бюджетна зв'язка як моя розгоняє пам'ять краще нiж комп з профiля silent01. Я не правий?
Anchoret
HWBOT OC Team
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Supostat
Те що у Intel є розгін пам'яті відчутно вище максимальної частоти JEDEC при напрузі 1.2В - здається, ні для кого не секрет.
А от пропонувати райзеноводу (власнику Zen+) зайнятися розгоном пам'яті при аналогічній напрузі - схоже на якусь провокацію: моделі пам'яті у Вас обох неоднакові, платформи абсолютно різні. Яке тут може бути порівняння?!
Він же ж написав:
работают при 3533Мгц и сл14 таймингах при 1.43в
Тож скільки варто очікувати при напрузі 1.2В в такому випадку: 3000МГц? 2933МГц? Очевидно, що silent01 виставив таку напругу не через те, що з естетичної точки зору йому подобаються ті цифри, а тому що виставити значно меншу напругу без істотного зменшення частоти він не міг (та й на вряд чи хто з власників плашок пам'яті GSkill@3400CL14 буде їх використовувати на умовній частоті 3000МГц, аби тільки напруга була не вище 1.2В...).
Саме тому концентрація уваги на "Память для AMD Ryzen" говорить про певні особливості роботи DDR4 саме на цій платформі. Хоча деяка ОЗП може працювати на частоті >>3200МГц та добре, якщо при 1.35В. А то і при більшій напрузі. А все що <=3200МГц - це вже не розгін для АМ4, а штатне вікно параметрів JEDEC.
Тож, про який розгін ОЗП при напрузі 1.2В може бути мова? Та ще й в даному випадку, навіть, не з новим Zen2, а з рефрешем Zen. Downgrade (3533->3000)?
Чи може маєш на руках факти роботи DDR4 на частотах >>3200МГц при 1.2В з процесорами AMD Ryzen (Zen|Zen+)?
Supostat:А Ваши одноранги что могут при стандартном 1.2В ?
Хто сказав, що для тої пам'яті 1.2В стандартні? Скоріше за все 1.35В там стандартні.
Supostat
Member
Откуда: Харьков

Сообщение

Anchoret: Те що у Intel є розгін пам'яті відчутно вище максимальної частоти JEDEC при напрузі 1.2В - здається, ні для кого не секрет.
Але з великими таймiнгами, i все одно потрiбно пiдвищення iнших напружень на КП.
Anchoret:А от пропонувати райзеноводу (власнику Zen+) зайнятися розгоном пам'яті при аналогічній напрузі - схоже на якусь провокацію: моделі пам'яті у Вас обох неоднакові, платформи абсолютно різні. Яке тут може бути порівняння?!
Чiпи то у нас однаковi, та i одноранг у мене теж був. Отже я i хотiв дiзнатись, як саме веде себе b-die на Райзенi при напрузi 1.2v (стандартнiй для чипiв, а не для модуля звичайно, я це мав на увазi).
I якщо це здалося тобi схожим на провокацiю, то давай дещо розберемось. Ось ти пишеш:
Anchoret:Хоча деяка ОЗП може працювати на частоті >>3200МГц та добре, якщо при 1.35В. А то і при більшій напрузі. А все що <=3200МГц - це вже не розгін для АМ4, а штатне вікно параметрів JEDEC.
Тож, про який розгін ОЗП при напрузі 1.2В може бути мова? Та ще й в даному випадку, навіть, не з новим Zen2, а з рефрешем Zen. Downgrade (3533->3000)?
Чи може маєш на руках факти роботи DDR4 на частотах >>3200МГц при 1.2В з процесорами AMD Ryzen (Zen|Zen+)?
Заходимо на сторiнку MSI для плати X470 GAMING M7 AC. Дивимось пiдтримку пам'ятi для Pinnacle Ridge, i бачимо там лінійку HyperX HX434C19Fххх (на нових чiпах Micron), 3466MHz, 1.2V !!!
Отже частота пам'ятi при 1.2V сама по собi для zen+ не така вже й проблема. Потолок може бути i вищчий.
Але! Рiч у тiм, що нiхто не робив ХМР для самсунга b-die з 1.2v 3200-3466, хоча б i з великими таймiнгами як у тих HyperX.

То в чому проблема, шо я спитав про такий режим роботи b-die на Райзенi?

З мого боку, це схоже що якийсь хейтер Iнтела прилетiв як коршун, i давай флудити!
Anchoret
HWBOT OC Team
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Supostat
Ти весь час до останнього повідомлення вів мову за пам'ять на чіпах samsung b-die. І одному із користувачів запропонував потестити саме таку пам'ять від гнусмаса на напрузі 1.2В... бо, з такою напругою працює свіжа пам'ять на чіпах micron? Тобто ти справді бачиш логіку в своїх словах?
Де взаємозв'язок між ось цими твоїми твердженнями (систематизую твої повідомлення):
- твої дворанки зеленого самсунга (на старому техпроцесі) можуть на платформі Intel при напрузі 1.2В видати 3733МГц;
- у іншого користувача відбірні gskill-ом одноранки самсунга (на старому техпроцесі) можуть на платформі AMD (Zen+) при напрузі 1.43В видати 3533МГц;
- на ринку є свіжовипущена (на новому техпроцесі) лінійка пам'яті мікрона з "nobody knows the number of ranks", яка на платформі AMD (Zen+) дає 3466МГц на напрузі 1.2В
? :eek:
Supostat:Але! Рiч у тiм, що нiхто не робив ХМР для самсунга b-die з 1.2v 3200-3466, хоча б i з великими таймiнгами як у тих HyperX.
Що значить ніхто не робив? Ти справді вважаєш, що ніхто з райзеноводів не пробував зменшити напругу ОЗП при роботі на частотах 3200-3466МГц?!
Чи тебе умовно цікавить режим 3466CL25-30-30-30, але щоб з напругою 1.2В?
Та кому такі чи подібні таймінги на даній частоті потрібні? Якщо 3466CL16 нічим не краще за 3200CL14, то який сенс не те що тестити, а навіть обговорювати умовний режим 3466CL25-30-30-30? Він, напевно, й режиму 2666 буде зливати...

Пе.еС.
Тобі дивно бачити хейт синього флуду в темі про пам'ять для червоних камінців?
А писати про свій досвід на платформі Intel в темі про пам'ять для AMD Ryzen ти, Я так розумію, флудом не вважаєш?
:facepalm:
Supostat
Member
Откуда: Харьков

Сообщение

Anchoret:Тобто ти справді бачиш логіку в своїх словах?
Тобто ти логiки не бачиш? Це дуже просто, пояснюю останнiй раз, i ДОСИТЬ ФЛУДИТИ!
Я не думаю, шо нiхто не робив спроб гнати b-die на 1.2V, але результати менi невiдомi. А я хотiв би знати точно. Бо якщо HyperX може на цiй мамi 1.2V 3466CL19, то samsung b-die повинен працювати як мiнiмум не гiрше (бо гониться b-die все одно краще нiж новi Micron, i це не я придумав). Тобто нiяких CL25 про якi ти пишеш.
Воно звiсно буде повiльнiше, нiж результат 1.43В 3533CL14, але це IMHO зависокi вольти.

До речi, шо значить "свiжовипущена"? Та вже декiлька мiсяцiв. Як на мене, то це вже мейнстрiм.
I шо значить "nobody knows the number of ranks" ? Серьйозно? А глянути даташит не?
Тобі дивно бачити хейт синього флуду в темі про пам'ять для червоних камінців?
А писати про свій досвід на платформі Intel в темі про пам'ять для AMD Ryzen ти, Я так розумію, флудом не вважаєш?
Так дивно, бо це не фанатська гiлка. Що я i пiдозрював, ти прото хейтер.
Anchoret
HWBOT OC Team
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Supostat
:facepalm:

Пе.еС.
Так Я ж і не відмовлявся, ба, навіть, навпаки - сам написав вище, що Я хейтер флудерів.
А кому можуть подобатися флудери? Хіба що іншим флудерам. Всі інші користувачі їх хейтять. І це нормально. Бо флуд - це сміття.
Отож, сподіваюся, що ти закінчив в даній гілці з флудом на тему Intel.
luckwowzor
Junior

Сообщение

Какую память 3000 mhz+ 2х8gb можно купить в наших магазинах под 1600, на мамке asrock ab350 pro4?
Andrew_R30
Member
Откуда: Kyiv

Сообщение

Чи підійде память G.SKILL TridentZ Series 16GB (2 x 8GB) F4-3600C15D-16GTZ https://www.newegg.com/g-skill-16gb-288 ... 6820232306 на MSI B450 TOMAHAWK MAX?
У підтримці пам'яті немає (3600C15D), але є з таймингами (3600C16D)...
спойлер
F4-3600C15D-16GTZ ИзображениеИзображение
F4-3600C16D-16GTZ ИзображениеИзображение
Ответить