Трассировка лучей в Battlefield V уменьшает fps более чем в два раза

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
GoToHell
пес Патрон
Аватара пользователя

Сообщение

francaise
сравнения, к сожалению, нету, но те, кто уже играет наверное увидят разницу
https://www.techpowerup.com/reviews/Per ... ing/2.html
Alessander
Member

Сообщение

По суті, перша 2000 серія нВідія не менш нішевий продукт ніж, наприклад професійні відеоадаптери або прискорювачі на їх основі.
Те, що лише старша відеокарта може показувати прийнятний ФПС з лучікамі, і то, лише в ФуллХД робить цю технологію абсолютно непридатною для користування в іграх (тим більш, що візуальний ефект від її активації можна роздивитися лише під мікроскопом на нерухомих зображеннях). Так, 2080Ті має недосяжну продуктивність, але ціна робить її дорогою іграшкою на кшталт Титанів, а не розповсюдженим топом, яким й досі залишається 1080Ті.
Доля 2080 та 2070 взагалі сумна, обидві відеокарти сильно програють попередникам за параметром ФПС/доллар. 2080 має неприйнятну продуктивність РТХ та поступається 1080Ті за розміром відеопам'яті, що зробить її застарілою значно швидше. Для 2070 РТХ протипоказаний від народження, і лише значне зниження ціни може зробити її конкурентоспроможною проти 1080 та Вега.
Отже, можна констатувати, що нВідіа дала конкуренту (поки що єдиному) передишку, і лише наступні серії від обох виробників зроблять наступний крок як у продуктивності відеокарт, так і у ціноутворенні.
nikolaiii
Member
Аватара пользователя

Сообщение

John Connor
У меня с памятью все хорошо, не нужно думать что я спятил. На графике есть FX5900 даже на нем комфортом не пахнет.
спойлер
Изображение
И сам 5700 на средних настройках графики аж 20 кадров... а 4200ти да, куда ему то.
спойлер
Изображение
XRR
Member

Сообщение

nikolaiii:немного быстрее паскаля + новая технология, с ценой только косяк.
Да сущий пустяк :-/ . Стоила бы она свои 699$, как прошлая Ти, со скудными +25% это получился бы обычный meh-проходняк, но никто не хейтил бы это недоразумение.
evgeniyproweb
Member
Аватара пользователя
Откуда: Zaporizhzhya

Сообщение

Так Хуанг говорил же что трассировка будет на аппаратном уровне если не ошибаюсь, где "новая" технология практически не скажется на фпс или я что то пропустил ? получается либо не довели до ума драйвера, либо нас наеОбманули, и как вижу единственное достоверное это цена за RTX ))
avuremybe
Member
Аватара пользователя

Сообщение

evgeniyproweb:Так Хуанг говорил же что трассировка будет на аппаратном уровне если не ошибаюсь, где "новая" технология практически не скажется на фпс или я что то пропустил ? получается либо не довели до ума драйвера, либо нас наеОбманули, и как вижу единственное достоверное это цена за RTX ))
Я Вам больше скажу - она еще и ресурсы процессора не слабо так отжирает.
Tesseract
Member

Сообщение

Пропоную видати Хуангу премію Епік Фейл року.

А потім наздогнати, і ще раз видати.
erazel
Member
Аватара пользователя
Откуда: Тернопіль

Сообщение

Zenux: Каждый раз после такого заявления ожидаю увидеть в профиле 4К монитор или телевизор (на котором собственно и сделан этот вывод), а там как обычно FHD :facepalm:
Ок, побуду адвокатом диявола. Маю 27 дюймів 4К монітор. Відмінність помітно лише коли купа мілких деталей на обєктах та при статичній картинці. В динаміці різниця є, але лише якщо приглядатися. Бо в активних іграх ти не сильно маєш час дивитися на мілкі деталі. Коротко кажучи - оьєкти гладкіші(за рахунок мілкого пікселя) і це єдина помітна різниця. Точніше навіть не так. З відстані 80 см у мене не хватає гостроти зору щоб помітити яскраву різницю. Коли присуваюсь ближче то ясно що різниця в деталізації суттєва(в 2Д). Проте я ж сиджу не впершись в екран, а відсунувшись від нього, тому різниця зглажується.
Якби клятий монітор вмів в ФХД без інтерполяції(4 пікселі монітора відповідали б пікселю зображення) то я б з чистою совістю сидів на ФХД розширенні в іграх. А так ще шукаю ФХД 144 гц монітор для ігор :-). Бо при виборі чи гладкіші лінії чи в 4 рази більша швидкодія ясно який вибір :-).
Yur0k
Member
Аватара пользователя
Откуда: Львів

Сообщение

phobosse:в 720р как раз нормально будет )
а там как раз и 9900к себя раскрывает :shuffle:
BGMike
Junior
Аватара пользователя
Откуда: Одесса

Сообщение

Падение производительности конечно печалька, но вполне ожидаемо :) За то выглядит красиво.
Неплохое сравнение отличий ON/OFF в плане эффектов (отражения) в BF V

https://www.youtube.com/watch?v=2eX1DxaioaE
И только не говорите, что отличий нету в противном случае вам к окулисту :) Но DICE явно надо научиться уже делать нормальный огонь.

PS. как по мне подобные решения хороши в играх типо Ларки, где можно по залипать на окружение, а в шутерах просто некогда на это смотреть. Но выглядит хорошо :)
Последний раз редактировалось BGMike 15.11.2018 14:15, всего редактировалось 1 раз.
konb999
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

По ходу просто трэш! Неужели настолько красивее картинка будет, чтоб 2080ти на колени ставить? Просто жесть. Поиргаю пока на своих 1080ти. Смысла брать новое покление не вижу вообще.
Saffa
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Rabot_yaga:Пока Нвидия внедряет новые технологии, толкает прогресс вперёд, нефанаты насмехаются. Всё как всегда.
это топовый пост за всю историю оверов:на данный момент -86
erazel
Member
Аватара пользователя
Откуда: Тернопіль

Сообщение

Noi: Зачем нвидия продает так дорого технологию над которой еще лет 10 работать, разводит лохов?
Ну колись ж мали почати робити підтримку РТ в відяхах. Чому б не зараз. Спочатку це буде тормозна фігня, але 2-3 покоління у відях всіх трьох вендорів(амд, інтел, нвідія) перехворіють всіми дитячими хворобами нової технології і ми отримаємо досить придатний до вживання продукт.
Коротко -колись ж треба було починати, чому не зараз. Теселяцію АТІ(в 7000 серії) теж почала вводити, а коли аж вона добралась до ігор? І то лише тоді коли і нвідія і аті її почали підтримувати.

Отправлено спустя 31 секунду:
Yur0k: а там как раз и 9900к себя раскрывает :shuffle:
От ніколи не розумів цього йорнічання. Адже порівнюють ПРОЦЕСОРИ ПО ШВИДКОДІЇ, а не готові системи. Якщо зараз все впирається в відяху то це ж не значить що якщо завтра АМД випустить убервідяху котра буде давати 200 фпс в всіх іграх то в процесор все не впреться. Тому й порівнюють ПРОЦЕСОРИ з мінімальним впливом ВІДЕОКАРТИ. Просто розумні люди знають що це голе порівняння, в реальних ситуаціях все впреться в відеокарту. Але якщо у тебе СЛІ/КФ чи плануєш брати топову відяху наступного покоління а проц купуєш зараз то тупо брати проц слабший бо зараз всі проци ітак вперлись в відяху. Відяхи міняють кожні 1-2 роки. А проци зараз і по 6-7 років служать. :-P
Последний раз редактировалось erazel 15.11.2018 14:22, всего редактировалось 1 раз.
Saffa
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Rabot_yaga:
Farshmak: Там нет реалтайм трассировки. А то, что там есть идет на менее 30 FPS. Ты не жалуйся на прогресс, а иди и купи. Покажи всем пример
Полное не понимание темы разговора с вашей стороны :facepalm:
Я вам про прогресс, про технологии, а вы мне "слыш купи".
Ещё и сообщения минусят. Нефанаты негодуют :facepalm:
я фанат встроенной графики ( да,такие существуют!!!) и я в шоке от твоих постов :eek:

Отправлено спустя 10 минут 57 секунд:
erazel: Ок, побуду адвокатом диявола. Маю 27 дюймів 4К монітор. Відмінність помітно лише коли купа мілких деталей на обєктах та при статичній картинці. В динаміці різниця є, але лише якщо приглядатися. Бо в активних іграх ти не сильно маєш час дивитися на мілкі деталі. Коротко кажучи - оьєкти гладкіші(за рахунок мілкого пікселя) і це єдина помітна різниця. Точніше навіть не так. З відстані 80 см у мене не хватає гостроти зору щоб помітити яскраву різницю. Коли присуваюсь ближче то ясно що різниця в деталізації суттєва(в 2Д). Проте я ж сиджу не впершись в екран, а відсунувшись від нього, тому різниця зглажується.
Якби клятий монітор вмів в ФХД без інтерполяції(4 пікселі монітора відповідали б пікселю зображення) то я б з чистою совістю сидів на ФХД розширенні в іграх. А так ще шукаю ФХД 144 гц монітор для ігор :-). Бо при виборі чи гладкіші лінії чи в 4 рази більша швидкодія ясно який вибір :-).
Ты пойдеш вывчаты украйынську спочатку. "Милкый" ты наш. Если для тебя интересует именно драйв игры,то к чему вообще вся эта писанина? Движ с мониторами,видеокартами. Сиди на 17" с интеграшкой на минималках и лови кайф от 100500 фпс за 5 копеек.
erazel
Member
Аватара пользователя
Откуда: Тернопіль

Сообщение

Saffa: Ты пойдеш вывчаты украйынську спочатку. "Милкый" ты наш. Если для тебя интересует именно драйв игры,то к чему вообще вся эта писанина? Движ с мониторами,видеокартами. Сиди на 17" с интеграшкой на минималках и лови кайф от 100500 фпс за 5 копеек.
А що тобі не так то? :rolleyes: Я написав враження реального власника котрий перейшов на новий монітор зовсім недавно і може порівнювати враження від гри при 4К і меншому розширенні по памяті. Як я писав вище - 4К добре буде помітний або на величезних моніторах(32 і більше) або з дуже близької відстані. При 150 ppi око вже не вловлює різниці деталізації з відстані витягнутої руки.
P.S. А що-до моєї української то що поробиш, з суржикомовними на форумах поспілкуєшся і потім ніяк не позбудешся прилипшої кальки в голові. Мимоволі будуєш речення і слова на мааасковский манер.
Rabot_yaga
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Saffa:
Rabot_yaga: Полное не понимание темы разговора с вашей стороны :facepalm:
Я вам про прогресс, про технологии, а вы мне "слыш купи".
Ещё и сообщения минусят. Нефанаты негодуют :facepalm:
я фанат встроенной графики ( да,такие существуют!!!) и я в шоке от твоих постов :eek:
Ну, от фаната встроенной графики я много и не ожидаю.
Хотя я и от "красного" форума многого не ожидал.
Saffa:
Rabot_yaga:Пока Нвидия внедряет новые технологии, толкает прогресс вперёд, нефанаты насмехаются. Всё как всегда.
это топовый пост за всю историю оверов:на данный момент -86
Ну да, правда глаза колет.
catdoom
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Вот комментарии Хуанга по поводу работы DXR в батле-5:
Kentprime
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кривой Рог

Сообщение

erazel: От ніколи не розумів цього йорнічання. Адже порівнюють ПРОЦЕСОРИ ПО ШВИДКОДІЇ, а не готові системи. Якщо зараз все впирається в відяху то це ж не значить що якщо завтра АМД випустить убервідяху котра буде давати 200 фпс в всіх іграх то в процесор все не впреться. Тому й порівнюють ПРОЦЕСОРИ з мінімальним впливом ВІДЕОКАРТИ. Просто розумні люди знають що це голе порівняння, в реальних ситуаціях все впреться в відеокарту. Але якщо у тебе СЛІ/КФ чи плануєш брати топову відяху наступного покоління а проц купуєш зараз то тупо брати проц слабший бо зараз всі проци ітак вперлись в відяху. Відяхи міняють кожні 1-2 роки. А проци зараз і по 6-7 років служать. :-P
Ловите наркомана. Sli 2080 даже 4к не тянет с ртх, не говоря про 10кХ1440 и 5-8к, куда там 3080 :lol: :lol: :lol:
LordTornado
Member
Откуда: Одесса

Сообщение

BGMike:Падение производительности конечно печалька, но вполне ожидаемо :) За то выглядит красиво.
Неплохое сравнение отличий ON/OFF в плане эффектов (отражения) в BF V
https://www.youtube.com/watch?v=2eX1DxaioaE
И только не говорите, что отличий нету в противном случае вам к окулисту :) Но DICE явно надо научиться уже делать нормальный огонь.
PS. как по мне подобные решения хороши в играх типо Ларки, где можно по залипать на окружение, а в шутерах просто некогда на это смотреть. Но выглядит хорошо :)
Можете мне не верить, но в этом видео картинка с RTX-OFF мне нравится больше... Во время взрывов RTX вообще какую-то нереалистичную дичь отрисовывает...
erazel
Member
Аватара пользователя
Откуда: Тернопіль

Сообщение

Kentprime:Ловите наркомана. Sli 2080 даже 4к не тянет с ртх, не говоря про 10кХ1440 и 5-8к, куда там 3080 :lol: :lol: :lol:
Ну не всі ж грають у таких розширеннях. ІМХО 60-70% народу сидить на FHD. Не всі витягують настройки на ультра. Дехто хоче отримати такі бажані 144/165 фпс, бо придбав собі 144гц монік. І от тут вже постає питання - а який проц даватиме 140-150 сцен/с в більшості ігор.
Тому особисто я дотримуюсь думки що відяхи треба тестувати з мінімальним впливом проца на швидкодію(на якомусь погнаному до 7Ггц 100 ядернику під азотом :-P ), а проци тестувати з мінімальним впливом відеокарти на швидкодію(в ідеалі в мінімально можливому розширенні). А там вже кожен собі дивиться чи йому треба від проца 150 сцен/секунду, чи один біс монітор на 60 герц і йому й 80 сцен/с хватає :-). Але для порівняння швидкодії конкретних проців таке порівняння обовязково має бути. Бо відяхи приходять і йдуть, а проци зараз залишаються надовго.
Ответить