Сенсор глюкнутий не був, оскільки мишка працювала нормально, жодних проблем і зривів на рівному місці не було.zvon:может таи уже был глюкнутый сенсор и вам всунули.
Я просто так перевіряю сенсор, якщо його не зірвало при дуже великому прискоренні, мені ця мишка підходить, зірвало - ні. Повірте багато які мишки, навіть не дешеві зривались - Logitech G5, абсолютно нова і точно така сама була у товариша. Logitech G402 - як я не пробував, так зірвати сенсор не зміг. G102 - аналогічно чудовий сенсор. Microsoft 1.1a/3.0 - без коментарів, все чудово.