https://sourceforge.net/projects/sw-shader/
запускаете программу и смотрите сколько отображено фпс, не двигая картинку
А ще краще - двома будь-якими, але різними (щоб кеш спустошувався), вашими улюбленими багатопоточними тестами одночасно, як з обмеженнями по потокам з боку тестів, так і без них. І до них результати цих же тестів, але в монопольному режимі.Scoffer:Оскільки проц топовий і багатопоточний, то підтримую прохання про фонові завдання. Це може бути банальне кодування одного і того ж відео на половині потоків чи щось подібне.
Технологія проста - скриптом одночасно стартуйте кодування, фрапс і бенчмарки.
Якщо є можливість - протестуйте будь ласка ssd в M.2 pci-e, натикавши в усі слоти щось (будь-що, аби лише ініціалізувалось віндою як пристрій, можна навіть драйвери не встановлювати, наприклад мережеві карти, навантажувати це щось - не треба) і в усі sata - винти. Бо з платформою питань ще більше ніж з процами.
кривое поделие, где суммарно ru и eu сектор ~5-6k людей? Слишком узкое направление.BossUA:jimbo:
BossUA:
World of Warplanes
Нууу, лучше что реальное. Тогда уж фшд.Scoffer:720р тестувати треба