А в реальності жаба піддушує 100 басів потратити на 2700 едікі, бо є інші витрати
Новости
Последние статьи и обзоры
Выбор акустики
-
Filabatya
Member
- Откуда: Івано-Франківськ
Мені би і харбертів 3тіх вистачило, зроблених на основі роджерсів старовинних. Немає дешевого хай енда б у. на то він і хай енд, все що ви перечислюєте хай фай. І основна проблема хай енда це те що він не грає сам, на відміну від хай фая.
А в реальності жаба піддушує 100 басів потратити на 2700 едікі, бо є інші витрати
А в реальності жаба піддушує 100 басів потратити на 2700 едікі, бо є інші витрати
-
miroslav_mm
Member
- Откуда: Kyiv-City
Більше нічого пояснювати не треба, з вами все понятно... у вас хайенд в грошовому эквіаленті обчислюється, головне шоб дороге, якщо дорого, то і звучать должно добре!Filabatya:Мені би і харбертів 3тіх вистачило, зроблених на основі роджерсів старовинних. Немає дешевого хай енда б у. на то він і хай енд, все що ви перечислюєте хай фай. І основна проблема хай енда це те що він не грає сам, на відміну від хай фая.
А в реальності жаба піддушує 100 басів потратити на 2700 едікі, бо є інші витрати
-
Filabatya
Member
- Откуда: Івано-Франківськ
А чого макинтош і вілсони, по фрейду прям
В підсилювачах будьте обережні, старйо вже не грає як про нього пишуть, в мурзілках.
-
Krupik
Member
- Откуда: Поділля
miroslav_mm
думав взяти на виріст. В майбутньому ресівер заміню або куплю ще стерео підсилювач. Знайомий меломан сказав: "хороша акустика купується один раз, а далі вже міняються джерела і кабелі."
думав взяти на виріст. В майбутньому ресівер заміню або куплю ще стерео підсилювач. Знайомий меломан сказав: "хороша акустика купується один раз, а далі вже міняються джерела і кабелі."
-
miroslav_mm
Member
- Откуда: Kyiv-City
Filabatya:В підсилювачах будьте обережні, старйо вже не грає як про нього пишуть, в мурзілках.
Отправлено спустя 6 минут 49 секунд:
Правильно каже.Krupik: Знайомий меломан сказав: "хороша акустика купується один раз, а далі вже міняються джерела і кабелі."
Не знаю що вам порадить, сприйняття звуку індивідуальна річ, подивіться на ОЛХ або на Бесплатці, є користувач vitalysharp, у нього завжди величезний вибір підсилючів та АС високого рівня і відмінної якості, людина первірена. Може підберете щось для себе, наприклад Braun, Dual, Grundig, Canton, Infinity, Heco, B&W, JVC, Sony. Загалом за 9 тиЩ все буде добре грати, а в порівнянні з мікролабом так і зовсім щелепа відвалиться.
-
Krupik
Member
- Откуда: Поділля
miroslav_mm
дякую. А що можете сказати про JAMO C 405? Є за 7800 на олх. Колись на якомусь форумі радили мені як хороший варіант
дякую. А що можете сказати про JAMO C 405? Є за 7800 на олх. Колись на якомусь форумі радили мені як хороший варіант
-
miroslav_mm
Member
- Откуда: Kyiv-City
так, про Jamo забув зовсім, хороший бренд, колись були у мене полочніки Інтеріор, непогано грали. 
Стосовно C 405 нічого не підскажу, більш менш свіжа модель, пишусь що компоненти як у моделях вищої лінійки, х.з. на вигляд пристойні.
Стосовно C 405 нічого не підскажу, більш менш свіжа модель, пишусь що компоненти як у моделях вищої лінійки, х.з. на вигляд пристойні.
-
Andrule
Member
1. Тогда подскажите если я подключу колонки 6 ом индексацию поставить лучше 4ом или 8ом?miroslav_mm:Чего так привязались к этим Омам? Они там во время работы плавают, от 5 до 10 Ом, такие уж законы физики в природе, многие нормальные производители так и пишут сзади: Impedance: 4-8 Ohm.Andrule:Народ посоветуйте какую акустику купить до 8500 грн. 8 омную.) Начали слушать MAGNAT Monitor Supreme 202 и JBL ES20 я особо разницы не услышал, но разница в цене.) Очень понравили по звучанию DALI Zensor 1 но они зараза 6 омные.
Вышеперечисленные вами колонки не стоят этих денег! Возьми те лучше за эти деньги б/у Hi-End, не только возрадуют ваши уши, но и прослужат верой и правдой дольше чем новодел!
2. Подскажите где лучше покупать б/у акустику? (кроме lox.ua)
-
Filabatya
Member
- Откуда: Івано-Франківськ
hi-fidelity-forum.com царство попандоса 
-
miroslav_mm
Member
- Откуда: Kyiv-City
Какая разница где? Главное у кого!
Миниобзорчики!
http://hifi-audio.ru/hifi/0-200-models-hi-fi/
Кстати в конце есть даже Едифаер!
Миниобзорчики!
http://hifi-audio.ru/hifi/0-200-models-hi-fi/
Кстати в конце есть даже Едифаер!
-
Andrule
Member
Вот такие Эдики я буду в конце недели продавать.)
-
miroslav_mm
Member
- Откуда: Kyiv-City
почему? все же здесь их хвалят?!Andrule:Вот такие Эдики я буду в конце недели продавать.)
-
zmax
Member
- Откуда: Zp
описание бомба, нужны иметь огромное количество глухих пользователей огромный кредит доверия, чтоб писать такую чушьmiroslav_mm: Миниобзорчики!
http://hifi-audio.ru/hifi/0-200-models-hi-fi/
Кстати в конце есть даже Едифаер!
Очень приятный и мягкий по звучанию усилитель. Никакой детальности, но не знаю почему, но усилитель понравился.
ну и т.д.Невысокая детальность компенсируется яркими голубыми бегающими полосками индикации уровня сигнала
-
Andrule
Member
Нормальные колонки только кабель коротковат, да и ресивер стоит пылится.)miroslav_mm:почему? все же здесь их хвалят?!Andrule:Вот такие Эдики я буду в конце недели продавать.)
-
Mr_Volan
Member
какую индексацию? где?Andrule:1. Тогда подскажите если я подключу колонки 6 ом индексацию поставить лучше 4ом или 8ом?
-
Andrule
Member
На ресивере фронт.Mr_Volan:какую индексацию? где?Andrule:1. Тогда подскажите если я подключу колонки 6 ом индексацию поставить лучше 4ом или 8ом?
-
Mr_Volan
Member
хм, не подскажу. не видел такогоAndrule: На ресивере фронт.
но думаю что установив любое значение, УМНЧ ничего не будет
-
elek
Member
Для кого эта подборка ? Самый бюджетный хай-фай, китайские цапы и раритетная акустика, которую нигде не найти.Это сайт какого-то барыги?miroslav_mm:Какая разница где? Главное у кого!
Миниобзорчики!
http://hifi-audio.ru/hifi/0-200-models-hi-fi/
Кстати в конце есть даже Едифаер!
-
miroslav_mm
Member
- Откуда: Kyiv-City
фигассе самый бюджетный хайфай!elek:miroslav_mm:Самый бюджетный хай-фай
Может здесь найдете хоть одну не бюджетную модель хай-фай?
http://hifi-audio.ru/hifi/modeli-vintage-hi-fi-class/
-
Frees
Member
Подскажите неплохую акустическую систему 2.0 до 150$ не больших размеров, что бы на столе возле монитора поставить и звучали на свою цену.
mackie cr3 по дизайну понравились и в обзорах их хвалят но смущает бас от 80Гц и цена на них в Украине 