Хоррор Call of Cthulhu сменил разработчика. Первые скриншоты

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
boombyte
Member
Аватара пользователя
Откуда: ZP

Сообщение

Предлагаю обсудить Хоррор Call of Cthulhu сменил разработчика. Первые скриншоты

Це квест? У свій час Темні закутки сподобались дуже. Але так і не пройшов.
Bloody_Justice
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вінниця

Сообщение

Взагалі викликає подив, що по такому надзвичайно благодатному для ігрової індустрії сеттингові, як Лавкрафтовський так мало ігор; якість їх теж сумнівна. А це ж непахане поле. Так само я весь час дивуюсь чого ніхто не розробить екшонів по "Неприборканій Планеті" Гаррі Гаррісона, - там теж є де розвернутись. Але ж ні - нас чекають чергові "Асасінс оф Дюті" і ще якесь чергове лайно про зомбі (обридла вже ця тупорила тема, чесно)! :rotate:
boombyte
Member
Аватара пользователя
Откуда: ZP

Сообщение

Bloody_Justice:по "Неприборканій Планеті" Гаррі Гаррісона
Є українською десь?
jorg
Member
Аватара пользователя
Откуда: Рівне

Сообщение

Bloody_Justice:"Неприборкана Планета" Гаррі Гаррісона
Гарри Гаррисон - монстр, в самом лучшем смысле этого слова :up: .Игрописатели в нонешнее смутное время ориентируются на массового держателя кошелька, который, в большинстве своем, книгу держит раз в год чисто случайно, где-то на задворках генетической памяти смутно узнавая этот предмет, но уже без интереса быстренько кладет, где взял.Просто бездонная бочка крутейших сценариев никому не нужна :rotate:
adm0r
Member
Аватара пользователя
Откуда: Измаил, Одесская область

Сообщение

А "Звёздный десант" Хайнлайна? Готовый шутер.
u11245
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

jorg:книгу держит раз в год чисто случайно
Важна информация а, книга это архаичная флешка и не более того.
Bloody_Justice
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вінниця

Сообщение

Є українською десь?
Ось цього не знаю. Сам читав ще в дитинстві на російській. Була така "жовта" серія НФ - їх мало не на туалетному папері друкували, обкладинка звісно м*яка (з обгортки туалетної відповідно), славне оформлення у синьо-чорних тонах! :gigi: Я їх на Петрівці купував мало не на вагу. І в бібліотеках деяких проскакували вони.
А "Звёздный десант" Хайнлайна? Готовый шутер.
Не пустять. Його й свого часу звинувачували у мілітаризмі (ну це хоч заслужено) та мало не у фашизмі. А в наш толерантно-приторний час такому, бачте, не місце. Плюс там нема жодного пєдосексуала. Теж погано. :rotate:
Важна информация а, книга это архаичная флешка и не более того.
З одного боку так - тримати на рідері і смартфоні по бібліотеці круто, спору немає. Зручно. Але це все одно не замінить спілкування із "живою" книгою. Особливо якщо вона фізично якісна: хороший папір, шрифт, обкладинка, ілюстрації і тд.
u11245
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Bloody_Justice:З одного боку так - тримати на рідері і смартфоні по бібліотеці круто, спору немає. Зручно. Але це все одно не замінить спілкування із "живою" книгою. Особливо якщо вона фізично якісна: хороший папір, шрифт, обкладинка, ілюстрації і тд.
Ага это сродни теплому ламповому звуку. :gigi: Хотя фанаты спилить дерево наделать бумаги и потом её слюнявить пальцами несомненно находятся. :)
boombyte
Member
Аватара пользователя
Откуда: ZP

Сообщение

u11245
не згоден. Я от на рідері тримаю кілька книг. Воно-то круто, але прочитавши...якось порожньо, хоча інформацію і враження отримав. Проте, згадуючи перечитки паперових книг--враження там кращі. Можливо через відсутність замальовок на тему книги, можливо сам факт "мертвої книги", можливо постійне переклацування, якщо читав ще щось, можливо через не те форматування сторінки і тд.. Це звісно--суто моя думка і мої "тести".
Ответить