xeon 775 L5420 ще швидше, або навіщо платити більше

Обсуждение всего, что связано с CPU
Ответить
Автор
Сообщение
dzvon-ua
Member
Откуда: г. Жашков

Сообщение

Доброго вечора.
Цікавить питання модифікації bsel 1333-> 1600 на процесорі xeon l5420.
В мене є мп p5q, xeon5420, 2?2 ddr2 800. Проблема є в тому що потенціал розгону впирається в частоту пам'яті. При частоті 920 починаються її помилки. Відношення пам'яті до fsb 1:1 при стандартних 333fsb пам'ять працює на швидкості 667 (наче так. Поправте якщо помиляюсь). При модифікації частота fsb буде 400 а швидкість пам'яті 667 (4:3).

1. Правильно я думаю?
2. Що потрібно зробити? (В інтернеті багато інформації на англійськомовних ресурсах, але при так як перекладає хром, заплутатися дуже легко). При зміні 1333-> 1600 потрібно заклеїти один контакт коло ключика Н30 (знову поправте якщо не так)
3. Одна голова добре а колектив ще краще. Див п.1 )))
Вложения
Screenshot_2014-12-17-17-28-27.png
Screenshot_2014-12-17-17-24-57.png
dzvon-ua
Member
Откуда: г. Жашков

Сообщение

Блін. Що нікому не цікаво? Добре прийдеться ризикувати. Обідно буде якщо множник на пам'ять не зменшиться
KROOM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Днепр

Сообщение

dzvon-ua
А хіба ваша мп p5q не дозволяє змінювати множник для пам'яті в біос?
У мене MSI P45 Platinum + Xeon x3360 2.83GHz @ 400х8.5=3.4GHz нормально працює в цьому відношенні.
46Tolik
Member

Сообщение

dzvon-ua:При модифікації частота fsb буде 400 а швидкість пам'яті 667 (4:3).
нет не правильно. Последний чипсет который умел работать с частотой памяти ниже шины - 965. Поэтому при шине 400 минимум можно 800
dzvon-ua
Member
Откуда: г. Жашков

Сообщение

Блін. А це погано. Якщо мп мені не понижає частоту пам'яті то розгін впирається в пам'ять. Звідси випливає що бсел мод не має смислу на даній мп. Дякую всім
KROOM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Днепр

Сообщение

dzvon-ua
dzvon-ua:Якщо мп мені не понижає частоту пам'яті
Перш ніж робити висновки, спробуйте. У мене мп теж на чипсеті Р45 і дає змогу встанолювати понижений множник на пам'ять.

Добавлено через 2 часа 9 минут 51 секунду:
Можливо слід пошукати певну версію bios, у мене наприклад бета версія зкачана з форуму, на оф. сайті її не було, і саме вона дозволила моїм минулим модулям пам'яті працювати на цій платформі з рідною швидкістю. Здається це для вашої мп.
Изображение Наче як достатньо множників на пониження :)
http://www.easycom.com.ua/mboard/asus_p5q/?lang=ru
dzvon-ua
Member
Откуда: г. Жашков

Сообщение

Щас буду пробувать.

Добавлено через 21 минуту 28 секунд:
Результат. Зря проделанная работа
Вложения
20141219_224200.jpg
20141219_230045.jpg
20141219_230126.jpg
20141219_230137.jpg
20141219_230145.jpg
Yaroslav
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

dzvon-ua:Щас буду пробувать.

Добавлено через 21 минуту 28 секунд:
Результат. Зря проделанная работа
Таймінги підвищити до 6-6-6, Perfomance Level підняти до 10+ не пробував? Може зможеш додатково розігнатися по шині.
Ти впевнений, що проблема саме в пам'яті, а не чіпсеті? Не пробував розганяти в режимі FSB333/DRAM800, щоб знайти потолок пам'яті?
46Tolik
Member

Сообщение

KROOM:dzvon-ua
dzvon-ua:Якщо мп мені не понижає частоту пам'яті
Перш ніж робити висновки, спробуйте. У мене мп теж на чипсеті Р45 і дає змогу встанолювати понижений множник на пам'ять.

Добавлено через 2 часа 9 минут 51 секунду:
Можливо слід пошукати певну версію bios, у мене наприклад бета версія зкачана з форуму, на оф. сайті її не було, і саме вона дозволила моїм минулим модулям пам'яті працювати на цій платформі з рідною швидкістю. Здається це для вашої мп.
Изображение Наче як достатньо множників на пониження :)
http://www.easycom.com.ua/mboard/asus_p5q/?lang=ru
учите матчасть. р45 не может поставить частоту памяти ниже частоты шины. 533 это при шине 266. при шине 400 память не ниже ддр2 800
rage11
Member
Аватара пользователя
Откуда: Краматорск

Сообщение

память надо нормальную 1066, толку немного от такого разгона с даунклокнутым склерозом. а если присобачить радиаторы, то может и эта память пойдет выше при напряжении 2,1-2,2.
Ответить