Выбор наушников

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
viva_inc
Member
Звідки: Полтава

Повідомлення

Добрий день панове! Порадьте будь-ласка, хочу дружині на день народження TWS навушники подарувати. Орієнтовно в межах 3-5к грн. Як варіант дивлюся щось накшталт 1MORE EVO, 1MORE ComfoBuds Pro, HUAWEI FREEBUDS 5i. Може щось інше запропонуєте ?
ervin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

viva_inc
Я б тричі подумав і мабуть змінив вибір подарунку. Розумію, що на себе все міряти неправильно, але в мене дружині серед майже десятка навушників шо проходили через мої руки - зручними виявилися тільки Airpods Pro... і вони дійсно комфортні. Мав Sennheiser momentum 2. Трохи за ліміт, але то класнючі навушники. Жалкую, шо загубив під дією зеленого змія((( Але я до них трохи звикав... Наскільки я не ЕплоФан, настільки варто признать, що Еірподси дуже зручні і збалансовані.

Відчуваю, що закидають шапками, але моя рекомендація - подарувати шось інше, а навушники вибирать разом після примірки і прослушки.
libero
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

ervin: 01.03.2023 12:17Відчуваю, що закидають шапками, але моя рекомендація - подарувати шось інше, а навушники вибирать разом після примірки і прослушки.
я згоден. Бо вуха у всіх різні, в першу чергу по формі. В мене жінці невдобно (просто нормально не тримаються) отакі як чорні, та треба купляти щось по типу як білі.
Тобто якщо у жінкі є безпроводні то купляйте по формі такі самі, просто дорожчі та кращі. Якщо вона не користується, то краще міряти.
Зображення Зображення
heidfeld
Member
Аватар користувача
Звідки: деревня скрытая в листве

Повідомлення

viva_inc: 01.03.2023 11:47 Добрий день панове! Порадьте будь-ласка, хочу дружині на день народження TWS навушники подарувати. Орієнтовно в межах 3-5к грн. Як варіант дивлюся щось накшталт 1MORE EVO, 1MORE ComfoBuds Pro, HUAWEI FREEBUDS 5i. Може щось інше запропонуєте ?
не понимаю, зачем покупать китай мусор, когда есть наушники от норм. фирм? вроде
https://portativ.ua/ua/blog/audio-techn ... ponii.html
https://hotline.ua/av-naushniki-garnitu ... ?tab=about
https://portativ.ua/ua/product_32260.html#overview_tab
libero
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

А порадьте до речі, якісь беспроводні десь в межах 100 у.е
от ці зацікавили Technics EAH-AZ40-K ще в них у відгуках кажуть про Cambrige audio
є Melomania 1+ та
Melomania Touch може хтось їх слухав?
viva_inc
Member
Звідки: Полтава

Повідомлення

ervin: 01.03.2023 12:17 viva_inc
Я б тричі подумав і мабуть змінив вибір подарунку. Розумію, що на себе все міряти неправильно, але в мене дружині серед майже десятка навушників шо проходили через мої руки - зручними виявилися тільки Airpods Pro... і вони дійсно комфортні. Мав Sennheiser momentum 2. Трохи за ліміт, але то класнючі навушники. Жалкую, шо загубив під дією зеленого змія((( Але я до них трохи звикав... Наскільки я не ЕплоФан, настільки варто признать, що Еірподси дуже зручні і збалансовані.

Відчуваю, що закидають шапками, але моя рекомендація - подарувати шось інше, а навушники вибирать разом після примірки і прослушки.
до цього дарував OPPO enco w11, наче підійшли. На даний час один з навушників зламався, тому і став вибір )
heidfeld: 01.03.2023 12:30 не понимаю, зачем покупать китай мусор, когда есть наушники от норм. фирм? вроде
https://portativ.ua/ua/blog/audio-techn ... ponii.html
https://hotline.ua/av-naushniki-garnitu ... ?tab=about
https://portativ.ua/ua/product_32260.html#overview_tab
дякую за варіанти
er[socrates]
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

viva_inc: 01.03.2023 11:47 Добрий день панове! Порадьте будь-ласка, хочу дружині на день народження TWS навушники подарувати. Орієнтовно в межах 3-5к грн. Як варіант дивлюся щось накшталт 1MORE EVO, 1MORE ComfoBuds Pro, HUAWEI FREEBUDS 5i. Може щось інше запропонуєте ?
huawei freebuds 4i очень удачная модель во всех смыслах. по 5i не скажу, не юзал. надо поглядеть обзоры.

Отправлено спустя 8 минут 50 секунд:
heidfeld: 01.03.2023 12:30
viva_inc: 01.03.2023 11:47 Добрий день панове! Порадьте будь-ласка, хочу дружині на день народження TWS навушники подарувати. Орієнтовно в межах 3-5к грн. Як варіант дивлюся щось накшталт 1MORE EVO, 1MORE ComfoBuds Pro, HUAWEI FREEBUDS 5i. Може щось інше запропонуєте ?
не понимаю, зачем покупать китай мусор, когда есть наушники от норм. фирм? вроде
https://portativ.ua/ua/blog/audio-techn ... ponii.html
https://hotline.ua/av-naushniki-garnitu ... ?tab=about
https://portativ.ua/ua/product_32260.html#overview_tab
это варианты больше для музыки, требовательные еще и к источнику для того, чтоб полностью оценить их преимущества. если жене надо для разговоров, а слушает она тину кароль на ютубе с какого-нибудь редми, то freebuds будет отличным вариантом, большего и не надо. для потоковых эппл мюзик или спотифай кмк тоже стандартных фрибадсов с головой.
надо смотреть, какой самый крутой кодек поддерживает источник, и исходя из этого смотреть наушники. понимать, для чего они нужны вообще: разговоры, какая именно музыка и откуда. и может ей хочется нойз канселлинг какой-то уже...
viva_inc
Member
Звідки: Полтава

Повідомлення

er[socrates]: 01.03.2023 13:42 это варианты больше для музыки, требовательные еще и к источнику для того, чтоб полностью оценить их преимущества. если жене надо для разговоров, а слушает она тину кароль на ютубе с какого-нибудь редми, то freebuds будет отличным вариантом, большего и не надо. для потоковых эппл мюзик или спотифай кмк тоже стандартных фрибадсов с головой.
надо смотреть, какой самый крутой кодек поддерживает источник, и исходя из этого смотреть наушники. понимать, для чего они нужны вообще: разговоры, какая именно музыка и откуда. и может ей хочется нойз канселлинг какой-то уже...
слухає з телефону/ноутбуку або ютуб, або звичайний мп3. Для спілкування майже не використовує
SEREGAFOX
Member

Повідомлення

Всем привет ! Сейчас юзаю Bose qc25, что порекомендуете , из проводных, для перехода на след уровень качества звука ? :rotate: слушаю с уся Ямаха ах750 , и в дороге/на улице ,с телефона через свисток юсб/ЦАП.
er[socrates]
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

viva_inc: 01.03.2023 14:12
er[socrates]: 01.03.2023 13:42 это варианты больше для музыки, требовательные еще и к источнику для того, чтоб полностью оценить их преимущества. если жене надо для разговоров, а слушает она тину кароль на ютубе с какого-нибудь редми, то freebuds будет отличным вариантом, большего и не надо. для потоковых эппл мюзик или спотифай кмк тоже стандартных фрибадсов с головой.
надо смотреть, какой самый крутой кодек поддерживает источник, и исходя из этого смотреть наушники. понимать, для чего они нужны вообще: разговоры, какая именно музыка и откуда. и может ей хочется нойз канселлинг какой-то уже...
слухає з телефону/ноутбуку або ютуб, або звичайний мп3. Для спілкування майже не використовує
тогда freebuds 5i с головой. туда еще нормальный мультипоинт наконец-то завезли.
Podyrio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

viva_inc: 01.03.2023 11:47Порадьте будь-ласка, хочу дружині на день народження TWS навушники подарувати
Колись дружині купляв anker soundcore (модель вже не пам`ятаю) вже два роки тягає, регулярно їх губить але виглядають як новеньки.
SilberV
Member
Звідки: Great White North

Повідомлення

viva_inc: 01.03.2023 11:47 Добрий день панове! Порадьте будь-ласка, хочу дружині на день народження TWS навушники подарувати. Орієнтовно в межах 3-5к грн. Як варіант дивлюся щось накшталт 1MORE EVO, 1MORE ComfoBuds Pro, HUAWEI FREEBUDS 5i. Може щось інше запропонуєте ?
LG Tone Free FP8 или FP9
Foxgl
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

viva_inc: 01.03.2023 11:47 Добрий день панове! Порадьте будь-ласка, хочу дружині на день народження TWS навушники подарувати. Орієнтовно в межах 3-5к грн. Як варіант дивлюся щось накшталт 1MORE EVO, 1MORE ComfoBuds Pro, HUAWEI FREEBUDS 5i. Може щось інше запропонуєте ?
Вибрати навушники для іншої людини не слухаючи та не міряючи практично не можливо. Наприклад HUAWEI FREEBUDS 5i моїй дружині зовсім некомфортні, але при цьому самі по собі досить непогані.
heidfeld
Member
Аватар користувача
Звідки: деревня скрытая в листве

Повідомлення

Камрады, есть такой бзик, нужно узнать модель tws наушников не спрашивая владельца, если я рядом с ним включу блютуз, то модель наушников высветится или нет?
Foxgl
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

heidfeld: 09.03.2023 20:39 Камрады, есть такой бзик, нужно узнать модель tws наушников не спрашивая владельца, если я рядом с ним включу блютуз, то модель наушников высветится или нет?
Тільки якщо вони в режимі пошуку для з'єднання знаходяться. При активному підключенні до телефона, ні.
Cirax
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Взял себе technics eah-a800, звучат достойно, лучшие из всего домашнего зоопарка. Зато внешний вид откровенно дешманский, ну никак на 300 баксов не тянет.
Юзал перед ними Creative Zen Hybrid, активный шумодав отличается ну прям кардинально.
ASTON
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

Таки взяв HyperX alpha wireless. Ну в принципі без багів, шумів, клацаній якіхось, на які багато хто нарікає.
Трошки щільніше сидять на голові, ніж старі Cloud flight. Про акумулятор взагалі мовчу, і так все ясно.
Звук якісніший, яскравіший, ніж Cloud flight були.
Мікрофон відмінний звук, як на мене, видає.
DTX та еквалайзер не вмикав, наче проблем з латентністю немає. Використовую з Dolby Atmos в парі. Задоволений.
_NIK_
Junior
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Всім привіт! Порекомендуйте будь ласка повно розмірні навушники до 3000 грн до шутерів та і музику послухати... купляв HATOR Hypergang EVO та повернув бо не сподобалися.
SilberV
Member
Звідки: Great White North

Повідомлення

Cirax: 20.03.2023 17:40 Взял себе technics eah-a800, звучат достойно, лучшие из всего домашнего зоопарка. Зато внешний вид откровенно дешманский, ну никак на 300 баксов не тянет.
Юзал перед ними Creative Zen Hybrid, активный шумодав отличается ну прям кардинально.
О, я их брал, но вернул. У них шумодав очень странно работает. Если идти или относительно резко крутануть головой, будет очень странный звук в наушниках :) Короче, когда прилегание к голове меняется, шумодав глючит.
Может с тех пор уже поправили прошивкой, но это была жесть.
Відповісти