Выбор наушников

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Глянув, що Audeze випустила модель Maxwell, оновлену версію магнітопланарів Пенроуз, Мобіус
Анонс був ще в кінці минулого року, але починають відправляти тільки зараз

Непогано виглядаюсь, автономність 80 годин :eek:
Пишуть що якість корпусу покращили. Надуюсь що так і є. А то на Пенроуз і Мобіус за пару місяців були в мене тріщини на дужках :laugh:
Звук на них класний був.
Podyrio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

murzik: 24.02.2023 21:40відсипали промокод на суму покупки + б-у навушники мої
Ну вже непогано, це тобі не аліекспрес де фіг компенсацію отримаєш.
murzik: 24.02.2023 21:40продавець не відповів. варто відгук писати як все було? + фото?
Звісно писати щоб люди знали що отримають за ці гроші
ASTON
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

aaleksandrenko: 24.02.2023 21:45 Глянув, що Audeze випустила модель Maxwell, оновлену версію магнітопланарів Пенроуз, Мобіус
Анонс був ще в кінці минулого року, але починають відправляти тільки зараз

Непогано виглядаюсь, автономність 80 годин :eek:
Пишуть що якість корпусу покращили. Надуюсь що так і є. А то на Пенроуз і Мобіус за пару місяців були в мене тріщини на дужках :laugh:
Звук на них класний був.
Та вони 400 баксів коштують
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

ASTON: 24.02.2023 22:28
aaleksandrenko: 24.02.2023 21:45 Глянув, що Audeze випустила модель Maxwell, оновлену версію магнітопланарів Пенроуз, Мобіус
Анонс був ще в кінці минулого року, але починають відправляти тільки зараз

Непогано виглядаюсь, автономність 80 годин :eek:
Пишуть що якість корпусу покращили. Надуюсь що так і є. А то на Пенроуз і Мобіус за пару місяців були в мене тріщини на дужках :laugh:
Звук на них класний був.
Та вони 400 баксів коштують
А що ти хотів, це і є +- бюджет адекватного безпровода)
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

feniks_tm: 24.02.2023 22:29А що ти хотів, це і є +- бюджет адекватного безпровода)
+ - так
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

ASTON: 24.02.2023 22:28
aaleksandrenko: 24.02.2023 21:45 Глянув, що Audeze випустила модель Maxwell, оновлену версію магнітопланарів Пенроуз, Мобіус
Анонс був ще в кінці минулого року, але починають відправляти тільки зараз

Непогано виглядаюсь, автономність 80 годин :eek:
Пишуть що якість корпусу покращили. Надуюсь що так і є. А то на Пенроуз і Мобіус за пару місяців були в мене тріщини на дужках :laugh:
Звук на них класний був.
Та вони 400 баксів коштують
300 в США.
Ще є промік AYDAN мінус 10% ;)
Robostyle
Member

Повідомлення

А как они по проводу себя ведут? Беспровод это конечно очень удобно, но взять и забросить свои chord-ы будет очень обидна
ASTON
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

Тоді Beyer Amiron слід розглядати за "всі гроші світу" )))
Хоча дивлюся, що Maxwell і справді 300 баксів, ще і в Європі... Цікаво, треба подивитися на огляди

P.S. Питання - на сайті є дві версії, для PS та XBox. Яка з них для PC. Чи обидві підходять?!

Отправлено спустя 55 минут 9 секунд:
Коротше, на Амазоні Maxwell нема.
В ЄС коштує від 375 євро. Дуже дорого виходить доставка та податки. Хочп на сайті Audeze їх ціна 282 євро.

Отправлено спустя 3 минуты 13 секунд:
Висновок - тіки в США можна їх за ціну 300 баксів взяти. В ЄС з багатьох сайтів навіть не розглядає можливість доставки. Таке.
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

ASTON: 25.02.2023 12:10 Тоді Beyer Amiron слід розглядати за "всі гроші світу" )))
Хоча дивлюся, що Maxwell і справді 300 баксів, ще і в Європі... Цікаво, треба подивитися на огляди

P.S. Питання - на сайті є дві версії, для PS та XBox. Яка з них для PC. Чи обидві підходять?!

Отправлено спустя 55 минут 9 секунд:
Коротше, на Амазоні Maxwell нема.
В ЄС коштує від 375 євро. Дуже дорого виходить доставка та податки. Хочп на сайті Audeze їх ціна 282 євро.

Отправлено спустя 3 минуты 13 секунд:
Висновок - тіки в США можна їх за ціну 300 баксів взяти. В ЄС з багатьох сайтів навіть не розглядає можливість доставки. Таке.
На сайті все розписано внизу в розділі FAQ.

Відповідь на ваше питання:
Якщо ви використовуєте лише ПК, яка версія буде найкращою: Xbox чи PlayStation Maxwell?

Як версія для Xbox, так і версія для PlayStation працюватимуть однаково для використання на ПК. У цьому випадку ви можете трохи заощадити, вибравши версію PlayStation. Версія для Xbox містить ліцензію Dolby Atmos для використання саме з гарнітурою. Примітка. Існуючі ліцензії Dolby Atmos, придбані окремо в магазині програм Microsoft, працюватимуть з обома версіями Maxwell.
ASTON
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

Так, дякую, то я вже знайшов роз'яснення по типам.
Але наразі поки ціна неадекват в Європі.
В США, як завжди, все можна купити суттєво дешевше, а на Старому Континенті знов +25-30% до ціни. Таке.
ervin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Може комусь цікаво буде. Yamaha YH-E700A для власників амазон прайму в додатку Woot. 117$ сьогодні
https://electronics.woot.com/offers/yam ... t_elec_4_2
Вкладення
photo_2023-02-25_17-35-09.jpg
ViktorUA
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Народ посоветуйте что выбрать из двух - Audio-Technica ATH-M40x или Sennheiser HD559?музыка,фильмы,игры.Слушать буду пока что на встройке,иногда через смартфон.и не мало важно удобство,какие из них на голове лучше сидят(дело индивидуальное,но все же) и летом будут покомфортней в них?
Bryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

ViktorUA
По звуку в таком ценовом диапазоне между двумя нормальными производителями что-то оценивать нет смысла, но по посадке и удобству ношения сенхи будут предпочтительнее, поэтому Я бы выбрал их.
SERGBILL
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

ViktorUA: 25.02.2023 21:29 Народ посоветуйте что выбрать из двух - Audio-Technica ATH-M40x или Sennheiser HD559?музыка,фильмы,игры.Слушать буду пока что на встройке,иногда через смартфон.и не мало важно удобство,какие из них на голове лучше сидят(дело индивидуальное,но все же) и летом будут покомфортней в них?
краще спробуй десь у Комфях, досить зручні і Сєнхи і Аудіотехніка. Я у m50 дискомфорту зовсім не відчував, 40 конструктивно такі ж.
ViktorUA
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Bryt: 25.02.2023 21:41 ViktorUA
По звуку в таком ценовом диапазоне между двумя нормальными производителями что-то оценивать нет смысла, но по посадке и удобству ношения сенхи будут предпочтительнее, поэтому Я бы выбрал их.
спасибо.я не аудиофил,но когда-то на меня сенхайзеры HD202 произвели большое впечатление после старых дешманских Sven :D ,разница в звучании просто несравнима,вауэффект был более чем.Я бы и дальше теми 202ми пользовался,но облезли амбюшуры и душка ослабла что спадать начали.Вот и ищу им замену сейчас.
Remonde
Member
Звідки: Чернигов

Повідомлення

Hotspur: 24.02.2023 22:38
feniks_tm: 24.02.2023 22:29А що ти хотів, це і є +- бюджет адекватного безпровода)
+ - так
Что нибудь слушал про beyerdynamic mmx 150,вроде бы взяла все заграничные обозреватели
SilberV
Member
Звідки: Great White North

Повідомлення

ViktorUA: 25.02.2023 21:51спасибо.я не аудиофил,но когда-то на меня сенхайзеры HD202 произвели большое впечатление после старых дешманских Sven :D ,разница в звучании просто несравнима,вауэффект был более чем.Я бы и дальше теми 202ми пользовался,но облезли амбюшуры и душка ослабла что спадать начали.Вот и ищу им замену сейчас.
Можно позвонить в СЦ и узнать цену на амбушюры и дужку/техобслуживание. Может, будет дешевле чем новые покупать, раз всё устраивает. Большой плюс Зеннхайзеров в том, что все запчасти можно заказать/купить и заменить.
murzik
Member

Повідомлення

Podyrio
навушники не погані. 1 пара уйшла родичу в подарунок в повному комплекті, а б-у собі залишив. комфортно сидять, навіть [iaomi з ютуба щось там "видає" :D
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 27.02.2023 23:31 Podyrio
навушники не погані. 1 пара уйшла родичу в подарунок в повному комплекті, а б-у собі залишив. комфортно сидять, навіть [iaomi з ютуба щось там "видає" :D
я казав :gigi: в мене такі самі вже рік :gigi:
murzik
Member

Повідомлення

Hotspur
тільки ще б мішечок і насадки не дорого. Кар-дачі?
Відповісти