Выбор наушников

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

zelloyn: 31.10.2022 19:29meze99 без апгрейду не дуже
:popcorn: Баланс кардинально изменит звук?
zelloyn
Member
Аватар користувача
Звідки: Винница и Ганновер

Повідомлення

prosha_evolist: 31.10.2022 19:32
zelloyn: 31.10.2022 19:29meze99 без апгрейду не дуже
:popcorn: Баланс кардинально изменит звук?
В интернете есть ответы и тесты. Или мне скинуть пару ссылок?
Eduard1980
Member
Аватар користувача
Звідки: somewhere

Повідомлення

zelloyn: 31.10.2022 19:30
Eduard1980: 31.10.2022 19:19 Візьмемо m50x, meze99(вищегаведені), akg612pro, sennheiser598, sony wh-1000, ще мільйон бімбових навушників. Графіки у всіх різні. Які з них не коштують своїх грошей?
Я б взяв m50x
Гівняний графік порівняно з деякими іншими.
zelloyn
Member
Аватар користувача
Звідки: Винница и Ганновер

Повідомлення

Eduard1980: 31.10.2022 19:52
zelloyn: 31.10.2022 19:30
Я б взяв m50x
Гівняний графік порівняно з деякими іншими.
З тими, що ви написали, то вони щє дай Боже
SERGBILL
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

zelloyn: 31.10.2022 17:43 Что бы выбрать наушники не нужно их слушать, нужно графики смотреть!
да и музыку не нужно слушать, достаточно чарты посмотреть.
Eduard1980
Member
Аватар користувача
Звідки: somewhere

Повідомлення

zelloyn: 31.10.2022 20:00
Eduard1980: 31.10.2022 19:52
Гівняний графік порівняно з деякими іншими.
З тими, що ви написали, то вони щє дай Боже
Це ви про: "ще мільйон бімбових навушників"?
zelloyn
Member
Аватар користувача
Звідки: Винница и Ганновер

Повідомлення

Eduard1980: 31.10.2022 20:05
zelloyn: 31.10.2022 20:00
З тими, що ви написали, то вони щє дай Боже
Це ви про: "ще мільйон бімбових навушників"?
про 50m
Eduard1980
Member
Аватар користувача
Звідки: somewhere

Повідомлення

zelloyn: 31.10.2022 20:06
Eduard1980: 31.10.2022 20:05
Це ви про: "ще мільйон бімбових навушників"?
про 50m
Може ви не зрозуміли мій посил: існує безліч чудових навушників з різними графіками, як ваша порада "слухати графіки" допоможе вибрати саме те, що хоче "юзер"?
SERGBILL
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

Eduard1980: 31.10.2022 20:18 Може ви не зрозуміли мій посил: існує безліч чудових навушників з різними графіками, як ваша порада "слухати графіки" допоможе вибрати саме те, що хоче "юзер"?
взагалі то можна і по графікам зробити висновки по якості навушників, але для цього мають буди адекватно виконані усі необхідні заміри, і графіків буде декілька, а не просто один з АЧХ, який часто маркетологи добавляють у дизайн коробочки, або у книжечку чи в опис продукції на сайті виробника. до того ж людина має знати, що саме означає кожен графік. На слух визначити якість набагато простіше.
Eduard1980
Member
Аватар користувача
Звідки: somewhere

Повідомлення

SERGBILL: 31.10.2022 20:31
Eduard1980: 31.10.2022 20:18 Може ви не зрозуміли мій посил: існує безліч чудових навушників з різними графіками, як ваша порада "слухати графіки" допоможе вибрати саме те, що хоче "юзер"?
взагалі то можна і по графікам зробити висновки ... до того ж людина має знати, що саме означає кожен графік. На слух визначити якість набагато простіше.
Так і я про те саме.
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

zelloyn: 31.10.2022 19:52
prosha_evolist: 31.10.2022 19:32
:popcorn: Баланс кардинально изменит звук?
В интернете есть ответы и тесты. Или мне скинуть пару ссылок?
Мне просто интересно Ваш ответ послушать :popcorn:
ASTON
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

З навушниками взагалі найтяжчий вибір.
З CPU і GPU простіше - є показники в цифрах, все інше питання вибору і бюджету.
З мишами і клавіатурами приблизно те ж саме - є геометрія, фізика процесів, зручно/незручно і бюджет.
А вот з навушниками фіг можна вибрати по оглядам та графікам. Все суб'єктивно і неможливо сказати, що звук в цих-то точно буде супер для будь-кого.
vovandos1
Member

Повідомлення

zelloyn: 31.10.2022 20:06
Eduard1980: 31.10.2022 20:05
Це ви про: "ще мільйон бімбових навушників"?
про 50m
А вот я скажу(например) что г*вно твои уши, т.к. на голову давят, да и Надежда Кадышева в них не очень душевно поет. Так что графики тебя обманули
zelloyn
Member
Аватар користувача
Звідки: Винница и Ганновер

Повідомлення

vovandos1: 01.11.2022 11:24
А вот я скажу(например) что г*вно твои уши, т.к. на голову давят, да и Надежда Кадышева в них не очень душевно поет. Так что графики тебя обманули
Видимо про эквалайзер тут никто не знает. m50 хороший выбор, что-то не нравится- делай мод(в 100% случаев поможет) Или будете кабеля слушать?
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

zelloyn: 01.11.2022 15:57делай мод
Так хоть бы расписал что это :puzzle:

А то пока звучит так что смена кабеля (источник?) на баланс меняет звук прям кардинально, из убогого в топчик :popcorn:
zelloyn
Member
Аватар користувача
Звідки: Винница и Ганновер

Повідомлення

prosha_evolist: 01.11.2022 22:43
zelloyn: 01.11.2022 15:57делай мод
Так хоть бы расписал что это :puzzle:

А то пока звучит так что смена кабеля (источник?) на баланс меняет звук прям кардинально, из убогого в топчик :popcorn:
Сигнальные провода пропускают идентичный звуковой сигнал по каждому проводу, в то время как окружающий заземляющий провод работает так же, как и в несбалансированных кабелях, защищая сигнальные провода от внешних электронных помех. Разница с симметричными кабелями заключается в том, что оборудование, отправляющее и принимающее сигналы, имеет в себе преобразователь, который позволяет им использовать оба сигнальных провода
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

zelloyn
:facepalm:

За последние 2 страницы куча "умных" слов, а толку 0. Ибо какой-то мифический "мод"....

Мне то реально интересно :popcorn: , так как и мезе99 есть, и другие наушники которые уже много времени на балансе
vovandos1
Member

Повідомлення

prosha_evolist: 02.11.2022 13:09 zelloyn
:facepalm:

За последние 2 страницы куча "умных" слов, а толку 0. Ибо какой-то мифический "мод"....
Его ответ от инфы в Гугле отличается парой слов. О принципе работы этих кабелей я и на Википедии могу почитать. Мне вот тоже интересно сильно ли изменится качество звука при смене небаланс/баланс на условной ананде.
Ostin
Member

Повідомлення

vovandos1: 02.11.2022 13:59небаланс/баланс
Робив заради цікавості заміну з небалансу на баланс в стареньких AKG 501. Кабель якийсь на ері брав, тоді обійшлося з коннекторами в доларів 100, тобто недорого по міркам аудіо. Підключав до юлонг А28, балансовий підсилювач в класі А. Так от, все стало трохи більшим, масштабнішим і грандіознішим, якщо можна так висловитись. Але сказати, що переїхав на вищий рівень по детальності - ну не казав би так. І тональність трохи змінювалась в мене, в сторону низьких частот. Може мати значення, в тому сенсі, що зіпсується улюблений звук, якщо він був улюбленим.
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Ostin: 02.11.2022 16:35Так от, все стало трохи більшим, масштабнішим і грандіознішим, якщо можна так висловитись. Але сказати, що переїхав на вищий рівень по детальності - ну не казав би так. І тональність трохи змінювалась в мене, в сторону низьких частот.
Все точно так же было у меня и с shozy bg5 :)
Відповісти