Выбор наушников

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
Podyrio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Непогані вуха, але треба слухати, сподобаються вони вам чи ні невідомо. Не знаю як ці але деякі iem планарам потрібен більш менш потужний підсилювач.
Cherry Schnapps
Member
Аватар користувача
Звідки: Полтава

Повідомлення

Podyrio: 28.05.2023 12:19
Непогані вуха, але треба слухати, сподобаються вони вам чи ні невідомо. Не знаю як ці але деякі iem планарам потрібен більш менш потужний підсилювач.
Вийшло взяти за 97$
Маю ЦАПоУСь Schiit Hel , повинно хватити , :-/ тепер думаю чи не пожалкую , брав з розрахунком як що не сподобаються продам :gigi:
Podyrio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Cherry Schnapps: 28.05.2023 12:54Вийшло взяти за 97$
Непогано, враховуючи те що у нас вони мінімум 4 тисячі коштують.
AndP
Member

Повідомлення

Кто подскажет. Есть в Киеве оф сервис Marshall, на наушниках облезла кожа, надо заменить. Дайте контакты, можно не оф, но рукастых парней.
er[socrates]
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

AndP: 01.06.2023 23:40 Кто подскажет. Есть в Киеве оф сервис Marshall, на наушниках облезла кожа, надо заменить. Дайте контакты, можно не оф, но рукастых парней.
в ITS позвоните, спросите
AndP
Member

Повідомлення

er[socrates]: 02.06.2023 17:43
AndP: 01.06.2023 23:40 Кто подскажет. Есть в Киеве оф сервис Marshall, на наушниках облезла кожа, надо заменить. Дайте контакты, можно не оф, но рукастых парней.
в ITS позвоните, спросите
Звонил. Marshall не их тема.
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

Порадьте безпровідні Bluetooth навушники з хорошим мікрофоном для роботи + всього іншого. Бажано до 150$, щоб можна було замовити і не думати про розмитення. Або в нас до ~8к.

Мікрофон потрібно хороший, навушниками буду користуватись щодня для розмови з колегами і партнерами. Я бачив є такі де мікрофон виїжджає, і такі де є окремий мікрофон який можна знімати коли в ньому потреби нема. Чи потрібно для хороших дзвінків щоб був такий мікрофон, чи є моделі де вбудований в корпус цілком хороший? Також буде потреба деколи говорити по цих навушниках не в тихій кімнаті, а десь на вулиці, бо робота така що подзвонити можуть в будь-який момент. І потрібно щоб мікрофон гарно ловив голос, а зовнішні шуми відсіював. Або коли я митиму посуд і говоритиму з дівчиною, щоб не було чути аж так сильно шум води і брязкіт тарілок.

В мого друга є Plantronics BackBeat Pro. Добре сидять, можна увесь робочий день в них просидіти і не втомитись. Гарний звук, дуже великий радіус дії, можна вийти на вулицю на сонечко і бути впевненим, що не пропустиш звукову нотифікацію від робочих прог на компі за 20м через 2 стіни.
І живуть кілька днів від батареї. Вони в нього вже десь 7 років, і цілком добре тримаються. Є ANC, кнопки щоб підняти трубку і переключити пісню. Звук хороший, хоча мені здається за такі гроші жахливого звуку не буде, а супер топ звуку мені не треба. І їх можна використовувати для всього: і коли бавитись на компі, і слухати музику на вулиці, і в поїзді щоб не чути зовнішні шуми. Отакі мене всім влаштовують, окрім якості мікрофона, він там жахливий.

Мені рекомендували Edifier WH950NB. Є щось цікавіше за такі гроші? Зараз користуюсь дротовою usb гарнітурою Koss sb42 usb.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Piter Cantrope: 03.06.2023 18:44Порадьте безпровідні Bluetooth навушники з хорошим мікрофоном для роботи + всього іншого. Бажано до 150$, щоб можна було замовити і не думати про розмитення. Або в нас до ~8к.
нічого. бюджет множимо на 5-10. дякую
Bender911
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Piter Cantrope
У вас дуже багато вимог, тому бюджет точно треба більше. За тестами непоганий мікро в Bose 700.

https://www.youtube.com/watch?v=K0quCkc_uQU
Podyrio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Piter Cantrope: 03.06.2023 18:44Порадьте безпровідні Bluetooth навушники з хорошим мікрофоном для роботи + всього іншого. Бажано до 150$
Теж зараз обираю навушники, з претендентів:
Anker q45
Sony-wh1000xm4
Bose qc45
Sennheiser momentum 4
Technics eah-a800
Shure aonic 50
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Podyrio: 03.06.2023 22:48Sennheiser momentum 4
оце сидить нормально . мікрофон дно :D
Podyrio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Hotspur: 03.06.2023 22:50мікрофон дно
Судячи з відгуків там і додаток не дуже і шумодав так собі. Більш за все схиляюсь або до Sony або Technics, ще непогано виглядають anker як найбільш доступний і доволі непогано зібраний варіант.
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

Ну окей, я вас почув)
Поставлю питання по-іншому.
Ось тест мікрофона навушників Edifier WH950NB:
спойлер
https://headphonesaddict.com/wp-content ... c-test.mp3
Як би порівняли цей запис з мікрофоном своїх навушників? Може хтось знає щось що звучить не гірше або краще за 200$? Чи треба платити більше?

З явно кращих є Sony WH-1000XM5, вони вдвічі дорожчі.
спойлер
Podyrio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Piter Cantrope: 04.06.2023 12:40З явно кращих є Sony WH-1000XM5
Є дешевша альтернатива у вигляді xm4, не набагато гірше, у відео є порівняння xm4 та xm5
спойлер
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Piter Cantrope: 04.06.2023 12:40треба платити більше?
оце. і мікрофон бажано окремо і професійний :rotate:. в мене китайская копія 800, проводна. я задоволений, краще всього що дешевше 600 доларів в гарнітурах
Stray
Member

Повідомлення

Piter Cantrope
для робочого дня і якщо зідзвонів багато - мені дуже подобаються airpods pro 1/2 - режим проникності і можна то у одному усі сидіти то у іншому, або на вулиці з шумодавом :gigi:

для музики/ігор вдома - у мене інші вуха, провідні. взагалі, як на мене, ідея універсального рішення не дуже життєздатна)

а так вам вище вже наводили приклад непоганих sony WH-1000XM4 - будуть дешевші за 5 і +- універсальні, хоча як великі вуха для дома я обирав би навушники відкритого типу (якщо дома не шумно :gigi: )
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Stray: 04.06.2023 17:19для робочого дня і якщо зідзвонів багато - мені дуже подобаються airpods pro 1/2 - режим проникності і можна то у одному усі сидіти то у іншому, або на вулиці з шумодавом
і отримати глухоту через рік два. чудово я рахую
Stray
Member

Повідомлення

Hotspur: 04.06.2023 18:40
Stray: 04.06.2023 17:19для робочого дня і якщо зідзвонів багато - мені дуже подобаються airpods pro 1/2 - режим проникності і можна то у одному усі сидіти то у іншому, або на вулиці з шумодавом
і отримати глухоту через рік два. чудово я рахую
ну, давай поговоримо про це - в чому на вашу думку може бути проблема?
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Hotspur: 04.06.2023 18:40
Stray: 04.06.2023 17:19для робочого дня і якщо зідзвонів багато - мені дуже подобаються airpods pro 1/2 - режим проникності і можна то у одному усі сидіти то у іншому, або на вулиці з шумодавом
і отримати глухоту через рік два. чудово я рахую
Чому?
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Stray: 04.06.2023 20:48ну, давай поговоримо про це - в чому на вашу думку може бути проблема?
жодні затички не можна носити більше 2 годин підряд. чому - сходи до лікаря все розкажуть
Відповісти