Выбор наушников

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

aaleksandrenko: 03.04.2023 22:22Ще є круте за великі гроші?
1 тільки аудіо виробники а не ширпотреб
2 про гарнітури типу АКГ і так далі для диспетчерів :shuffle:
iwojima
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Kosdnepr: 03.04.2023 22:39Можна розглянути Soundpeats TrueAir 2+.
Щось з ними зараз проблема, знайшов таку модель - SoundPEATS Q Earbuds Bluetooth
Foxgl
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

iwojima: 03.04.2023 17:49
aaleksandrenko: 03.04.2023 17:46Хороші навушники по звуку. Мікрофони для такої ціни норм.
Якраз думав щось прикупити за 1000 -1500 грн.
Чи може підкажете якісь кращі варіанти ? :beer:
OnePlus buds N
lewerlin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

IrosLAV: 03.04.2023 19:41Шо порадите в діапазоні 10-30 тис. грн. з мікрофоном? Задачі: споживання контенту в нічний час (ютуб+музика+фільми, не FLAC), командні ігри (для них потрібен мікрофон). Зараз безпровідні Razer Barracuda, звук так собі...
Безпровідні чи провідні не дуже суттєво, але якщо провідні - не хочеться морочитись ще й зі звуковими картами, підсилювачами і т.д., підключатиму до вбудованої в мамку. Обов'язково закритого типу
Shure 440(можна баєри 770 на 250, можна сенхи в ціну, можна АТ, можна акг, можна мої профільні фокали, можна... Тільки мультимедійний массмаркет не беріть)+USB мікрофон "скільки не жалко"(я сиджу з fifine t730).
ЗК вам не потрібна, у вас вбудована дуже навіть пристойна, можна будь-які провідні вуха до 10к сунути(драйвери рідні тільки поставте). С пристойними вухами після рейзерів буде нічогеньке таке вау.
AlekseyL
Member
Аватар користувача

Повідомлення

AirPods Max є у когось досвід використання?
п.с не кидайтесь помідорами )

Отправлено спустя 58 минут 32 секунды:
І підкажіть хто знає
Beyerdynamic DT 770 PRO 250 Om, є версії Х, 32ом, щось таке ) чим відрізняютсяя? чи може краще взяти 880?
l-m
Member

Повідомлення

AlekseyL
Опором відрізняються) 250 Ом краще якщо є відповідний підсилювач.
Trap
Member
Аватар користувача
Звідки: Полтава

Повідомлення

Що можете порекомендувати з повнорозмірних з мікрофоном? Обираю на подарунок знайомому геймеру і хотілось би саме "все в одному", а не вуха+мікро. Бюджет до 3к якщо по Україні/до 70$ з США
З бажаного — регулювання звуку на кабелі чи корпусі, не Б/В, пристойний звук не лише для ігор, закриті
Pa1nkiller
Junior
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

Що можна взяти з навушників до 1000 гривень з проводних? У мене є декілька ідей, але я не впевнений, чи мені щось потрібно вибирати з цих трьох, чи можливо є кращі варіанти.
https://ktc.ua/goods/navushniki_philips_shp250010.html
https://ktc.ua/goods/navushniki_takstar ... black.html
https://ktc.ua/goods/garnitura_koss_ur2 ... .html#main
Martix
Member
Звідки: Цитадель

Повідомлення

Pa1nkiller
Однозначно Takstar из этих.
er[socrates]
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Trap: 06.04.2023 00:43 Що можете порекомендувати з повнорозмірних з мікрофоном? Обираю на подарунок знайомому геймеру і хотілось би саме "все в одному", а не вуха+мікро. Бюджет до 3к якщо по Україні/до 70$ з США
З бажаного — регулювання звуку на кабелі чи корпусі, не Б/В, пристойний звук не лише для ігор, закриті
hator hypergang evo elite + creative sound blasterX G1
Artem_M
Member

Повідомлення

er[socrates]: 06.04.2023 10:32
Trap: 06.04.2023 00:43 Що можете порекомендувати з повнорозмірних з мікрофоном? Обираю на подарунок знайомому геймеру і хотілось би саме "все в одному", а не вуха+мікро. Бюджет до 3к якщо по Україні/до 70$ з США
З бажаного — регулювання звуку на кабелі чи корпусі, не Б/В, пристойний звук не лише для ігор, закриті
.... creative sound blasterX G1
А ця приблуда краща за штатне аудіо з материнки?
er[socrates]
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Artem_M: 06.04.2023 11:04
er[socrates]: 06.04.2023 10:32

.... creative sound blasterX G1
А ця приблуда краща за штатне аудіо з материнки?
в тысячу раз
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Pa1nkiller: 06.04.2023 01:54Що можна взяти з навушників до 1000 гривень з проводних? У мене є декілька ідей, але я не впевнений, чи мені щось потрібно вибирати з цих трьох, чи можливо є кращі варіанти.
Такстари на Алі
Pa1nkiller
Junior
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

Hotspur: 06.04.2023 11:59
Pa1nkiller: 06.04.2023 01:54Що можна взяти з навушників до 1000 гривень з проводних? У мене є декілька ідей, але я не впевнений, чи мені щось потрібно вибирати з цих трьох, чи можливо є кращі варіанти.
Такстари на Алі
Оці самі такстари, тільки на Алі? Якщо так, то ок, дякую
er[socrates]
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Hotspur: 06.04.2023 11:59 Такстари на Алі
и ждать доставку около месяца ради экономии в 110 грн? :D
Pa1nkiller
Junior
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

Ок глянув на Алі, вони там стільки же коштують. Може є дешевше, але мені вже легше в ктс купити.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

er[socrates]: 06.04.2023 12:59и ждать доставку около месяца ради экономии в 110 грн?
так :D
Pa1nkiller
Junior
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

Дякую за допомогу :D :D :D Мають прийти вже в понеділок, як зазвичай десь на складах
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

оставлю отзыв, - купил хуавей freebuds se. По звуку устраивают, но видимо брак попался. Работают только в помещении :rotate: Выходишь на улицу и хана, сначала пропадет звук и через секунд 10 отваливаются. Заходишь назад в помещение и все ок. Один наушник работает на улице отлично, как только одеваю второй - все отваливается. Покупал в алло, но сейчас нет возможности поменять или сдать. Совсем невовремя :-/
Volodimir
Member
Аватар користувача

Повідомлення

zmax
с другим телефоном, желательно другой фирмы пробовали?
Відповісти