Выбор наушников

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
slmr
Junior

Повідомлення

Привіт, а хто що скаже про Anker Q30? Гідні вуха, чи краще пошукати інші варіанти?
zelloyn
Member
Аватар користувача
Звідки: Винница и Ганновер

Повідомлення

Ostin: 02.11.2022 16:35
vovandos1: 02.11.2022 13:59небаланс/баланс
Робив заради цікавості заміну з небалансу на баланс в стареньких AKG 501. Кабель якийсь на ері брав, тоді обійшлося з коннекторами в доларів 100, тобто недорого по міркам аудіо. Підключав до юлонг А28, балансовий підсилювач в класі А. Так от, все стало трохи більшим, масштабнішим і грандіознішим, якщо можна так висловитись. Але сказати, що переїхав на вищий рівень по детальності - ну не казав би так. І тональність трохи змінювалась в мене, в сторону низьких частот. Може мати значення, в тому сенсі, що зіпсується улюблений звук, якщо він був улюбленим.
100 баксів, це ж низи для аудіофіла. Я ж теж замінив собі кабелі на star quad, і прям почав відчувати музику, усе прям літає. Смішно читати таку нісенітницю про зміну звука :lol: Якщо робити заміри Rmaa, тоді мб результат(мої псевдо-балансі rca мають різницю максимум в 15%) Emi поле не має сильний впилив, якщо не ставити біля кабеля элт монітор. Максимум від чого є сенс це пересічний переріз кабелю(але якщо мільйон ват на нього не кидати, то сенсу теж не багато)

Отправлено спустя 3 минуты 10 секунд:
prosha_evolist: 02.11.2022 13:09 zelloyn
:facepalm:

За последние 2 страницы куча "умных" слов, а толку 0. Ибо какой-то мифический "мод"....

Мне то реально интересно :popcorn: , так как и мезе99 есть, и другие наушники которые уже много времени на балансе
Какой мифический мод? Любая замена деталей на не оригинальные с смыслом улучшения это модификация. Некоторые люди на форумах потратили кучу усилий, что бы что изменить в лучшую сторону. Эту информацию, можно и почитать

Отправлено спустя 1 минуту 34 секунды:
slmr: 02.11.2022 18:08 Привіт, а хто що скаже про Anker Q30? Гідні вуха, чи краще пошукати інші варіанти?
Потрібно безпровідні? Який бюджет?
Ostin
Member

Повідомлення

zelloyn
Що за потік дурості я бачу? Баланс відносно небалансу змінює тональність і, суб'єктивно, розміри сцени. До чого тут кабелі? Ви ж взагалі не розумієте, як працює балансна схема, судячи з попередніх повідомлень.
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

zelloyn: 03.11.2022 00:39Какой мифический мод? Любая замена деталей на не оригинальные с смыслом улучшения это модификация. Некоторые люди на форумах потратили кучу усилий, что бы что изменить в лучшую сторону. Эту информацию, можно и почитать
Ну так, ты же пишешь "мод", а что заменить - нет, может просто замена амбушюры на более толстые\тонкие, или под заказ изготовление чашек из дерева :gigi: :popcorn:

Ostin
:up:
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

slmr: 02.11.2022 18:08 Привіт, а хто що скаже про Anker Q30? Гідні вуха, чи краще пошукати інші варіанти?
В своєму бюджеті вони одні з кращих (до 60 долларів як зараз на аліку).
Модель давно на ринку. Є маса відгуків та оглядів.
Podyrio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

zelloyn: 31.10.2022 19:199) кабель стандартний- нормалиний (я б взяв балансний)
Я конечно не эксперт, но разве к 3 pin xlr можно подключить балансный кабель?
zelloyn
Member
Аватар користувача
Звідки: Винница и Ганновер

Повідомлення

Ostin: 03.11.2022 08:05 zelloyn
Що за потік дурості я бачу? Баланс відносно небалансу змінює тональність і, суб'єктивно, розміри сцени. До чого тут кабелі? Ви ж взагалі не розумієте, як працює балансна схема, судячи з попередніх повідомлень.
Судячи з вашого повідомлення, ви навіть не уявляєте, що таке балансні кабелі(про балансну схему, я нічого не писав) Яке відношення мають кабелі до тональності? (ніякого) Розміри сцени? :lol: :lol: Це ви про ефект для еквалайзера? :lol:
l-m
Member

Повідомлення

zelloyn: 01.11.2022 15:57 Видимо про эквалайзер тут никто не знает. m50 хороший выбор, что-то не нравится- делай мод(в 100% случаев поможет) Или будете кабеля слушать?
А ти схоже не знаєш що таке тембральна правдивість.
Бо як раз у м50 з нею погано, та ніякий еквалайзер чи мод, крім заміни динаміків, це не виправить.
Але що візьмеш з людини, яка графіки слухає та при цьому в сусідній темі рекомендує радіотєхніку С90 (а де у неї там красиві графіки?!)... м50 ще божественні на фоні того лайна.
пирожок с малиной
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

l-m: 04.11.2022 00:18
zelloyn: 01.11.2022 15:57 Видимо про эквалайзер тут никто не знает. m50 хороший выбор, что-то не нравится- делай мод(в 100% случаев поможет) Или будете кабеля слушать?
А ти схоже не знаєш що таке тембральна правдивість.
Бо як раз у м50 з нею погано, та ніякий еквалайзер чи мод, крім заміни динаміків, це не виправить.
Але що візьмеш з людини, яка графіки слухає та при цьому в сусідній темі рекомендує радіотєхніку С90 (а де у неї там красиві графіки?!)... м50 ще божественні на фоні того лайна.
75 гдн и 6гд6 что в них стоят очень хороши ненадо тут

что такое тембральная правдивость?
zelloyn
Member
Аватар користувача
Звідки: Винница и Ганновер

Повідомлення

l-m: 04.11.2022 00:18
zelloyn: 01.11.2022 15:57 Видимо про эквалайзер тут никто не знает. m50 хороший выбор, что-то не нравится- делай мод(в 100% случаев поможет) Или будете кабеля слушать?
А ти схоже не знаєш що таке тембральна правдивість.
Бо як раз у м50 з нею погано, та ніякий еквалайзер чи мод, крім заміни динаміків, це не виправить.
Але що візьмеш з людини, яка графіки слухає та при цьому в сусідній темі рекомендує радіотєхніку С90 (а де у неї там красиві графіки?!)... м50 ще божественні на фоні того лайна.
Тембральна правдивість? Що це?
Це якось відноситься до параметрів Тиля? Це вимірювальна величина, наприклад, як Динамічний діапазон і т.д. С90 в ідеальному стані за 2,5-4 тис. грн, тут не має на що жалітися. Я їх рекомендував, тому, що в Інтернеті безліч інформації про неї. У випадку, якщо щось не подобається, завжди можно зробити покращення. М50 божественні на фоні яких навушників? Будь ласка уточніть.
Volodimir
Member
Аватар користувача

Повідомлення

l-m: 04.11.2022 00:18графіки слухає та при цьому в сусідній темі рекомендує радіотєхніку С90
Контекст осилить никак? Там рекомендовали С-90 ради прикола человеку, который хотел выдавить из микромониторчиков трёхдюймовых уровень громкости, как в баре-ресторане.
saxa
Junior

Повідомлення

Всем добрый вечер, посоветуйте наушники типа https://hotline.ua/ua/av-naushniki-garn ... a/#gallery нужно такого формата, если есть норм не за все деньги мира :D
zelloyn
Member
Аватар користувача
Звідки: Винница и Ганновер

Повідомлення

saxa: 09.11.2022 20:01 Всем добрый вечер, посоветуйте наушники типа https://hotline.ua/ua/av-naushniki-garn ... a/#gallery нужно такого формата, если есть норм не за все деньги мира :D
Sennheiser MOMENTUM True Wireless 3 очень хороший вариант, но программу poweramp к сожалению надо
moto
Member
Звідки: Харьков-Борисполь

Повідомлення

Приветствую,стою перед выбором Bose quietcomfort 45 или Sony wh-1000xm4,критерии выбора очень простые, хочется хорошие беспроводные полноразмерные наушники,или может в этом ценовом диапазоне ещё что есть?
moto
Member
Звідки: Харьков-Борисполь

Повідомлення

Взял по итогу sony ,прогадал или нет не знаю,но по сравнению с bose,sony технологичней ,да и настроек больше.
SilberV
Member
Звідки: Great White North

Повідомлення

moto
Не прогадал, 45 - неудачная модель по звуку, очень кривая.
Remonde
Member
Звідки: Чернигов

Повідомлення

moto: 19.11.2022 12:06 Взял по итогу sony ,прогадал или нет не знаю,но по сравнению с bose,sony технологичней ,да и настроек больше.
Какие впечатления от звука?
ASTON
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

Что посоветуете из беспроводного для хорошего определения направления звука в играх вроде PUBG?
Про "с проводами ничего не сравнится", плиз, не надо. Знаю и так. Нужны wireless.
Бюджет - до 200$.
Neuromantic
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

ASTON
як щодо 1More Sonoflow?
ASTON
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

Neuromantic: 19.11.2022 18:33 ASTON
як щодо 1More Sonoflow?
Интересно. Что это? Никогда не слышал даже.
Відповісти