Выбор наушников

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
Dimonchik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Подскажите нубу, имею мат.плату MSI tomahawk z270 встроенное аудио по её характеристикам имеет 7.1 звук (мне для игр надо). Материнская плата раскроет возможности 7.1 в играх или нет, т.е. проще купить гарнитуру в комплекте со звук.картой 7.1. Может кто пробовал или сталкивался?
evrial
Member
Звідки: Москва

Повідомлення

DJ_MAS
всё же выходит не такие референсные как HD650 и DT880, но за цену отлично.
Зображення
Зображення
tetadoari
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Dimonchik:Подскажите нубу, имею мат.плату MSI tomahawk z270 встроенное аудио по её характеристикам имеет 7.1 звук (мне для игр надо). Материнская плата раскроет возможности 7.1 в играх или нет, т.е. проще купить гарнитуру в комплекте со звук.картой 7.1. Может кто пробовал или сталкивался?
7.1 то там буде, для ігор навіть вистачить.
Але якщо мова про музику, то дивитись в бік окремих карт.
Steelmax
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Подскажите такой вопрос.
Как в Украине быть с покупкой продукции Etymotic? Раньше дистрибьюторы завозили разные модельки для айфонов, но как только джек пропал - все iem просто исчезли со стока.
Интересует локально прикупить HF5. Кто сталкивался с такой проблемой?
KingpinUA
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DJ_MAS
Та сколько тебе еще тех наушников надо? :D
Serg2112
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Чисто под игры приглянулись Kraken Pro V2. Что про них можете сказать? Может из их ценовой категории (+-) есть что-то значительно лучше?
tetadoari
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Вирішив не психувати і взяв 125-і Панасоніки для телефону :D
На диво, за свою ціну з телефону грають досить приємно. А, тим паче, враховуючи умови, в яких вони час від часу слухатимуться (вулиця, метро тощо). І не так шкода якщо зламаються/ порвуться/ перетруться.
Єдине що кабель ну дуже тоненький та ніжний.
Звісно, порівнювати з ATH-M30x немає сенсу. Але й віддавати навіть $50 за вуличні навушники для не щоденного використання поки що сенсу не бачу.

Маю ще питання.
Просто перегляд локальних магазинів та Алі не знайшов мені того, що треба.
Потрібна гарнітура для телефону (навушники з мікрофоном), які б НЕ блокували зовнішні звуки, нормально тримались на вухах і були без верхньої дужки.
В ідеалі - накладні чи вкладки (не вакуумні) з потиличною дужкою та правим розташуванням мікрофону на дроті.
Чому так: можливість відповідати на дзвінки на велосипеді і при цьому чути що відбувається довкола.
Бюджет, звісно, мінімальний, за якістю звучання не женусь. Аби щось тихенько грало і, в першу чергу, альокнути в телефон.

Поки знайшов лише Philips SHQ1405, Ergo VS-300. А в ідеалі б щось отакого типу, але не вакуумні.
Зображення
Steelmax
Member
Аватар користувача

Повідомлення

tetadoari
Гарнитура блютуз? Или проводная?
tetadoari
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Провідна.
Дешевше, простіше, надійніше. Квадратішь, практішь, гут ))
SERGBILL
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

на ЛОХі неюзану або майже неюзану гарнітурку від Галаксі 8 можна гривень за 500 купити, але є підробки, то ж я з собою брав оригінал для порівняння на Нову Пошту. Люди іноді не знають, що то за навушники та й продають їх як "комплектну гарнітуру з телефона"
Steelmax
Member
Аватар користувача

Повідомлення

SERGBILL
Звук там на уровне подвала, если честно. MSRP этих ушек ну никак не тянет на $99. Личное мнение.

tetadoari
Насчет капелек я в замешательстве, нигде не видел нормальных с гарнитурой, которые бы звучали адекватно и дешево.
Затычки точно не рассматриваете?
tetadoari
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Якість звуку (музики) в даному випадку другорядна (хоча, звісно, буде плюсом). Основна задача - мати змогу відповісти на телефон і чути що відбувається довкола.
Вакуумні не розглядаю в принципі саме через те, що вони блокують звук.

Звісно, є штатні Хуавеєвські капельки (і з мікрофоном, і з пультом), але на ровері вони у вухах зовсім ненадійно тримаються.
SERGBILL
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

Steelmax:SERGBILL
Звук там на уровне подвала, если честно. MSRP этих ушек ну никак не тянет на $99. Личное мнение.
за 500грн. даже вполне себе (e10, vsd1 - так точно и рядом не валялись, хотя их и хвалят)
честная цена им была бы 1500грн ИМХО, учитывая, что гарнитура.
самый дешевый вариант в магазине видел за 2000 с небольшим.
tetadoari
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

SERGBILL:честная цена им была бы 1500грн ИМХО, учитывая, что гарнитура.
Невже штатні вуха на стільки звучать?
Скажімо, гарнітура Audio-Technica ATH-CKR30IS зараз коштує 1200грн. І щось у мене сумніви, що штатні Самсунги звучатимуть краще.

пс. з цікавості замовив Huawei AM12 (aka Honor Engine). В різних оглядах про них пишуть різне, треба самому почути. Стало цікаво. Плюс у них "повноцінний" пульт та красивий металевий корпус :)
SERGBILL
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

не знаю, як звучить ця Аудіотехника, але Саундмеджики та Всонік, які я вказав, звучать гірше. е10 взагалі бубнілки. Всонік трохи кращі, але теж до цих не дотягують. От вже GR07 звучать краще, але ж вони й коштують відповідно.
antihope
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

tetadoari погуглите ve monk, видел у нас в каком то магазе их переделывают в гарнитуруи продают
Skychief
Junior
Звідки: Украина, Харьков

Повідомлення

Всем привет, с праздничками :beer:
Планирую купить Kingston hyperx cloud core. Как эти ушки для игр, музыки и кино? Планирую использовать в основном на ПК.
Еще есть Cloud Silver, как я понял то же самое только добавили регулятор громкости на проводе? Видел отзывы, что он не очень и удобен. На али можно отдельно за 6$ купить регулятор громкости для cloud core.

P.S. аудиокарта у меня Asus Xonar DS. Раскачает 60 ом cloud core? Хотел задать этот вопрос в ветке по аудиокартам, но может тут кто-нибудь ответит?
tetadoari
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

antihope, просто вкладиші (не вакуумні) у мене штатні Хуавеєвські є (ще й з багатофункціональним пультом), питання у чомусь з надійнішою фіксацією.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

tetadoari:
SERGBILL:честная цена им была бы 1500грн ИМХО, учитывая, что гарнитура.
Невже штатні вуха на стільки звучать?
Скажімо, гарнітура Audio-Technica ATH-CKR30IS зараз коштує 1200грн. І щось у мене сумніви, що штатні Самсунги звучатимуть краще.

пс. з цікавості замовив Huawei AM12 (aka Honor Engine). В різних оглядах про них пишуть різне, треба самому почути. Стало цікаво. Плюс у них "повноцінний" пульт та красивий металевий корпус :)
сходите послушайте 20 вкладишей в Портатив. От 30 до 500 долларов. Вы не понимаете про что пишите. Что слушать - ТОП лист вот отсюда https://www.head-fi.org/threads/multi-i ... 06.478568/
tetadoari
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Hotspur:сходите послушайте 20 вкладишей в Портатив. От 30 до 500 долларов. Вы не понимаете про что пишите.
Звісно, не розумію.
Давайте порівнюватимемо вуха за $20, що грають від телефону з вухами за $500 й теплим ламповим підсилювачем :)
Відповісти