Выбор наушников

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
SilberV
Member
Звідки: Great White North

Повідомлення

Usagi
У всей 600-й серии очень ровная АЧХ, с некоторыми различиями, но в целом ровно. Если такое нравится - конечно, отличный выбор.
stereo
Junior
Звідки: Днепр

Повідомлення

Usagi: 15.12.2022 18:39 Юзаю вуха massdrop 6xx. На
сайті
https://drop.com/buy/massdrop-sennheiser-hd6xx
є графіки. Що можете сказати за ці вуха? Купив пару років назад і не перестаю радіти. Іноді хожу слухаю в магазинах новинки і нічого так не звучить. Це я вже звик до такого звуку чи вони справді непогано грають?
Сейчас есть возможность ровнять ачх в 0, смотреть на графики нет смысла. Стоит делать оценку по детальности звука
Usagi
Junior
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

stereo
Как мне кажется - еквалайзерами и софтом ачх не выровняешь в 0 никогда. Будут искажения и сильные. И заниматься таким точно не стоит. Главное что б нравилось звучание из коробки, без улучшаек. Настоящий звук. А может это мой манямирок? :super: :rotate:
Volodimir
Member
Аватар користувача

Повідомлення

АЧХ выровняешь, график будет красивый. Но другие характеристики поплывут - фаза, импульс...
stereo
Junior
Звідки: Днепр

Повідомлення

Volodimir: 18.12.2022 21:59 АЧХ выровняешь, график будет красивый. Но другие характеристики поплывут - фаза, импульс...
если ровнять аир подсы то конечно так и будет)

Отправлено спустя 1 минуту 25 секунд:
Usagi: 18.12.2022 20:19 stereo
Как мне кажется - еквалайзерами и софтом ачх не выровняешь в 0 никогда. Будут искажения и сильные. И заниматься таким точно не стоит. Главное что б нравилось звучание из коробки, без улучшаек. Настоящий звук. А может это мой манямирок? :super: :rotate:
Исключительно дорогие приближенные к ровным, можно делать еще более ровными, речь не идет о дешевых наушниках, и не обязательно это делать в 0

Отправлено спустя 40 минут 35 секунд:
Еще никогда не понимал зачем вам те графики если вы просто слушаете музыку, разве преукрашенный слегка звук не лучше будет для наслаждения любимой музыкой?
BattleCru
Member
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Привіт. Пропонують по хорошій ціні Sennheiser RS 180, але вже маю Sennheiser RS 165. Варто міняти? Чи це шило на мило?
Podyrio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

stereo: 19.12.2022 11:08Еще никогда не понимал зачем вам те графики если вы просто слушаете музыку, разве преукрашенный слегка звук не лучше будет для наслаждения любимой музыкой?
Ты шо, для некоторых графики это святое эти люди графикам доверяют больше чем своим ушам, и вообще зачем слушать музыку, смотришь на график и наслаждаешься.
Ivan_ST
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

В мене наприклад якась чутливість до різких звуків в районі 6-8 кГц, так звані сибілянти, і я помітив, якщо на АЧХ в цьому діапазоні підвищення, то я такі навушники не зможу слухати довше кількох хвилин. А якщо там все рівно, а ще краще трохи в мінус, то це вже можна розглянути як варіант на прослуховування.
Тому АЧХ для мене як базова характеристика, щоб не витрачати час на те, що мені точно не підійде.
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Прикупив для мами OPPO Enco Buds 2 W14. Вони підійшли по зручності, звуку за свої гроші, використовуються в парі з Samsung A71.
Але періодично є питання до мікрофону. Звук з нього такий ніби навушники в шапці чи ще чимось накриті. Але це буває не постійно і от я не розумію - це періодичні проблеми зі зв'язком (його якістю) чи з мікрофоном.

Тут є користувачі таких навушників? Чи є у вас така проблема? Та які навушники такого ж форм-фактору (або як у Beats Flex) з хорошим мікрофоном можете порекомендувати?
er[socrates]
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Varzek: 28.12.2022 16:35 Та які навушники такого ж форм-фактору (або як у Beats Flex) з хорошим мікрофоном можете порекомендувати?
в таком бюджете их, наверное, не существует. а с действительно хорошим микрофоном могу советовать huawei freebuds 4i

Отправлено спустя 2 минуты 20 секунд:
er[socrates]: 14.12.2022 09:42 KZ T10 или Sennheiser HD 458 BT? Или что-то другое?
Почитал отзывы, посмотрел вживую. Обе ну так себе, есть вопросы по сборке и удобству юзания. Остановился в итоге на AKG K361 BT. По BT звук ну приемлемый, такой неплохой в связке с ифоном. По шнурку ваще очень даже хороши.
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

er[socrates]: 28.12.2022 20:09 в таком бюджете их, наверное, не существует. а с действительно хорошим микрофоном могу советовать huawei freebuds 4i
Тобто в бюджеті до 3к грн це кращий варіант?
heidfeld
Member
Аватар користувача
Звідки: деревня скрытая в листве

Повідомлення

Varzek: 28.12.2022 20:17
er[socrates]: 28.12.2022 20:09 в таком бюджете их, наверное, не существует. а с действительно хорошим микрофоном могу советовать huawei freebuds 4i
Тобто в бюджеті до 3к грн це кращий варіант?
за эти деньги можно взять уже нормальную фирму вроде ямахи https://hotline.ua/av-naushniki-garnitu ... -e3a-blue/
спойлер
а не китай мусор.
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

heidfeld
Не варіант. Послухати їх немає можливості і така форма навушників не підходить. А так брати на обум не є гарною їдеєю. Тому що в шоурумі ми порівнювали oppo вище з навушниками від Sony за 3к та Meze 12 Classics V2. І обидві моделі були гірші.
er[socrates]
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Varzek: 28.12.2022 20:17
er[socrates]: 28.12.2022 20:09 в таком бюджете их, наверное, не существует. а с действительно хорошим микрофоном могу советовать huawei freebuds 4i
Тобто в бюджеті до 3к грн це кращий варіант?
однозначно
MaxZema
Member
Аватар користувача
Звідки: Чорноморськ

Повідомлення

Реально ли купить Apple EarPods with 3.5mm (MNHF2ZM/A) White оригинал в 2022 (уж больно они для меня удобные) и есть ли аналоги от других производителей?
Volodimir
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MaxZema: 29.12.2022 09:26Реально ли купить Apple EarPods with 3.5mm (MNHF2ZM/A) White оригинал в 2022 (уж больно они для меня удобные) и есть ли аналоги от других производителей?
Edifier P180 Plus
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

MaxZema: 29.12.2022 09:26 Реально ли купить Apple EarPods with 3.5mm (MNHF2ZM/A) White оригинал в 2022 (уж больно они для меня удобные) и есть ли аналоги от других производителей?
влітку купляв знайомим, були в продажі в Київі
MaxZema
Member
Аватар користувача
Звідки: Чорноморськ

Повідомлення

Volodimir: 29.12.2022 20:32
MaxZema: 29.12.2022 09:26Реально ли купить Apple EarPods with 3.5mm (MNHF2ZM/A) White оригинал в 2022 (уж больно они для меня удобные) и есть ли аналоги от других производителей?
Edifier P180 Plus
Жаль, то в продаже нету :-/ Продукция Edifier нравится.
er[socrates]
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

MaxZema: 29.12.2022 09:26 Реально ли купить Apple EarPods with 3.5mm (MNHF2ZM/A) White оригинал в 2022 (уж больно они для меня удобные) и есть ли аналоги от других производителей?
на олх, али, ибее, амазоне должно быть полно таких
Krawez
Member
Звідки: Одеська область

Повідомлення

Шановні гуру, може порекомендуєте повнорозмірні навушники до 1000,0 грн під онлайн шутери. У мене в компі стоїть ASUS Xonar DS.
Бажано з Розетки, бо з других магазинів у мене є негативний досвід і не хочу його збільшувать :) .
Відповісти