Выбор наушников

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Не знайшов теми по бездротовій гарнітурі/навушникам. Тому напишу тут. Планую придбати для смарта гарнітуру/навушники обов'язково з підтримкою bluetooth 5.2. Ціна до 2500 грн, основний акцент на гарнітурі, аби добре та якісно було чути, але і для музики повинні годитись. Не меломан, тому нічого особливого від них не чекаю.
lewerlin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kib: 14.09.2022 10:30обов'язково з підтримкою bluetooth 5.2
Можете прибрати вимогу. В плані звуку з 4ї версії нічого не міняється.
fringrug
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Kib: 14.09.2022 10:30 Не знайшов теми по бездротовій гарнітурі/навушникам. Тому напишу тут. Планую придбати для смарта гарнітуру/навушники обов'язково з підтримкою bluetooth 5.2. Ціна до 2500 грн, основний акцент на гарнітурі, аби добре та якісно було чути, але і для музики повинні годитись. Не меломан, тому нічого особливого від них не чекаю.
Якщо потрібно як гарнітура, тоді дивиться по скидкам еірподси першого покоління, в 2,5к можна вкластися.
Якщо потрібні повнорозмірні - Sennheiser HD 350BT (також моніторить скидки), з мінусів - відсутність 3,5 джеку, з плюсів гарна якість звуку як для цієї цінової категорії, по суб'єктивних особистих тестах звучать краще ніж Маршал Мажори.
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

lewerlin: 14.09.2022 10:35Можете прибрати вимогу. В плані звуку з 4ї версії нічого не міняється.
Зате в плані енергоефективності міняється, що важливо для бездротових навушників, поправте якщо не так.

Відправлено через 10 хвилин 36 секунд:
І ще, уточню, варіант повнорозмірних навушників не розглядаю, мені потрібна компактність.
Malkav
Member

Повідомлення

Вітаю!
Прошу поради, та одразу прошу вибачення за дещо нахабне прохання.
Треба придбати гарнітуру/навушники для ігор за комп'ютером. Джерело - старенька МП з Realtek ALC887.
Навушники чи гарнітуру хочу повнорозмірну, щоб була зручна.
З необов'зкових побажань: амбушюри з тканини тощо, щоб не потіти, та дріт з оплетінням для надійності.
Бюджет 1500-2000 грн.
Тепер нахабна частина: маю купон на 500 грн у магазині Denika, тож якщо ваша ласка, прошу врахувати асортимент цього магазину.
Для врахування рівня мого досвіду: раніше користувався Bloody g501 з usb підключенням. Кращого, нажаль, не мав, то ж я не вибагливий і обмеженість бюджету розумію.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Malkav: 22.09.2022 12:53Тепер нахабна частина: маю купон на 500 грн у магазині Denika, тож якщо ваша ласка, прошу врахувати асортимент цього магазину.
нічого. звертайся ще :beer:
Malkav
Member

Повідомлення

Сумно, проте очікувано. Дякую!
Щось взагалі можна в рамках бюджету знайти на просторі України? Хотілося б з гарантією.

Знайшов раніше рекомендовані Takstar HD2000 за 962 гривні. Проте так як бюджет дозволяє більше вкласти, то можливо є щось ліпше?
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Malkav: 22.09.2022 14:11Знайшов раніше рекомендовані Takstar HD2000 за 962 гривні.
купляй

Відправлено через 23 секунди:
Malkav: 22.09.2022 14:11 Проте так як бюджет дозволяє більше вкласти, то можливо є щось ліпше?
Такстар 80-82 Про
Tamplieros
Junior
Аватар користувача
Звідки: Червоноград

Повідомлення

Malkav: 22.09.2022 12:53 Вітаю!
Прошу поради, та одразу прошу вибачення за дещо нахабне прохання.
Треба придбати гарнітуру/навушники для ігор за комп'ютером. Джерело - старенька МП з Realtek ALC887.
Навушники чи гарнітуру хочу повнорозмірну, щоб була зручна.
З необов'зкових побажань: амбушюри з тканини тощо, щоб не потіти, та дріт з оплетінням для надійності.
Бюджет 1500-2000 грн.
Тепер нахабна частина: маю купон на 500 грн у магазині Denika, тож якщо ваша ласка, прошу врахувати асортимент цього магазину.
Для врахування рівня мого досвіду: раніше користувався Bloody g501 з usb підключенням. Кращого, нажаль, не мав, то ж я не вибагливий і обмеженість бюджету розумію.
Є отакі, не знаю наскільки вони якісні, але присутні тканині амбушюри
https://hotline.ua/ua/av-naushniki-garn ... hscsc2-bk/

Відправлено через 47 хвилин 32 секунди:
Malkav

Якщо мікрофон не дуже потрібний можна глянути на Superlux HD681 (є звичайна, B та F версії). Тканині амбушюри докупити в магазині окремо.
HD681
HD681B
HD681F
Leo777
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

ребят хочу взять наушники, подскажите это норм вариант https://hotline.ua/ua/av-naushniki-garn ... 11EALw_wcB или может что есть лучше в этой ценовой категории?
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Leo777
А вот это интересная тема - на счёт ширпотребовательских наушников, самому интересно. Но тут люди в основном выбирают супер-пупер ауидиофильские наушники с именитыми фирмами и ценником раз в 5-10 дороже. А вот именно что-то попроще... Вам с микрофоном или без? Мне, допустим, микрофон не нужен. Дома есть Koss UR20 - звучат неплохо для своей цены. Интересно попробовать Sennheiser HD 206 - тоже в такой же цене и тоже как бы классика. А как звучат всякие геймерские наушники, типа то, что вы хотите - даже не знаю, мне кажется, что хуже всяких Koss и Sennheiser. И вообще геймерские наушники подходят ещё для чего-то другого, чем игры, например, прослушивание музыки, просмотр фильмов?
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Leo777: 23.10.2022 19:09 ребят хочу взять наушники, подскажите это норм вариант https://hotline.ua/ua/av-naushniki-garn ... 11EALw_wcB или может что есть лучше в этой ценовой категории?
не бери. Дивись Такстар 80
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Hotspur: 23.10.2022 19:37Такстар 80
И цена в 3200 грн... А не, то другие Такстар. :) Эти - Takstar Pro 80 стоят около 1900-2000 грн. Отзывы не очень однозначные, впрочем как и на все наушники - звук - вещь субъективная.
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Leo777
Якщо щось з того ж розряду (бюджетна геймерська гарнітура) і цінової категорії, то краще Hator Hypergang, але і вони навіть дорожче.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

feniks_tm: 23.10.2022 20:18 Leo777
Якщо щось з того ж розряду (бюджетна геймерська гарнітура) і цінової категорії, то краще Hator Hypergang, але і вони навіть дорожче.
бюджетних гернітур не уснує. є муляжі гарнітур, це не однакове
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Hotspur
Все відносно, якщо розглядати як гарнітуру, то не так і погано, мікрофон адекватний. Чисто навушники з подібним звучанням звісно що можна знайти значно дешевше.
Neuromantic
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Avenger80: 23.10.2022 19:39 Takstar Pro 80 стоят около 1900-2000 грн. Отзывы не очень однозначные
Ну я купил на АлиЭкспрессе такие - доволен как слон. Очень хорошо играют, и конструкция хорошая, удобные как домашние тапочки
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Neuromantic
Спасибо за отзыв. Но что-то мало предложений по Украине, как-будто типа раритет уже. На Али давно брали? Пишут, что что-то с басами у них. Они там нормальные?
https://china-review.com.ua/6012-obzor- ... pro80.html
Интересно, они лучше звучат тех же Koss UR20? Вообще - звук это такой субъективный параметр - можно потратить деньги, а звук не понравится, плоский например или басов мало, а верхов много или тихие.
Leo777
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

Hotspur: 23.10.2022 19:37не бери. Дивись Такстар 80
в Украине их нет, а подскажите почему их не брать то? Что с ними не так? Просто раньше (где-то в 2012-2013) пользовался наушниками за 100-200 грн, тоже бюджетный китай, хватило на 2-3 года, перестало работать одно ухо, разобрал, спаял проводок, опять заработало, ещё около года проработало, потом рассыпались, но они меня полностью устраивали. Я не спорю что есть лучшие наушники, но зачем переплачивать в 3 раза и более? Те меня полностью устраивали. Профессиональные мне не нужны, цели нет такой. Уши нужны для игр КС, Танки и других, музыку в них не слушаю.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Leo777: 23.10.2022 21:59в Украине их нет, а подскажите почему их не брать то?
тому що це викинуті гроші. Такстар з 10 моделей різних. олх подивись

Відправлено через 1 хвилину 12 секунд:
Leo777: 23.10.2022 21:59 Профессиональные мне не нужны
я їх не пропонував. Beyerdynamic DT 880 PRO 250 Om оце про навушники. я їх не пропонував
Відповісти