Дешевий спосіб одночасного використання гарнітури і акустики

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
Broller
Junior

Повідомлення

Власне питання у темі,я намагався підключити гарнітуру у фронтову панель корпусу,але там йдуть якісь наводки і присутній ледь чутний тріск,що неймовірно бісить,тому прошу вашої поради як я можу підімкнути одночасно і гарнітуру і колонки щоб не пересмикувати їх постійно з роз'ємів мат плати,а перемикатись між ними через панель керування вінди.Колонки якщо що мають 3.5 джек,буду вдячний за варіанти
Alex646
Member

Повідомлення

Приєднуюсь до питання. На старій мамці на винь 7 дуже зручно можна було перемикатись софтово між колонками і навушниками, підключеними відповідно в задні і передні звукові роз'єми.
krivonos-kolya
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Если акустика недорогая можно купить недорогую внешнюю звуковую карту
Mixx
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

Broller
Все и сейчас нормально переключается, там нужно пару пунктов в настройках встроенного реалтека изменить, чтоб фронт/тыл система видела как отдельные устройства, сам использую задний выход под колонки, а на фронтальном - уши висят, переключаю в меню над регулятором громкости в два клика.
Broller
Junior

Повідомлення

А чи можливо якось під'єднати 3.5 акустику через юсб,може якийсь перехідник існує?
pelia
Member
Аватар користувача

Повідомлення

наводки і тріск йдуть від інших кабелів, які проходять поряд з кабеле фронт панелі, спробуйте його провести по іншому. Юсб звуковухи існують і коштують копійки
er[socrates]
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Alex646: 08.03.2024 20:05На старій мамці на винь 7 дуже зручно можна було перемикатись софтово між колонками і навушниками
на вин11 можно не только удобно переключаться между источниками звука, но и задавать каждой программе свой источник, и менять его в несколько кликов

Отправлено спустя 56 секунд:
Broller: 08.03.2024 20:03прошу вашої поради як я можу підімкнути одночасно і гарнітуру і колонки щоб не пересмикувати їх постійно з роз'ємів мат плати
купите юсб саунд карту с 3.5мм и подключитесь через неё
Ray2000gt
Advanced Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Mixx: 08.03.2024 21:36 чтоб фронт/тыл система видела как отдельные устройства, сам использую задний выход под колонки, а на фронтальном - уши висят, переключаю в меню над регулятором громкости в два клика.
Найкраще рішення для ТС.

Отправлено спустя 3 минуты 8 секунд:
pelia: 08.03.2024 23:11 Юсб звуковухи існують і коштують копійки
Ті, що коштують копійки дають ну дуже низьку якість звуку. Колись збирав компи на серверних материнках без звуку, то доводилось комплектувати usb-звуковухами. Багато людей скаржились на їх якість, при чому люди далеко не меломани.

Отправлено спустя 2 минуты 32 секунды:
Broller: 08.03.2024 23:06 А чи можливо якось під'єднати 3.5 акустику через юсб,може якийсь перехідник існує?
Так, називається USB звукова карта.
Mixx
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

Broller
3.5 - аналоговый разъем, юсб - цифровой, только отдельная звуковуха.
Відповісти