Вибір ігрових навушників.

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
V1tt0
Junior
Звідки: Україна

Повідомлення

Потрібна допомога або порада від тих людей хто тримав в руках, або слухав ось такі моделі повно-розмірної ігрової гарнітури: HyperX Cloud Alpha, SteelSeries Arctis Prime, Asus ROG Strix Go Core або якісь моделі від виробника Corsair. Підключати буду в ЦАП виробника FiiO, модель K3s. Мікрофон, його наявність та якість абсолютно не хвилює та непотрібний, через те що є студійний. Також потрібний варіант з можливістю якісного прослуховування музики. Logitech та razer не рекомендувати жодної моделі. Хотілось би почути відгуки від власників цих моделей, або рекомендації від людей які розуміються на цьому. Зарання дякую за відповіді :)
mkx1234
Member
Аватар користувача

Повідомлення

HyperX Cloud Alpha - прикольные на ощупь, мягкие амбушюры, хороший звук как по мне, но может быть тихий микрофон.
Сам поглядывал на SteelSeries Arctis и смотрел отзывы, пока не купил, но брал бы их.
SERGBILL
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

если звуковуха принимает динамический микрофон и может уши 150ОМ, то SUPERLUX HMD-660E.
недорогие, звук неплох и для музыки, но прямо в комп не воткнёшь.
Перечитав перший пост - будь-які суперлюкси беріть, будуть і для ігор і для музики, чим дорожчі, тим кращі, Superlux HD-660 PRO наприклад.
Будь-які музичні навушники можуть в ігри, але не будь-які ігрові можуть в музику)
V1tt0
Junior
Звідки: Україна

Повідомлення

SERGBILL: 18.04.2023 16:57 если звуковуха принимает динамический микрофон и может уши 150ОМ, то SUPERLUX HMD-660E.
недорогие, звук неплох и для музыки, но прямо в комп не воткнёшь.
Перечитав перший пост - будь-які суперлюкси беріть, будуть і для ігор і для музики, чим дорожчі, тим кращі, Superlux HD-660 PRO наприклад.
Будь-які музичні навушники можуть в ігри, але не будь-які ігрові можуть в музику)
Мікрофон взагалі не потрібний в навушниках, використовувати не буду. Якщо чесно суперлюкс не чув що це за бренд, але дивлюсь на продукцію цього тайванського виробника і бачу досить багато дешевого товару, наврядчи цей виробник буде на рівні bose, баєрдинамік, або навіть того самого hyperx, steelseries та logitech. Подивився я на ціни на нову гарнітуру баєрдинамік, купити не зможу, адже ціна йде за 5.000грн за саму просту модель.
Bender911
Member
Аватар користувача

Повідомлення

V1tt0: 19.04.2023 18:21 Мікрофон взагалі не потрібний в навушниках, використовувати не буду. Якщо чесно суперлюкс не чув що це за бренд, але дивлюсь на продукцію цього тайванського виробника і бачу досить багато дешевого товару, наврядчи цей виробник буде на рівні bose, баєрдинамік, або навіть того самого hyperx, steelseries та logitech. Подивився я на ціни на нову гарнітуру баєрдинамік, купити не зможу, адже ціна йде за 5.000грн за саму просту модель.
Я к на мене як раз hyperx, steelseries та logitech в навушниках - розрекламований "ігровий" китайський оверпрайс. Погоджусь з людиною як вам радила той же Superlux, раз реальни бренди для вас занадто дорогі. Сам не слухав Superlux, але знайомі музиканти хвалять дуже як для їх ціни. На скільки я бачив відгуки на профільних ресурсах - теж хвалять.

Приклад без мікрофона -SUPERLUX HD660

https://www.liquidaudio.com/superlux-hd-660-pro-review/
Висновок по про версії:
If you want a pair of headphones that won’t break the bank but still deliver premium sound, the Superlux HD-660 Pro is an excellent option.
https://www.audiophileon.com/news/superlux-hd660-review
Вісновок:
"At this price range, there are few headphones that perform so well, look so good, and have easily replaceable parts (even changing out the cable to a custom one is a 2-second job). Anyone looking for a set of full-size circumaural under $70-£80 should definitely give thought to the 660."
Цитата з форуму:
спойлер
I have both the Beyer DT770Pro and the Superlux HD660, which I just received the other day.
Comparing the two I find them almost identical. The Superlux has a slightly more pronounced mid range, and is slightly less clear in the over all sound. But that's only marginal.
The DT770 is a bit more pleasing to the ear, so for music listening I'd probably choose the Beyer. Having said that, the HD660 is perfectly good for listening to music too.
The feel isn't actually that much tackier than the DT770, or in other words, it feels rather OK, especially given the price.
And for those who don't like the plastic ear cushions, the original furry Beyer ear cushions do fit and can be bought as spare parts for $30.
And yes, it's loud and well powerful!

So, over all I'm quite impressed with the Superlux. Can't be long until Beyer et. al. force them to take their products off the market...
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Якщо мікрофон не треба то зациклюватися на ігрових навушниках не варто. Класика у вигляді Beyerdynamic DT 770 PRO підійде під ігровий сценарій без проблем. Надійна модель перевірена роками.
V1tt0
Junior
Звідки: Україна

Повідомлення

aaleksandrenko: 19.04.2023 19:14 Якщо мікрофон не треба то зациклюватися на ігрових навушниках не варто. Класика у вигляді Beyerdynamic DT 770 PRO підійде під ігровий сценарій без проблем. Надійна модель перевірена роками.
Аби ж вони коштували 3-4 тисячі, нові так як кілька років тому), 5500 нажаль немає, так би обрав якусь модель від цього бренду.

Відправлено через 21 хвилину 17 секунд:
Bender911: 19.04.2023 19:07
V1tt0: 19.04.2023 18:21 Мікрофон взагалі не потрібний в навушниках, використовувати не буду. Якщо чесно суперлюкс не чув що це за бренд, але дивлюсь на продукцію цього тайванського виробника і бачу досить багато дешевого товару, наврядчи цей виробник буде на рівні bose, баєрдинамік, або навіть того самого hyperx, steelseries та logitech. Подивився я на ціни на нову гарнітуру баєрдинамік, купити не зможу, адже ціна йде за 5.000грн за саму просту модель.
Я к на мене як раз hyperx, steelseries та logitech в навушниках - розрекламований "ігровий" китайський оверпрайс. Погоджусь з людиною як вам радила той же Superlux, раз реальни бренди для вас занадто дорогі. Сам не слухав Superlux, але знайомі музиканти хвалять дуже як для їх ціни. На скільки я бачив відгуки на профільних ресурсах - теж хвалять.

Приклад без мікрофона -SUPERLUX HD660

https://www.liquidaudio.com/superlux-hd-660-pro-review/
Висновок по про версії:
If you want a pair of headphones that won’t break the bank but still deliver premium sound, the Superlux HD-660 Pro is an excellent option.
https://www.audiophileon.com/news/superlux-hd660-review
Вісновок:
"At this price range, there are few headphones that perform so well, look so good, and have easily replaceable parts (even changing out the cable to a custom one is a 2-second job). Anyone looking for a set of full-size circumaural under $70-£80 should definitely give thought to the 660."
Цитата з форуму:
спойлер
I have both the Beyer DT770Pro and the Superlux HD660, which I just received the other day.
Comparing the two I find them almost identical. The Superlux has a slightly more pronounced mid range, and is slightly less clear in the over all sound. But that's only marginal.
The DT770 is a bit more pleasing to the ear, so for music listening I'd probably choose the Beyer. Having said that, the HD660 is perfectly good for listening to music too.
The feel isn't actually that much tackier than the DT770, or in other words, it feels rather OK, especially given the price.
And for those who don't like the plastic ear cushions, the original furry Beyer ear cushions do fit and can be bought as spare parts for $30.
And yes, it's loud and well powerful!

So, over all I'm quite impressed with the Superlux. Can't be long until Beyer et. al. force them to take their products off the market...
Якщо ці бренди китайський оверпрайс, то чому в кіберспорті 33% - це HyperX Cloud ll, 10% - Sennheiser G4ME ZERO, 8% - HyperX Cloud Alpha Pro, 5% - Logitech G Pro X,
4% - SteelSeries Arctis Pro, 4% - HyperX Cloud, 4% - HyperX Cloud Revolver, 3% - Xtrfy H1, 2% - Turtle Beach Elite Pro, 2% - Sennheiser GSP600 Professional Gaming Headset?
Відповідь по типу: "Це все проплачені девайси для реклами!" не проходить. Вигідніше буде вигравати турніри з периферією баєрдинамік, боус і тд та отримати більше коштів чим за рекламу оверпрайс китаю, чим одягати оверпрайс китай на турніри. Навіть якщо припустити, що оверпрайс китай на кіберспортсменах через те, що виробники платять їм, невже кіберспортсмени самі, або хтось їм не підказав купити superlux замість тих самих Cloud ll? Я впевнений, що ніхто не буде обирати superlux конкретно для ігор та музики. Особисто сам користуюсь клавіатурою, мишкою, ковриком hyperx, за свої кошти не сказав би, що оверпрайс китай. Да є клавіатури варміло, кастомні і тд, але назвати виробники оверпрайс китаєм такого як hyperx неправильно.
Bender911
Member
Аватар користувача

Повідомлення

V1tt0
Ви пишете дивні речі. Спочатку писали, що вам не потрібен мікрофон та треба "варіант з можливістю якісного прослуховування музики". На нормальні поради вирішили відстояювати якість цих геймерських недонавушників статистикой незрозумілого походження про кіберспортменів, які вочевидь використовую в таких навушниках саме мікрофон, а не музику слухають. А ще до купи вибір таких навушників аргументуєте, тим що у цих брендів нормальні коврики чі мишки?
Думаю ви вже вирішили що вам портібно і рекомендації вам не портрібні:)
FANAT7
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Берите любые из своего списка выше. По бюджету. Они подойдут и для того и для того. Разница может быть лишь в эквалайзере. Как правило для игр и для музыки используются разные пресеты.

Конкретно эти все модели - игровые, но это не значит, что они будут плоскими по звучанию. Имею опыт с лоджитек, боуз, мси, асус.

Для бюджетного гейминга - мси, они за свои бабки хороший результат показывают, при этом очень комфортно при прослушивании музыки и просмотра фильмов. Басы есть.

Лоджитеки - тут все понятно, за 4к а то и меньше g pro x берешь и проблем не знаешь. Качественно сделано, куча пресетов, настроек, удобные.

Боуз - вылетает из бюджета, но это топ уши за свои бабки, имею опыт с ушами с шумодавом, музыка ощущается по другому, в играх более четкий звук и расположение, но 300+ баксов отдавать за них не многие будут, как и за сенхайзеры. покупать не советую и отдавать последние бабки за звук - идея сомнительная. Скила не прибавит.

Асус цетра с шумодавом, чисто игровые затычки с разными настройками, если получится б/ушные выцепить тыщи за 2-2.5 - можно брать. За 5+, которые за них хотят магазины брать не стоит. Большая переплата за дизайн и модельный ряд рог.
SERGBILL
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

V1tt0: 19.04.2023 18:21 наврядчи цей виробник буде на рівні bose, баєрдинамік, або навіть того самого hyperx, steelseries та logitech.
по звуку трохи кращі ніж steelseries та logitech, приблизно на рівні hyperx. перед покупкою краще послухати. бо звук кожна модель має специфічний. до баєрів та сєнхів їм, звичайно, далеко, але якщо вибирати між суперлюксами та стілсерієс чи разерами якимись, я б вибрав суперлюкс, навіть якщо стілсерієс чи разери віддавали в ту ж ціну.
V1tt0
Junior
Звідки: Україна

Повідомлення

Bender911: 19.04.2023 23:00 V1tt0
Ви пишете дивні речі. Спочатку писали, що вам не потрібен мікрофон та треба "варіант з можливістю якісного прослуховування музики". На нормальні поради вирішили відстояювати якість цих геймерських недонавушників статистикой незрозумілого походження про кіберспортменів, які вочевидь використовую в таких навушниках саме мікрофон, а не музику слухають. А ще до купи вибір таких навушників аргументуєте, тим що у цих брендів нормальні коврики чі мишки?
Думаю ви вже вирішили що вам портібно і рекомендації вам не портрібні:)
"варіант з можливістю якісного прослуховування музики" - я маю слухати якісний звук з мікрофона гарнітури? Я чітко написав, що використовувати буду студійний мікрофон, в гарнітурі він мені не потрібний. Тим більше в звуковій карті немає АЦП, тільки цап з посилювачем

Відправлено через 2 години 30 хвилин 10 секунд:
SERGBILL: 20.04.2023 17:10
V1tt0: 19.04.2023 18:21 наврядчи цей виробник буде на рівні bose, баєрдинамік, або навіть того самого hyperx, steelseries та logitech.
по звуку трохи кращі ніж steelseries та logitech, приблизно на рівні hyperx. перед покупкою краще послухати. бо звук кожна модель має специфічний. до баєрів та сєнхів їм, звичайно, далеко, але якщо вибирати між суперлюксами та стілсерієс чи разерами якимись, я б вибрав суперлюкс, навіть якщо стілсерієс чи разери віддавали в ту ж ціну.
До речі, ігрові сінхайзери, що скажете?)
Lekrs
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Краще гляньте на не ігрові Сенхайзери, наприклад HD 559. Звук буде кращий. Ігрові для прослуховування музики брати не варто.
eded
Junior

Повідомлення

Мабуть чогось не догнав, але спецом пару років назад, пішов прослухати ті самі хвалені Superlux. Ну таке. Жорсткі, важкі, некомфортна посадка, як на мою бошку. Грають ровно, не яскраво. Не дуже дешеві. Які самі не запам'ятав, були 3 різні модельки в наявності, відрізнялись лише виглядом. В чому фішка хайпу, не зрозуміло. Проти UR20 або краще К52 за +/- ті самі гроші. Все імхо.
Ostin
Member

Повідомлення

V1tt0: 20.04.2023 21:45Я чітко написав, що використовувати буду студійний мікрофон, в гарнітурі він мені не потрібний
В такому разі, яку суть вкладаєте в термін "ігрові" навушники? Якщо там немає мікрофона, немає вбудованого ЦАП і звук буде йти через 3,5мм від неігрового ЦАП - то ігрова гарнітура від неігрової буде відрізнятись лампочками, чи як? ;)
Але ж які там лампочки, якщо втикатись буде в 3,5? Зовсім заплутався :insane: :D
AlteaXL
Member
Аватар користувача
Звідки: Cherkassy region

Повідомлення

eded: 21.04.2023 10:14 Мабуть чогось не догнав, але спецом пару років назад, пішов прослухати ті самі хвалені Superlux. Ну таке. Жорсткі, важкі, некомфортна посадка, як на мою бошку. Грають ровно, не яскраво. Не дуже дешеві. Які самі не запам'ятав, були 3 різні модельки в наявності, відрізнялись лише виглядом. В чому фішка хайпу, не зрозуміло. Проти UR20 або краще К52 за +/- ті самі гроші. Все імхо.

підтверджую все вище сказане, почитавши тут форум замовив Superlux HD669 для фільмів/серіалів/ютубу/трішки ігор. Басів немає, після години сидіння в них починає боліти голова, важкі, дві подушечки що повинні регулювати посадку на голові сильно надавлюють. Вони не для пересічного користувача, не розумію чому так всі їх радять купувати, вже з рік просто лежать в коробці. Взяв потім Hator hypergang evo з мікрофоном і всим задоволений.
SERGBILL
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

AlteaXL: 21.04.2023 11:07 підтверджую все вище сказане, почитавши тут форум замовив Superlux HD669 для фільмів/серіалів/ютубу/трішки ігор. Басів немає, після години сидіння в них починає боліти голова, важкі, дві подушечки що повинні регулювати посадку на голові сильно надавлюють.
тому треба спочатку пробувати, потім купувати, особливо такий дешман. мені 669 навпаки зручні, можу в них годинами сидіти, нічого не давить, на рахунок ваги - вони легші за більшість повнорозмірних навушників, 235гр, DT770 - 270гр наприклад (в них не можу довго сидіти). :laugh: бас у них є і непаганий, хоч і трохи замаскований за сч/вч. А от амбушури - дешман, твердуваті, ще й репаються згодом. сам не пробував, але чув відгуки що після заміни амбушур і звук стає кращий. загалом звучать краще ніж UR-20/29, а от UR-40 вже кращі за них, хоча й дорожчі не на багато і мають проблемку з надійністю конструкції, бува пластик тріскається.
Vovk_Z
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

В мене якась повнорозмірна недорога гарнітура SteelSeries - то в ній, в шутерах, усіх чути незрівняно краще, за просто якісь дешеві наушники (я не про).
Відповісти