В пошуках кращого варіанту DAC/Amp за свої грощі

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
ScerRial
Junior
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Доброго вечора шановні!
Можливо зможете щось порадити або дати цікаву настанову, буду дуже вдячний!
Зараз користуюся Topping DX1, перед цим була в системі EVGA Nu Audio Card, 712-P1-AN01-KR (2х MUSES02), яку вирішив замінити на окремий девайс у зв’язку з оновленням свого ПК та переїздом до меншого кейсу. Перш ніж взяв DX1 місяць користувався Topping DX3, який потім продав.
Наразі шукаю варіант який би зміг бути універсальнім і просто топ за свої гроші.
Дивлюся на такі варіанти: Schiit Modi 3 у зв’язці з Magni 3+; FIIO K5 Pro (і тут виникає питання щодо версії ESS, чи є різниця); Topping E30 II з Topping L30 II.
Може хтось мав змогу шось з цього порівняти, бо я нажаль наразі не можу собі дозволити все придбати і перевірити по черзі, що більше до вподоби. Користуюся системою в основному з вухами від Beyerdynamic DT770 pro 250 ohm та DT880 pro 250 ohm. В плані музики слухаю все підряд в залежності від настрою. Також іноді і пограти і кіно подивитися можу. Можливо є ще якісь цікаві варіанти, буду радий інформації.
Дякую :beer:
terminahtor
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Creative AE9. За ті гроші, що за неї просять - це бестбай з бестбаїв. Друге діло, що знайти зараз трошки важко. Ще варіант - Creative X5, повністю зовнішнє рішення. Відруги дуже гарні, хоча сам не чув. Тільки-тільки з'явилась. Ще довго володів SMSL M400, огонь апарат, але можливо буде трохи поза бюджетом.
Martix
Member
Звідки: Цитадель

Повідомлення

Для DT770\880 это избыточно. Потенциал наушников заканчивается на SB G6. Если есть желание роста, то лучше сменить уши.
Сам использую DT880 600Ohm в связке с Topping D10S+DIY Lehhmann BCL и играет эта связка не сильно лучше чем G6, за исключением сцены и деталей на верхах, в остальном G6 звучит не хуже, а местами (где выраженные ВЧ не на руку или нужен немного приукрашенный бас) даже немного лучше, однако эта разница в столь тонких нюансах, что этим всем можно легко пренебречь. В общем я рекомендую если что-то и менять, то только наушники.
Ostin
Member

Повідомлення

Ого. Воно з 6 піновим додатковим живленням. Це ж скільки вона споживає?
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Ostin: 06.04.2023 08:25
Ого. Воно з 6 піновим додатковим живленням. Це ж скільки вона споживає?
сама плана от pcie питается, а 6пин для внешнего блока, там усилок приличный встроен
terminahtor
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Ortyomko
Не зовсім так, ЗК взагалі не працює без додаткогового живлення, пробував. А ще ДУЖЕ сильно гріється районі розʼєму, я б сказав, градусів 70-90, палець втримати не можна., був здивований)
ScerRial
Junior
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Вітаю. Загалом я б дуже хотів вписатися в бюджет 400$, але якщо реально різниці не буде то можливо трохи почекаю і взагалі всю систему разом з вухами буду міняти. Звукові карти в мат. плату не розглядаю, так як не хочу нічого ставити в сам пк. Одна карта така зараз на руках і планую її продати якщо знайду щось цікаве. Зараз просто дивлюся на окремі варіанти з можливістю використання з іншими девайсами.
Ostin
Member

Повідомлення

ScerRial
Тут як би форум не дуже налаштований на аудіофілію, тому навряд чи вийде плідно поспілкуватись в цьому напрямку.
Та й маючи вже за плечима певний багаж із використання не найдешевших зк, доведеться самому таки приймати рішення, це на мою думку :beer:
ScerRial
Junior
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Ostin та я це розумію, але мав надію можливо хто наштовхне на цікаві девайси або отримаю гарну пораду.
Щодо аудіофілії то це взагалі окрема тема і важко отримати конкретну відповідь. :insane: Поки ще буду думати і дивитися.
Ostin
Member

Повідомлення

ScerRial
Поради вже дали, я навіть ознайомився з варіантами, бо теж маю слабкість до якісного звуку. Але шлях до звуку - то власний шлях (с) :)
ScerRial
Junior
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Ostin
Так це дійсно свій шлях. Буду дивитися і думати що ж все таки більш доцільно взяти.
Дякую, якщо буде цікаво то можу відписати що в підсумку вийде.
IrosLAV
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ScerRial Вибач, шо в твоїй темі, не хочу нову створювати

Привіт! Що краще, Topping DX5 чи Topping A30Pro + D30Pro ?

Відправлено через 35 хвилин 57 секунд:
Чи порадите на щось інше подивитись для Audeze LCD-X
Robostyle
Member

Повідомлення

IrosLAV

Chord Hugo 2 и ничто больше нии*ет

Mojo тоже хорош
IrosLAV
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Robostyle
Не готовий віддати 90к грн за Hugo 2.
А як Mojo в порівнянні з Топпінгами?
Robostyle
Member

Повідомлення

Тopping не было, не скажу ничего полезного.

Mojo - единственный из миниатюрных ЦАП который для меня обьективно лучше чем ОРРО НА2SE. А последний ИМХО по качеству звука уделывал всё в диапазоне до ~750$.
Вполне на уровне хуго, точно не хуже. Сейчас в паре с НЕ400, может быть прибарахлюсь чем-то вроде Edition XS или LCD-2, будет интересно сравнить.

P.S. В портативе может даже послушать дадут, по крайней мере я задолго до войны ездил из своего мухосранска подбирать аудио (а иногда и прикупить мог)
ScerRial
Junior
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Привіт, не читав довго тему, може буде корисно. Нажаль не слухав ні один з варіантів щоб щось порадити. На руках мав Topping DX1 та Topping DX3, слухав їх з місяць і не сказав би що там є дика різниця. DX3 більш детально відіграє якщо прямо вслухуватись, але як писав раніше залишив собі DX1. Також мав нагоду за остані декілька тижнів послухати Topping E30 II з Topping L30 II та Schiit Modi 3 у зв’язці з Magni 3. Суб'єктивно рівень звуку цих комплектів просто хороший. Не вау якийсь офігенний, а просто нормальний, добрий, рівний. Якщо ви раніше слухали музику через вбудовані звукові рішення то безперечно вау ефект вам забезпечений від будь якого з перелічених варіантів, будете вражені від різниці. Але якщо ви слухали музику на дискретних рішеннях то краще самому переслухати можливі варіанти і підібрати на слух, сам ходив по магазинам та до всіх кого по місту знайшов щоб послухати як звучить на моїй музиці. До цього у мене були звукові карти Creative Sound Blaster Z SE та EVGA Nu Audio Card, 712-P1-AN01-KR.
Наразі маю на руках зв’язку з DX1 та schiit vali 2, та чекаю на новий Magni+.
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харкiв

Повідомлення

Могу по своему опыту предположить, что туда хорошо станет советский винтах 50-60 годов типа ташекентского "Фотона" 6Н3П, есть на OLX. Куда лучше новодела. Так конечно почитать надо что там к чему. Так быстро поглядел "6N3P аналог"
krolaka
Junior

Повідомлення

ScerRial: 24.04.2023 11:13
Привіт, не читав довго тему, може буде корисно. Нажаль не слухав ні один з варіантів щоб щось порадити. На руках мав Topping DX1 та Topping DX3, слухав їх з місяць і не сказав би що там є дика різниця. DX3 більш детально відіграє якщо прямо вслухуватись, але як писав раніше залишив собі DX1. Також мав нагоду за остані декілька тижнів послухати Topping E30 II з Topping L30 II та Schiit Modi 3 у зв’язці з Magni 3. Суб'єктивно рівень звуку цих комплектів просто хороший. Не вау якийсь офігенний, а просто нормальний, добрий, рівний.
Тому що Topping DX1 і Topping E30 II практично нічим не відрізнаються цап там такий самий з нових буквою S. Маю старіший Topping E30 і він мені подобається усім. Взагалі Topping DX1 досить годний варіант я б його і не міняв. І чогось кращого за topping немає що шукати хіба що за значно вищу ціну.
ScerRial
Junior
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

krolaka
Вітаю! Десь воно так і є. Я, в результаті, залишився на тому самому сетапі з Topping DX1 та schiit vali 2. На мою думку в сетапах десь після 300-400$ далі йде цілковита звукофілія і реальний приріст там мізерний, скоріш за все це власне бажання щось змінювати. Головне щоб був баланс у всьому а не навушники за 20 баксів а звуковуха за 200. :beer:
Відповісти