Плеєр або USB цап

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
0trog0
Member

Повідомлення

Я зараз в переїздах, тому вся моя стаціонарна акустика і підсилювачі для навушників лишились вдома, на постійному місці проживання. В той же час, слухати музику звик в нормальних повнорозмірних навушниках (типу AKG 712 чи Beyerdynamic 770). Якісь одні великі вуха возитиму з собою.
Зараз обираю варіант, до чого підключатиму навушники. Зайшов на перевірені сайти з аудіотехнікою (ера, портатив і т.д.) і бачу, що сучасні плеєри коштуюсь якихось незрозумілих грошей. Принаймні, для мене ціна від 10-15 тисяч за плеєр видається завеликою, а вибору в ціні 100-200 доларів взагалі немає. Повторюсь, для мене найважливіше - портативність та можливість підключати великі вуха. Тому плеєр був би найкращим рішенням. Але не в такій ціні.
Тому питання - на сьогодні аудіоплеєр взагалі є сенс розглядати чи краще одразу вибирати якісний свисток для смартфона? І оці цапи від 2 до 5 тисяч - вони справляються з нормальними навушниками? Що-небудь можете порекомендувати?
Saffa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

0trog0: 14.01.2023 21:03 Я зараз в переїздах, тому вся моя стаціонарна акустика і підсилювачі для навушників лишились вдома, на постійному місці проживання. В той же час, слухати музику звик в нормальних повнорозмірних навушниках (типу AKG 712 чи Beyerdynamic 770). Якісь одні великі вуха возитиму з собою.
Зараз обираю варіант, до чого підключатиму навушники. Зайшов на перевірені сайти з аудіотехнікою (ера, портатив і т.д.) і бачу, що сучасні плеєри коштуюсь якихось незрозумілих грошей. Принаймні, для мене ціна від 10-15 тисяч за плеєр видається завеликою, а вибору в ціні 100-200 доларів взагалі немає. Повторюсь, для мене найважливіше - портативність та можливість підключати великі вуха. Тому плеєр був би найкращим рішенням. Але не в такій ціні.
Тому питання - на сьогодні аудіоплеєр взагалі є сенс розглядати чи краще одразу вибирати якісний свисток для смартфона? І оці цапи від 2 до 5 тисяч - вони справляються з нормальними навушниками? Що-небудь можете порекомендувати?
Чем звуковуха в самом смертфоне не устраивает? :insane: Эквалайзер и АИМП наше всьо. Или там какие то супер-форматы слушать надо,а не МР3?
fringrug
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

FiiO BTR3K
можна використовувати і як блютуз (вибір підтримуваних кодеків досить чудовий) цап для звичайних навушників і як звичайний цап під'єднавши по юсб.

непобачив що цаап потрібен до смартфона....
якщо так, тоді...FiiO KA1
j3s0n
Member
Аватар користувача

Повідомлення

0trog0: 14.01.2023 21:03аудіоплеєр взагалі є сенс розглядати
Ну якщо ви чуєте різницю між 320кбіт і флак, та ще з золотими проводами, то так. Були у мене плеєри cowon та нові fiio та hidizs, всі продані, витрачені кошти на вітер.
0trog0: 14.01.2023 21:03краще одразу вибирати якісний свисток для смартфона?
Я навіть для компа купив звичайний hidizs s9 pro (щось 3000грн коштував) і це після всяких креативів, фііо так іншого стаціонарного мотлоха до 300 баксів.
Дуже щасливий. Налаштувань нуль, type C, працює out of the box, потужності стільки, що навушники можна як колонки використовувати і туц-туц є нормальне.
l-m
Member

Повідомлення

Якщо вибирати у вашому бюджеті до $200, то однозначно ЦАП. Для нормальних повнорозмірних навушників підійдуть не всі, для багатьох планарних — взагалі ніякі за цю ціну, якщо хочеться саме повноцінне звучання. Треба дивитись на потужність.
Найкращий варіант якщо раптом десь знайдете — CEntrance DACport HD.
Найкращий варіант по співвідношенню ціна/якість зараз — Creative SXFI AMP, всього 40 фунтів на британському сайті Креатива (десь до 60 з доставками).
Щоб не чекати доставки, а взяти зараз у нас, можна Hidizs S9 Pro який вище вже згадали, трохи гірше (але смаки різні), трохи дорожче.
0trog0
Member

Повідомлення

Пригляну напевно отой Hidizs S9 Pro.
Замовленням у контор, які не представлені у нас на ринку, не займався і не буду, це щодо Creative. Це мінус гарантія, а брак буває у всіх. Це довго, нудно, неефективно. Та й відсутній він у продажу там ;)
Всім дякую за поради :beer:
Відповісти