Періодично одна колонка звучить гучніше за іншу (ремонт?)

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
Ежик373
Member
Аватар користувача
Звідки: Бориспіль

Повідомлення

Вітаю!
Маю Kanto YU6 звуком яких цілковито задоволений, але помітив проблему: інколи через день, інколи через декілька днів, одна з колонок починає грати гучніше за іншу.
Вимкнути і увімкнути з пульта не допомагає. А от якщо вимкну з тумблера (знеструмлю) і увімкну, то збиваються всі налаштування і звук приходить в норму.

Чи стикався хто з подібним і чи є люди, які готові взятись за ремонт?
RW1911
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Подключение проводное?
Там на пульте баланс - точно никто кнопки не клацает?
Ежик373
Member
Аватар користувача
Звідки: Бориспіль

Повідомлення

Дротове.
Точно.
Після першого увімкнення все ок. Проблема з'являється після одного з повторних увімкнень.
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

где то контакт наверное отходит.
Alex646
Member

Повідомлення

Можно попробовать другой шнур подкинуть.
RW1911
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ежик373: 07.08.2021 19:30 Дротове.
Точно.
Після першого увімкнення все ок. Проблема з'являється після одного з повторних увімкнень.
А если пультом покрутить баланс?
Ежик373
Member
Аватар користувача
Звідки: Бориспіль

Повідомлення

Alex646: 07.08.2021 21:06 Можно попробовать другой шнур подкинуть.
Мережевий чи міжблочний?

Просто дивно, що після перезавантаження, по суті, проблема сама зникає на якийсь час, а потім так само сама повертається.

Отправлено спустя 3 минуты 40 секунд:
RW1911: 07.08.2021 21:21
Ежик373: 07.08.2021 19:30 Дротове.
Точно.
Після першого увімкнення все ок. Проблема з'являється після одного з повторних увімкнень.
А если пультом покрутить баланс?
Не пробував навіть, бо не дуже розумію як це допоможе.
Маю на увазі, що після виставлення балансу (якщо це не взагалі спрацює) , всеодно потім він зіб'ється.

Ще забув додати, що баланс збивається незалежно від джерела: що з пк, що з вініла. При цьому інколи права колонка грає гучніше, а інколи ліва.
Якби пульт не лежав у тумбі і діставався раз на тиждень я б дійсно подумав, що справа в тому, що хтось рандомно тикає його.

Як мені здається, проблема або в мізках або в якомусь з елементів.
feson
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ежик373: 07.08.2021 22:53 Як мені здається, проблема або в мізках або в якомусь з елементів.
Совершенно верно.
А я бы начал с проверки пульсаций импульсника - большие вполне могут сбивать регистры цифрового регулятора громкости.
У меня так на телевизоре громкость гуляла вплоть до пропадания звука..... :eek:
movi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

у меня так похоже контакты реле шалили. почистил и стало нормально.
Alex646
Member

Повідомлення

Ежик373: 07.08.2021 22:53 Мережевий чи міжблочний?
Междублочный.
Ежик373
Member
Аватар користувача
Звідки: Бориспіль

Повідомлення

Дякую, друзі, що відписались.

Кабель спробую підкинути інший на всяк випадок.

А що до перевірки пульсацій і чистки реле, то мені б тут людину з руками, бо сам не маю ні часу, ні досвіду, ні інструменту.
RW1911
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ежик373: 07.08.2021 22:53Не пробував навіть, бо не дуже розумію як це допоможе.
Маю на увазі, що після виставлення балансу (якщо це не взагалі спрацює) , всеодно потім він зіб'ється.

Ще забув додати, що баланс збивається незалежно від джерела: що з пк, що з вініла. При цьому інколи права колонка грає гучніше, а інколи ліва.
Якби пульт не лежав у тумбі і діставався раз на тиждень я б дійсно подумав, що справа в тому, що хтось рандомно тикає його.

Як мені здається, проблема або в мізках або в якомусь з елементів.
Колонка получает какой-то ложный ИК сигнал и сбивает баланс. Совпало с кондиционером например или просто шумы инфракрасные ловит.
Там можно управление с пульта в принципе отключить или ИК приёмник?
Ежик373
Member
Аватар користувача
Звідки: Бориспіль

Повідомлення

RW1911: 08.08.2021 11:24
Там можно управление с пульта в принципе отключить или ИК приёмник?
Це може мати сенс, бо неподалік стоїть BroadLink RM mini 3, яким вмикаю/вимикаю підсвітку і тв по сценаріях.
Позиція така, що не має діставати (трохи поодаль і позаду колонки), але перевірити гіпотезу варто.

Вимкнути не можна, але можна радикально наклеїти стікер на приймач і подивитись тиждень що буде.
Ежик373
Member
Аватар користувача
Звідки: Бориспіль

Повідомлення

Не пройшло і 3 місяці)
Щиро дякую RW1911 справа була саме в BroadLink RM mini 3 , який неподалік керував телевізором і світлодіодною стрічкою і якимсь чудом під неможливим кутом добивав до колонок. Після того як прикрив його з одного боку, проблема пішла.

Щиро дякую за пораду і вибачаюсь, що так довго не повертався сюди подякувати!
Відповісти