Выбор звуковой карты

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
leshk
Junior
Звідки: Киев

Повідомлення

В этой теме выбираем звуковые карты

Пофилософствовать на тему звука можно там

Флуд наказуем и преследуется по всей строгости правил
Востаннє редагувалось 02.06.2015 19:00 користувачем gehka3, всього редагувалось 2 разів.
Podyrio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Teeech: 17.10.2022 22:03з карти звук на колонки виводити краще через оптику чи на тюльпани?
На тюльпаны, оптика это цифровой сигнал, rca (кроме s/pdif) это аналоговый интерфейс.
vitamir
Member
Звідки: Kyiv City

Повідомлення

Якщо на колонках є вхід в цифровому форматі, наприклад, так є у більшості Edifierів, найкраще з'єднати Zidoo з такими колонками напряму за допомогою S/P DIF інтерфейсу, без жодних проміжних перетворень з "цифри" на "аналог" і навпаки.
l-m
Member

Повідомлення

aaleksandrenko: 13.10.2022 21:39 Поигрался сегодня с Creative G6, ae-7, ae-9 в паре с магнитопланарами Hifiman Sundara.
Что не делал, но бас хрипит с Creative G6 как будто в наушниках с али за 300 грн. Видимо не дружит она с магнитопланарами, я не знаю.

Проверял в итоге с ae-7 и ae-9. Пришлось подключать по очереди, потому что сразу обе вместе они почему-то не хотели у меня работать. Даже когда хотел ПО обновить, когда было воткнуто обе сразу то выбывало синий экран. Когда по очереди то все ок.

Какой-то существенной разницы в звуке не заметил, хотя ae-9 должна быть и значительно продвинутей. Внешний блок в ae-9 напичкан электроникой даже, в ae-7 же просто вынесены порты подключения.
В итоге остался на ae-7, в переплате в два раза за старшую модель не увидел смысла.
Цим навушникам, як й більшості планарів, потрібен потужний підсилювач для навушників. Десь так на 1.5-2 Вт на 32 Ом. Можна й більше)
Бо планари дуже люблять великий запас по току. Та коли він, то є починають грати помітно краще.
А Creative G6 заточена більше під навушники з високим опором, й на 32 Ом видає потужність всього ~0.25 Вт.

Та я не зрозумів, Sundara просто для перевірки всіх цих Креативів, а слухаєш її з чимось нормальним?
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

l-m: 19.10.2022 23:39
aaleksandrenko: 13.10.2022 21:39 Поигрался сегодня с Creative G6, ae-7, ae-9 в паре с магнитопланарами Hifiman Sundara.
Что не делал, но бас хрипит с Creative G6 как будто в наушниках с али за 300 грн. Видимо не дружит она с магнитопланарами, я не знаю.

Проверял в итоге с ae-7 и ae-9. Пришлось подключать по очереди, потому что сразу обе вместе они почему-то не хотели у меня работать. Даже когда хотел ПО обновить, когда было воткнуто обе сразу то выбывало синий экран. Когда по очереди то все ок.

Какой-то существенной разницы в звуке не заметил, хотя ae-9 должна быть и значительно продвинутей. Внешний блок в ae-9 напичкан электроникой даже, в ae-7 же просто вынесены порты подключения.
В итоге остался на ae-7, в переплате в два раза за старшую модель не увидел смысла.
Цим навушникам, як й більшості планарів, потрібен потужний підсилювач для навушників. Десь так на 1.5-2 Вт на 32 Ом. Можна й більше)
Бо планари дуже люблять великий запас по току. Та коли він, то є починають грати помітно краще.
А Creative G6 заточена більше під навушники з високим опором, й на 32 Ом видає потужність всього ~0.25 Вт.

Та я не зрозумів, Sundara просто для перевірки всіх цих Креативів, а слухаєш її з чимось нормальним?
А що порекомедуєте?
Не студійні за купу грошей.

Сам дивився інші варіанти, але багато відгуків про брак. Наприклад THX 789 або деякі моделі schiit. Тому щось боюсь їх брати.
l-m
Member

Повідомлення

aaleksandrenko
Та як раз ті ж THX 789 або THX AAA One — дешево й дуже сердито.
У мене самого One, бо не бачу сенсу з балансними кабелями-роз'ємами заморочуватись, та думаю що це загалом найкращий бюджетний підсилювач.
Хоча, наприклад якийсь Schiit Magnius, теж чудовий варіант має бути.

На рахунок браку — сам бачив купу неробочих підсилювачів Drop на Єбей, але мені пощастило)

Що б не Drop чи Schiit, можна iFi ZEN CAN, особливо цікава версія Signature HFM, яка має можливість вмикати профіль під Hifiman як раз.

Загалом зараз багато гарних підсилювачів недорого.
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Юзав хто Schiit з американським бп на 110в?
Він адаптується під нашу мережу чи треба новий блок живлення купувати на 220в?
В моєму випадку не бп, а думаю конвертер 220в на 110в брати.

Бо є саунбар LG американський, написано що 110 вольт, але й в нашій мережі нормально працює.
vovandos1
Member

Повідомлення

aaleksandrenko: 22.10.2022 20:09 Юзав хто Schiit з американським бп на 110в?
Він адаптується під нашу мережу чи треба новий блок живлення купувати на 220в?
В моєму випадку не бп, а думаю конвертер 220в на 110в брати.

Бо є саунбар LG американський, написано що 110 вольт, але й в нашій мережі нормально працює.
У меня в комплекте не было БП к schiit hel. Просто подключил по микроусб/УСБ к бп от своего телефона ксяоми. Так и работает сутками. Если память не изменяет там у доброй части продукции блок питания подключается по микроюсб
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

vovandos1: 22.10.2022 20:18
aaleksandrenko: 22.10.2022 20:09 Юзав хто Schiit з американським бп на 110в?
Він адаптується під нашу мережу чи треба новий блок живлення купувати на 220в?
В моєму випадку не бп, а думаю конвертер 220в на 110в брати.

Бо є саунбар LG американський, написано що 110 вольт, але й в нашій мережі нормально працює.
У меня в комплекте не было БП к schiit hel. Просто подключил по микроусб/УСБ к бп от своего телефона ксяоми. Так и работает сутками
З hel все зрозуміло. Там бп не треба.юсб живлення достатньо.
Питання про їх підсилювачі.
Замовив Vali 2 в купі з modi 3+. Там пропрієтарний роз'єм, так просто не купиш. Тому або ризикувати спалити бп підключивши американський, або краще думаю купити конвертер щоб подавав 110 вольт. Хоча вони дешеві китайські і сильно їм не довіряю. Просто не хочу спалити гарну апаратуру, може хто має досвід :)
Teeech
Member

Повідомлення

vitamir: 18.10.2022 20:20 Якщо на колонках є вхід в цифровому форматі, наприклад, так є у більшості Edifierів, найкраще з'єднати Zidoo з такими колонками напряму за допомогою S/P DIF інтерфейсу, без жодних проміжних перетворень з "цифри" на "аналог" і навпаки.
Так, колонки Edifier.
Тобто, колонки мають кращій ЦАП ніж Criative G6?

Відправлено через 2 хвилини 48 секунд:
Характеристика активної акустичної системи:
Input Sensitivity
Line In 1: 400±50 mV;
Line In 2: 600±50 mV;
Який вхід краще?
vovandos1
Member

Повідомлення

aaleksandrenko: 22.10.2022 20:28
vovandos1: 22.10.2022 20:18
У меня в комплекте не было БП к schiit hel. Просто подключил по микроусб/УСБ к бп от своего телефона ксяоми. Так и работает сутками
З hel все зрозуміло. Там бп не треба.юсб живлення достатньо.
Питання про їх підсилювачі.
Замовив Vali 2 в купі з modi 3+. Там пропрієтарний роз'єм, так просто не купиш. Тому або ризикувати спалити бп підключивши американський, або краще думаю купити конвертер щоб подавав 110 вольт. Хоча вони дешеві китайські і сильно їм не довіряю. Просто не хочу спалити гарну апаратуру, може хто має досвід :)
Так тут два варианта, либо трансформатор, либо знакомый радиотехник с паяльником. Я когда-то брал себе кастомный усилитель с блоком под 110 с ибея, оказалось там достаточно было пару кондеров перепаять. Если что сами шиит выпускают продукцию с разными адаптерами как и под 110 так и под наши, отпиши им в сапорт. Наши магазины продают vali2, набери их и спроси как вариант)
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

vovandos1: 22.10.2022 21:04
aaleksandrenko: 22.10.2022 20:28

З hel все зрозуміло. Там бп не треба.юсб живлення достатньо.
Питання про їх підсилювачі.
Замовив Vali 2 в купі з modi 3+. Там пропрієтарний роз'єм, так просто не купиш. Тому або ризикувати спалити бп підключивши американський, або краще думаю купити конвертер щоб подавав 110 вольт. Хоча вони дешеві китайські і сильно їм не довіряю. Просто не хочу спалити гарну апаратуру, може хто має досвід :)
Так тут два варианта, либо трансформатор, либо знакомый радиотехник с паяльником. Я когда-то брал себе кастомный усилитель с блоком под 110 с ибея, оказалось там достаточно было пару кондеров перепаять. Если что сами шиит выпускают продукцию с разными адаптерами как и под 110 так и под наши, отпиши им в сапорт. Наши магазины продают vali2, набери их и спроси как вариант)
У нас я не знайшов валі в магазинах. Були, але зараз ніде нема в наявності.
Можна з оф. сайту взяти, але ціна там 22 долари плюс доставка по США плюс до нас. Вийде під 40 долларів за звичайний бп. Трохи занадто як на мене.
Трансформаторр у нас можна взяти до 10 долларів.
Варіант перепаяти рідний бп мені подобається, дякую. Треба буде по приїзду проконсультуватися з якимсь сервісом.
vovandos1
Member

Повідомлення

aaleksandrenko: 22.10.2022 21:13
vovandos1: 22.10.2022 21:04
Так тут два варианта, либо трансформатор, либо знакомый радиотехник с паяльником. Я когда-то брал себе кастомный усилитель с блоком под 110 с ибея, оказалось там достаточно было пару кондеров перепаять. Если что сами шиит выпускают продукцию с разными адаптерами как и под 110 так и под наши, отпиши им в сапорт. Наши магазины продают vali2, набери их и спроси как вариант)
У нас я не знайшов валі в магазинах. Були, але зараз ніде нема в наявності.
Можна з оф. сайту взяти, але ціна там 22 долари плюс доставка по США плюс до нас. Вийде під 40 долларів за звичайний бп. Трохи занадто як на мене.
Трансформаторр у нас можна взяти до 10 долларів.
Варіант перепаяти рідний бп мені подобається, дякую. Треба буде по приїзду проконсультуватися з якимсь сервісом.
Если будешь брать трансформатор то советую проверять их перед покупкой, т.к. они могут шуметь. В случае с наушниками это не критично, а для саундбара может быть неприятным
wow_w
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Наврят чи там щось вдасться так просто перепаяти. Ну в принципі звичайно можна занести майстру і показати, але я думаю він скорше за все пошле Вас подалі так як схеми блока не має і він досить специфічний.
Принаймі на сайті в специфікаціях пише Power Supply: wall wart with 24VAC and 6VAC outputs, regulated HV and LV rails for tube and bipolar components, 6V AC heater
тобто там виходять дві напруги саме тому такий проприєтарний роз'єм, я думаю блок цифровий, в таку ціну трансформаторний навряд чи вдалось вмістити, тому щоб зменшити наводки зробили його окремим блок. Подивіться що на ньому пише може він мультиформатний 110-220 та врешті решт можна запитати у продавця чи виробника.
На всіх дорожчих моделях йде вже вбудований блок живлення і пише 115 В. Це якби чітко дає зрозуміти потрібний понижаючий трансформатор на 115В, аудіофіли сказали б шукати японські трансформатори, благо потужність потрібна невелика.
l-m
Member

Повідомлення

Teeech: 22.10.2022 20:50 Так, колонки Edifier.
Тобто, колонки мають кращій ЦАП ніж Criative G6?
Навряд.
Але :)
Буває таке збочення, коли сигнал з аналогового входу все одно оцифровується, а не йде напряму на підсилювач. І тоді, який би якісний аналоговий сигнал ви не подали, все одно він зіпсується до рівня вбудованого АЦП-ЦАП, а отже краще вже одразу подавати цифру по оптиці.
Чи стосується це конкретно вашої моделі — пошукайте, може в інтернетах хтось заморочувався цим питанням.

aaleksandrenko: 22.10.2022 21:13 Можна з оф. сайту взяти, але ціна там 22 долари
Якщо купувати на оф. сайті, то можна одразу вибрати який БП
спойлер
Screenshot_20221023_032451.png
Watek
Junior

Повідомлення

Добрый день. Хочу купить звуковую карту и наушники для игр/музыки/фильмов. Бюджет 400$. Можете что-то посоветовать?
Bryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Если не аудиофил, вполне может хватить одних Beyerdynamic DT 700 Pro X или Beyerdynamic DT900 PRO X - 9000 грн если брать польские, они могут играть без звуковой карты, так как уши низкоомные и универсальные.
На первое время этого будет более чем достаточно.
Ostin
Member

Повідомлення

Bryt: 07.11.2022 09:50могут играть без звуковой карты
Такого ще не придумали) Навіть в USB навушниках є вбудований цап.
Ekz0rcyst
Member
Аватар користувача
Звідки: Місцевий

Повідомлення

Ostin
Мабуть мається на увазі, що не потрібна аудіокарта з підсилювачем, бо для високоомних "вух" без цього ніяк. ;)
Bryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Ostin
Я думал для обитателей форума очевиден намёк на встроенное в материнку решение?
Да и в целом, Ваши данные давно устарели, к примеру на старых ушах
ATH-DSR9BT прочитайте про технологию: Pure Digital Drive. Предвижу Ваше возмущение - Да, сигнал в сыром цифровом виде на движущую катушку не идёт, скорее уж получается высокочастотная апроксимированая синусоида, но не за счёт работы микросхемы с названием ЦАП. Эдифаеры в этой области уже давно экспериментируют если что в топовой линейке своих колонок.
strang
Member
Аватар користувача

Повідомлення

aaleksandrenko: 13.10.2022 21:39 Поигрался сегодня с Creative G6, ae-7, ae-9 в паре с магнитопланарами Hifiman Sundara.
Что не делал, но бас хрипит с Creative G6 как будто в наушниках с али за 300 грн. Видимо не дружит она с магнитопланарами, я не знаю.
Имеются G6 и Hifiman HE400i. Не замечал проблем с басом. Скинь, если хочешь, трек на котором проверял - гляну как у меня с ним.
Відповісти