Выбор звуковой карты

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
leshk
Junior
Звідки: Киев

Повідомлення

В этой теме выбираем звуковые карты

Пофилософствовать на тему звука можно там

Флуд наказуем и преследуется по всей строгости правил
Востаннє редагувалось 02.06.2015 19:00 користувачем gehka3, всього редагувалось 2 разів.
Stray
Member

Повідомлення

Podyrio: 21.05.2023 22:41
Hotspur: 21.05.2023 16:06наскільки це краще ніж G 6 ?
G6 мені подобається з байерами, я їх на багато на чому слухав але з g6 в них є якась синегія
мені здається на баєрах дуже багато високих, а g6 штучно накидує багато низов - ось і вся синергія :)
Martix
Member
Звідки: Цитадель

Повідомлення

Stray: 21.05.2023 23:30а g6 штучно накидує багато низов - ось і вся синергія
Накидывает больше мидбаса, но с нормальным усилком будет уже и панч и глубокий низ. Барабаны будут прям ощущаться черепом (не гул!). Этим байеры и хороши, в этом их магия, к тому-же капсюль далеко не рекордных размеров.
Stray
Member

Повідомлення

Martix: 21.05.2023 23:54
Stray: 21.05.2023 23:30а g6 штучно накидує багато низов - ось і вся синергія
Накидывает больше мидбаса, но с нормальным усилком будет уже и панч и глубокий низ. Барабаны будут прям ощущаться черепом (не гул!). Этим байеры и хороши, в этом их магия, к тому-же капсюль далеко не рекордных размеров.
цікаво :)
але є питання - хіба g6 не дає прям дуже непогане підсилення аж до умовних 300ом? (агась, ваші 600омники поки не будемо брати до уваги :gigi:)
l-m
Member

Повідомлення

Stray
насправді g6 тільки при високому опорі й дає норм підсилення
тобто коли треба мала сила тока
а якщо треба прокачати якісь навушники з низьикм опором та низькою чутливістю, тоді g6 й не вистачає
Podyrio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Stray: 21.05.2023 23:30мені здається на баєрах дуже багато високих
А мені навпаки вч не дуже багато, протяжність середня. Нещодавно їх слухав з fiio btr7 (такий блютус свисток) і був приємно здивований, на високому гейні грає добре ще залишається запас по гучності, сподобалось більше ніж з г6
feson
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Stray: 19.05.2023 16:52 всім привіт, по причині чудного софта на моїй материнці (msi b650i з alc4080)
- вуха, які зараз використовую, philips fidelio x2hr (ага, низькоомні, на 32ом :gigi: але мені подобаються - поки що міняти не думав, хіба що на теж нейтральні й відкриті)
Ну по перше - міняти вуха fidelio x2hr не можливо тому що просто нема на що........з таким звуком до них далеко і сенхам HD600 і баерам DT770...
і мембрана в fidelio x2hr - не приклеена до центру як в DT770..... :laugh:

По друге - не звертайте увагу що у них там опір 32 Ом. І мощ - 500мВт.
Драйвер там 50 мм на неодимах - і мембрана туга так як....многослойна...
Кароч енергіі туди потрібно багато для гарного звуку.

Шо ви там на них наслухали на alc4080 - для мене загадка.

На мою думку - для таких вух потрібний мінімум - це дискретний підсилювач на добрих транзисторах 5-10-20 Вт.
Типу Lehmann audio black cube чи Beyerdynamic А1 або їх клонів.
Підсилювача на ТРА 6120 та інших ОУ міркую буде мало - хоча якщо в паралель...може і розкачає....

Приведу приклад - валявся в мене простий dij цапчик на ES9023 - три роки тому включав я в нього (там оу інтегровані) Grado SR60
і звук був поганенький. Басу мало. ВЧ ніякі. Відклав його.

І от для порівняння звуку я дістав його неділю тому з комори включив вихід в клон Lehmann audio black cube і вуха - philips fidelio x2.
Моя щелепа від прослуховування відпала і досі на підлозі.
ES9023 - виявився ого-го по звучанню ......бас...ВЧ...тембра....все на місці.

Тому ітог - для philips fidelio x2hr бажано дискретний підсилювач. Він є у G6.

Брати різні свістки чи включати такі вуха в alc4080 - це як брати авто Ferrari та іздити селом.
Машина добра є - а не їде швидко.... :lol:
Stray
Member

Повідомлення

feson
дякую за розгорнуту відповідь :beer:

доволі цікава думка щодо необхідності у потужному сорці, бо зазвичай багато хто каже що саме x2hr не потрібно нічого
*з іншого боку ту саму Сундару (яка хоч і планар, але 37 омний) всі рекомендують підключати саме до потужного джерела, інакше буде шляпа :think:

я спробую zen dac v2 на днях - дуж цікаво як воно поїде з ним (там цап/амп all in one наче непогане)
Podyrio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Stray: 22.05.2023 17:28*з іншого боку ту саму Сундару (яка хоч і планар, але 37 омний) всі рекомендують підключати саме до потужного джерела, інакше буде шляпа
Чутливість 94 дБ
feson
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Stray: 22.05.2023 17:28 *з іншого боку ту саму Сундару (яка хоч і планар, але 37 омний) всі рекомендують підключати саме до потужного джерела, інакше буде шляпа :think:
Я уже писал что дело не только в омах.
Планары изодинамика - в разы более требовательны к мощности усилителя.
И у простых динамических наушников тоже есть потребности в мощности - толкать тяжелую мембрану катушкой через неодим.

Для вкладышей нужно меньше - по понятным причинам.

Отправлено спустя 7 минут 46 секунд:
И zen dac v2 - имеет мах мощность в стерео - 230мВТ что почти в 2 раза меньше номинальной мощности fidelio x2hr.
Усилитель ДОЛЖОН совсем не замечать нагрузки наушников - поэтому надо мах мощность 5-10-20 ВАТТ...... :super:

Отправлено спустя 12 минут 6 секунд:
У Beyerdynamic А1 например стоят 4-ре!! КарЛ!! на канал 10 ватные BD139-140. Итого 8 транзисторов для стерео.
(Зачем так много - я не знаю)...... :idea:

Отправлено спустя 1 минуту 16 секунд:
Наверное они тоже считают что ихним Beyerdynamic-кам надо много..... :rotate:
Martix
Member
Звідки: Цитадель

Повідомлення

feson: 23.05.2023 02:25Отправлено спустя 12 минут 6 секунд:
У Beyerdynamic А1 например стоят 4-ре!! КарЛ!! на канал 10 ватные BD139-140. Итого 8 транзисторов для стерео.
(Зачем так много - я не знаю)......
Это у китайского колонна, в оригинале в схеме 4
feson
Member
Аватар користувача

Повідомлення

А.....китайский клон - тогда понятно. Китайцы любят все дублировать. А я то думаю зачем в параллели по 2 транзистора - итого 4 на канал.
Ну даже когда по два - каждый в номинале 10Вт и 1.5А - 10 Ват на канал выходит в максимуме и до 1.5А тока.
При потребностях например наушников максимум в 500мВт - это в десятки раз их перекрывает.

И даже изодинамика или планары - говорят берут до 2-х ват....на канал...

Отправлено спустя 4 часа 26 минут 9 секунд:
Хотя вот только что включал fidelio x2 в Strix Soar - там на наушники усилитель на оу TPA6120.
Так тоже хорошо музыка играет - от Lehmann audio black cube тяжело отличить.......... :super:

Отправлено спустя 1 минуту 41 секунду:
Хотя нееее.....басов мало..... B-)

Отправлено спустя 1 минуту 18 секунд:
Оу TPA6120 как бы играет - но магии звука нет.....челюсть не отпадает..... :rotate:

Отправлено спустя 5 минут 54 секунды:
Все таки чистый класс А - кто раз начал слушать возвращаться потом на оу-шки сложно.
Не то.... :super:
alex_dey
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

посоветуйте, кто сталикавался нормальный длинный(1,5-2м) micro-USB кабель для подключения звуковухи к ПК. Что бы и по качеству норм и не дорого. Всякие "аудиофильские" позолоченые провода не советовать) Желательно с Алика. Т.к. не горит, а буду заказывать скоро пачку мелочухи разной - заодно взял бы и кабель, что бы в объедененную посылку попал.
Podyrio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

alex_dey: 12.06.2023 11:33посоветуйте, кто сталикавался нормальный длинный(1,5-2м) micro-USB кабель для подключения звуковухи к ПК. Что бы и по качеству норм и не дорого. Всякие "аудиофильские" позолоченые провода не советовать) Желательно с Алика. Т.к. не горит, а буду заказывать скоро пачку мелочухи разной - заодно взял бы и кабель, что бы в объедененную посылку попал.
Ugreen норм дроти, не дорого та відносно якісно
LevkoMorj
Member

Повідомлення

Есть ли разница между Asus Xonar SE и alc897. Сейчас юзаю встройку alc897 на MSI b560m pro vdh wifi. Почувствую ли я разницу, если куплю Xonar SE ?
lewerlin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

LevkoMorj: 22.06.2023 13:10Уважаемые аудиофилы, скажите пожалуйста, почуствую ли я разницу, если куплю Asus Xonar SE ? Сейчас я юзаю встройку на MSI b560m pro vdh wifi. Встройка alc897
Дивлячись на чому. І дивлячись що розуміти під різницею. Баси в репчику точно краще не качатимуть. В іграх позиціонка більше від навушників і їх підсилення залежить(чи достатньо його).
Наприклад у мене пара Xonar Phoebus і добре реалізований ALC1200(тільки запрацювало, як треба, воно лише після надцятої онови біоса, але то таке).
Я для інтересу тикався штекером, в Кіберпанку і музиці, і туди і туди. Для чистоти експерименту, у Фобосі використовувався вихід на фронт, а не навушниковий(в навушниковому підсилювач).
Панк - різниця в деталях. Вона є, але якщо посидіти якийсь час на ріалтеку, то в цілому звикаєш і норм.
Музика. Для 16/44.1 різниця як в панку. Це з ВАСАПІ ексклюзив(АSІО в ріалтеку не ок). Для 24/88 і вище вже відчутно. Ткнув замість Шур Фокали - різниця стала більшою.
Трохи раніше були сенхи 569 - в іграх не альо, і різниця набагато більша між вухами, ніж між картами.
Ще раніше, на інших материнках, були ріалтеки простіше і екзотика у вигляді AD(оця зараза басила що піпець). От там відчувалось, що прям воно надто просте.
Минулим літом брат переїхав на нову платформу і заодно з 1200(стрікс) на 897(асрок ріптайд). Сказав, що прямо сильно гірше(в нього мої вищезгадані сенхи).

"Води налито" :gigi: .
Коротко:
1. Є хороші вуха
2. Сонар віддають дешево
Беріть.
Вух немає - беріть вуха.
Сонар дорого - пошукайте щось ЮСБшне.

Отправлено спустя 7 минут 27 секунд:
Ще на додачу. Була в мене офісна ненька з 888, вуха SRH240A(60$) і колонки свен MS230 замість підсилювача(там в них вушна дірка).
Вночі грати було стрьомно, павукани з Метро в мене по кімнаті бігали :insane: .
Без підсилення - вже було не те.
LevkoMorj
Member

Повідомлення

lewerlin мне звук на пк нужен для того, чтобы иногда ютубчик посмотреть или кино. До этого была материнка с alc1220. Вот там звук меня устраивал. А сейчас такое чувство, что звук идёт через мусорное ведро и канализационную трубу. Это я про alc897

Відправлено через 6 хвилин 5 секунд:
Ну это alc897 прям страшное га*нище. У меня старые дешманские колонки, но даже через них я почувствовал эту коллосальную разницу между 897 и 1220. Если xonar se не хуже 1220, тогда наверное смысл брать есть
lewerlin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

LevkoMorj: 22.06.2023 14:24я почувствовал эту коллосальную разницу между 897 и 1220
Це скоріш різниця між реалізаціями. Конкретно в МСІ я ще ні разу норм реалізації в бюджетках не зустрічав, окрім древньої G31-P35.

Отправлено спустя 3 минуты 37 секунд:
LevkoMorj: 22.06.2023 14:24Если xonar se не хуже 1220, тогда наверное смысл брать есть
Це по суті і є 1220А на окремій платі.
LevkoMorj
Member

Повідомлення

lewerlin, 1220 у меня была на msi b660 tomahawk. Не знаю можно ли это считать бюджеткой
lewerlin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

LevkoMorj: 22.06.2023 14:551220 у меня была на msi b660 tomahawk. Не знаю можно ли это считать бюджеткой
Томагавк - мідл.
feson
Member
Аватар користувача

Повідомлення

LevkoMorj: 22.06.2023 14:24 lewerlin мне звук на пк нужен для того, чтобы иногда ютубчик посмотреть или кино. До этого была материнка с alc1220. Вот там звук меня устраивал. А сейчас такое чувство, что звук идёт через мусорное ведро и канализационную трубу. Это я про alc897
Даже по измерениям RMAA - все что ниже alc1150 - лютое г* по сравнению с всем что 1150 и выше.....
и без разницы какая обвязка....если до 1150 - можете даже не слушать.....срань полная на уровне SBlive а может и хуже....

После alc1150 - скачок квантовый..в звуке... :D
И многим этого звука будет достаточно.
Хотя конечно хорошая звуковая карта - играть звук будет лучше.

По сути вопроса - конечно Asus SE будет лучше alc897.
Но если тратить деньги - может уже тратить на хороший звук....а то потом вдруг захочется лучше....выше...краще.... :super:

Отправлено спустя 8 минут 35 секунд:
Ну если хочется потратить деньги - возьмите тогда хотя бы Asus Xonar AE или Strix Soar.
В деньгах разницы нет почти - олх в руки.

Отправлено спустя 11 минут 4 секунды:
На олухе -
1. Asus Xonar SE -1300.
2. Asus Strix Soar - 1400.

На розетке -
1.Asus Xonar SE -1900.
2.Asus Strix Soar - 3200.
Відповісти