Выбор звуковой карты

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
leshk
Junior
Звідки: Киев

Повідомлення

В этой теме выбираем звуковые карты

Пофилософствовать на тему звука можно там

Флуд наказуем и преследуется по всей строгости правил
Востаннє редагувалось 02.06.2015 19:00 користувачем gehka3, всього редагувалось 2 разів.
MrPersonality
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

anta777:Audigy RX буде краще, ніж асус d1, asus ae , audiophile.
Лише треба бути слухати через фубар асіо 96/24 та ресемлером у 96.
Audigy RX, на скільки я зрозумів, це звук рівня Audigy 2... тільки без геморою з драйверами на 10-ці?
Audigy 2 Value в мене є, нічогенька... але 2000 грн за нові дрова, чи не занадто??
anta777
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Приблизно так (у rx краще THD), але для того, щоб вийти Вам на новий рівень, Вам тоді потрібно брати вже creative ae-5.
MrPersonality
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Може тоді краще зовнішній ЦАП, прийматиме цифру прямо з материнської плати по HDMI, а далі аналог... куди завгодно.
VetalySd
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

MrPersonality:Audigy RX
Якщо зовнішню брати - то краще професійну 1394
Ось самий оптимальний варіант TC Electronic Desktop Konnekt 6
https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/audioi ... b3b7fc5ee2
За ці гроші краще не знайти.Кодек ak4620. Транспорт Dice Jr.

Можна і USB, але головне щоб транспорт був асинхронний (xmos,cm6631)

Можна звісно і по SPDIF / HDMI отримувати цифру, но то зовсім інша пісня.Треба шукати щось на DIR9001, або схоже.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

anta777:На руоверах собрались поклонники асуса и ненавистники продукции креатива.
А у креатива кроме откровенно провальной продукции есть два шедевра (наверное, случайно менеджеры пропустили) - это audigy rx и ae-5.
Креатив реально последние лет 10 делает странные вещи, без шуток. Асус тоже, но у Асуса модельный ряд шире и можно выбрать, у Креатива хуже намного
Victor Kotyara
Member
Аватар користувача
Звідки: Белая Церковь

Повідомлення

VetalySd:У старых кодеков АКМ слабоватый динамический диапазон и соотношение сигнал+шум, поэтому создается некое впечатление аналоговости.
И не только это. У них еще особо выделенная середина, что при прослушивании хорошо подчеркивает стереозвучание, хорошо ощущается глубина и расположение звуков в пространстве (я о прослушивании на акустике, не в наушниках). В коллекции, по возможности, такая карта должна быть :)
MrPersonality
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

VetalySd:
MrPersonality:Audigy RX
Якщо зовнішню брати - то краще професійну 1394
Ось самий оптимальний варіант TC Electronic Desktop Konnekt 6
https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/audioi ... b3b7fc5ee2
За ці гроші краще не знайти.Кодек ak4620. Транспорт Dice Jr.

Можна і USB, але головне щоб транспорт був асинхронний (xmos,cm6631)

Можна звісно і по SPDIF / HDMI отримувати цифру, но то зовсім інша пісня.Треба шукати щось на DIR9001, або схоже.
Дякую.
А як FOCUSRITE Scarlett 2i2, чи M-AUDIO M-TRACK II? Здається новіші, а за цінами приблизно теж...
Мої пріоритети: отримати якісний аналоговий сигнал з ПК для усілка і безпроблемність драйверів на 10-й Віндовс.
VetalySd
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

FOCUSRITE Scarlett 2i2, чи M-AUDIO M-TRACK II
це рівнем нижче карти.Можете це побачити якщо їх розібрати.
У Scarlett 2i2 стоїть дуже старий і примитивний CS4272.Та і звучить вона як сучасні вбудовані кодеки )
M-AUDIO M-TRACK II це теж бюджетна звуковуха, яка має слабенький транспорт і старий ЦАП від AKM.
T.C. Electronic це як ferrari у світі проф. звуковух.Десь на одному рівні з RME і Motu.
Всі інші виробники трохи не дотягують.

У konnekt 6 наприклад окремий ЦАП та окремий підсилювач стоїть на навушники, що недосяжно у бюджетних продуктах інших виробників.
MrPersonality
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

А з ПК konnekt конектиця тільки через FireWire?
Чи не буде танців з бубном біля ПСІ плат FireWire, на ПК з Віндовс 10?
VetalySd
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

Ось дрова на konnekt.Останні Released: Thursday, November 24, 2016
http://www.tcelectronic.com/desktop-konnekt-6/support/

С Konnekt-ом проблем не буде, а 1394 плату треба більш сучасну брати, бажано c контроллером від texas instruments.
MrPersonality
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Теж не дешева приспособа https://www.olx.ua/obyavlenie/firewire- ... dacef7700a
Один з власників Konnekt, стверждує, що хоче позбавитись його, тя придбав Есенс stx.
Невже у stx є якісь суттєві переваги?
VetalySd
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

MrPersonality
немає переваг взагалі. просто інший характер звуку. PCM vs AKМ.
PCM грають більш напористо,жорско.Комусь подобається. У АКM більш м'який, спокійний звук.Мені більше подобається AKM кодеки.
У konnekt-a наприклад є балансні виходи і професійній мікрофонний вхід, вбудований мікшер.
MrPersonality
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Певно всеж з десяткою працювати не буде:
"единственная ее сущетсвенная беда - это разработчики софта. все мои устройства уже на 10-ке. купил новый мощный пк под музыку,а вынужден сидеть на 8-ке, потому что драйвера они адаптировать не хотят. кроме того с каждым незначительным перепадом напряжения(даже через стабилизатор) карта может зависать и выключаться(лечится перезагрузкой карты вкл/выкл)
Подробнее: https://hard.rozetka.com.ua/tc_electron ... e/p271078/"

Отправлено спустя 29 минут 19 секунд:
Звісно це не вирок, але привязка до старого заліза і софта - факт не приємний.
DEVES
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Всё же о 1394 пора давно забыть.
MrPersonality
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Просто привязка до старих апаратних інтерфейсів, скоріше за все, аукнеться різного роду танцями і оптимізаціями і не факт, що результативно.
Наприклад десятка, в мене, взагалі перестала бачити Аудігу 2...

Ось дивлюсь, ще: https://soundmag.ua/schiit-modi-2.html а також STEINBERG UR12 взагалі біля 100 баксів, при тому нові, з гарантією і ЮСБ.
Що скажуть гуру звукових девайсів, з приводу цих варіантів?
Фактично потрібен тільки пристойний ЦАП...
VetalySd
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

MrPersonality
1394 зовсім не старий інтерфейс.Apple використовує firewire 800 у своїх сучасних девайсах.
Поки що альтернативи для професійного обладнання немає, тому цей інтерфейс не скоро помре.Немає жодної студії звукозапису де б не використовували 1394.
Довго росписувати не буду, але скажу що firewire краще пристосован для передачі звуку.

В мене konnekt 6 и impact twin від tc electronic ідеально працювали на WIN 8 , WIN 10.
У цьому і є в значній мірі відмінність проф девайсів від звичайних.Проф девайси заточені для довготривалої, стабільної роботи, а також мають дуже оперативну підтримку і своєчасне оновлення драйверів.
Такого ніколи не буде - що девайс перестав працювати разом з виходом нової версії WINDOWS.

STEINBERG UR12 дуже поганий, в порівнянні з konnekt 6.
MrPersonality:Фактично потрібен тільки пристойний ЦАП...
Прийстойний цап буде звучати дуже непристойно без нормальної схеми живлення і нормального транспорта.
Bomchik
Member
Аватар користувача
Звідки: Кам'янець-Подільський

Повідомлення

Ребята, привет. Посоветовали подкопить деньжат и купить Audigy Rx. Это чутка дорого и решил посмотреть рынок б\у карт. Просто шило в попе и хочу попробовать звуковую карту хоть какую-то и не дорого.
Из тех вариантов, что я смотрел, то выходит Asus Xonar DG, Creative SB Audigy SE. Первая чутка дороже.
Может вы что-то подскажите, какая из них лучше или может что-то другое прикупить?
Буду использовать для игр(КС, БФ, PUBG), фильмы и чутка музыки(mp3 320). Слушать буду на наушниках HyperX Cloud Silver\60Ом(они же Takstar Pro 80, QPAD QH-90 ). Обязательно должна быть поддержка дровами Вин_10. Или сидеть на встройке(Realtek ALC892 Codec) и не придумывать себе проблем на жопу?
VetalySd
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

Bomchik:Asus Xonar DG
Asus Xonar DG бери.Будет чутка лучше встройки. Creative SB Audigy SE раритет уже.
Bomchik
Member
Аватар користувача
Звідки: Кам'янець-Подільський

Повідомлення

VetalySd
Так Асус тоже выпускается уже кучу лет. И "чутка лучше встройки"... то есть особого толку от неё не будет в играх(фильмы и музыку не беру с расчет, по скольку не слушаю музыка часами)?
Простите за может тупые вопросы. Просто одни пишут "вау, разница с встройкой колоссальная", другие пишут, что разницы не услышали. Я понимаю, что тут и от слуха людей и от аппаратуры(наушники, колонки) зависит. Хоть ценны на эти карты не сильно велики, но всё же деньги.
Juzt
Member
Аватар користувача
Звідки: місто духовності й добра

Повідомлення

Bomchik
там выше писали, вау нету, но возвращаться не охота
Відповісти