Выбор акустики

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

antigore
і як наслідок деградацією слуху, за все треба платити
ochepur
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Filabatya: 26.04.2023 23:45 antigore
і як наслідок деградацією слуху, за все треба платити
А можна подробиці?
antigore
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Filabatya: 26.04.2023 23:45 antigore
і як наслідок деградацією слуху, за все треба платити
НЕ обвязково, просто на макс звук не крутити і переважно усі аудиофільні наушники відкритого типу,головне щоб посторонні звуки не мішали, бо мозги так дуже скоро вилітають.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Filabatya: 26.04.2023 23:45і як наслідок деградацією слуху, за все треба платити
від повнорозмірних нічого не буде
Drozd
Junior

Повідомлення

antigore: 26.04.2023 23:05 А я сьогодні ще раз остаточно переконався, що найдешевший варіант получити аудіофільний звук це купити наушники :super:
+ не забыть о качественном источнике для наушников с хорошим усилителем там :) что выйдет не сильно дешевле конфы калоши и ресивер что обсуждали выше :)))))))
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Drozd
На акустиці з підсилювачем епопея отримання якісного звуку не закінчується. Кімната має ще бути аудіопідготовленою, що взагалі-то основна стаття фінансових затрат і ще більш основна стаття головняка. А от з навушниками ці проблеми зникають самі собою. Як і проблема того що сусідам не подобається твоє музло :laugh:
antigore
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Drozd: 27.04.2023 12:59
antigore: 26.04.2023 23:05 А я сьогодні ще раз остаточно переконався, що найдешевший варіант получити аудіофільний звук це купити наушники :super:
+ не забыть о качественном источнике для наушников с хорошим усилителем там :) что выйдет не сильно дешевле конфы калоши и ресивер что обсуждали выше :)))))))
Той звук що можна получити в наушниках,якщо перевести на стаціонар ,якщо нове брати ну.... думаю мінімум 10х треба кинути, а в реальності і всі 20х

Отправлено спустя 6 минут 21 секунду:
Scoffer: 27.04.2023 14:21 Drozd
На акустиці з підсилювачем епопея отримання якісного звуку не закінчується. Кімната має ще бути аудіопідготовленою,
Також згоден, є в мене цікава акустика,яку колись привіз, включив і шото вона ніяково грала, поки через 3 роки коли продавалась не переніс в іншу кімнату і я прифігів як вони звучать, тепер одні з трьох основних у мене))
IrosLAV
Member
Аватар користувача

Повідомлення

antigore: 26.04.2023 23:05 А я сьогодні ще раз остаточно переконався, що найдешевший варіант получити аудіофільний звук це купити наушники :super:
На яких вухах?
antigore
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

IrosLAV: 28.04.2023 01:18
antigore: 26.04.2023 23:05 А я сьогодні ще раз остаточно переконався, що найдешевший варіант получити аудіофільний звук це купити наушники :super:
На яких вухах?
Grado RS1e ( Вони не мої :weep: ) в мене є 60 модель,ще купляв коли курс був 4,52 :D
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Приобрёл в итоге Dali Oberon 1 + Denon RCD-M41 :) Всем спасибо за советы :beer:

Что я вам хочу сказать. Те, кто пишут, что баса нет - у них нужно сразу спрашивать площадь помещения где установлены колонки. Я бас слышал даже в 48кв м комнате. А как подключил дома в комнате 14кв м - я просто был в шоке. Баса столько, что я долго не стал тестировать потому что война и такие звуки явно не уместны. Понятно, что тут всё ещё зависит от трека. Но бас однозначно есть. Ещё один минус при выборе акустики с помощью онлайн обзорщиков. Они когда говорят "баса нет" или "бас есть" - не указывают где они тестили и как.

Я даже более того скажу. Я готовился к проблеме отсутствия баса, но по факту столкнулся немного с обратной ситуацией. Играл в Total War Warhammer 3 и там во время выбора нового умения для персонажа происходит звук такого панчевого баса. Так вот там я почувствовал даже излишний бас, бьющий по ушам.

Ну и у меня покаместь колонки стоят на книгах (4см толщина каждой книги). Решение временное, пока я не докуплю подставки. Но книги не сильно спасают от вибраций на стол. И от этого, как я понимаю, тоже происходят искажения звука.
wow_w: 21.04.2023 16:45 Ефект вау буде)
Також зможете відповісти на своє питання, а що стерео може давати 3д ефект? :)
Вы оказались правы. Вау эффект был и ещё какой. Причём не только от колонок. Решил я сравнить разницу в звуке при подключении наушников AKG K371 через ресивер и материнскую плату. Разница просто космическая :insane: Не только по запасу громкости, но и по качеству звучания. Очень приятный бонус. Который также говорит о том, что какая бы не была встроенная звуковая - всё-равно отдельный ресивер/ЦАП даст совершенно другое звучание.
Alex+: 10.04.2023 15:30 Ще загляньте в hifi-profi, там начебто був демозал.
Спасибо за совет :beer: Сервис там оказался на порядок лучше других мест.
l-m
Member

Повідомлення

Varzek
якщо фото вашого стола що тут було актуальне, то ймовірно басу забагато, бо ліва колонка стоїть у куті. Через це й інша проблема — вона не звучить як права, а це (як і відбиття від стола й стіни) псує також стереосцену.

Буде час і натхнення, поставте колонки (навіть на табуретки замість стійок) в центрі кімнати. Так, щоб з усіх боків від динаміків як найдалі були поверхні від яких відбивається звук (тоді найближчою буде підлога, на яку треба кинути килим), та здивуєтесь наскільки якіснішою та цікавішою стане уявна сцена.
Хоча може я переоцінюю можливості вашої зв'язки.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

l-m: 28.04.2023 16:30 Так, щоб з усіх боків від динаміків як найдалі були поверхні від яких відбивається звук (тоді найближчою буде підлога, на яку треба кинути килим), та здивуєтесь скільки багато резонансів має кімната на bass midrange.
fixed
Щоб твоя схема спрацювала треба оббити поролоном всі стіни і стелю
можна матрасами, як в дуркі :D
l-m
Member

Повідомлення

Scoffer
це інше питання, яке залежить він конкретного приміщення та розміщення у ньому слухача та акустики
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

l-m
Та ні, це основа основ установки акустики
https://arqen.com/acoustics-101/speaker ... erference/
https://studioconnections.com.au/2020/1 ... -monitors/
Ніхто їх в здоровому глузді вперед не виносить, для цього потрібні площі на багато десятків квадратних метрів. Якщо у тебе вдома не концертний зал, то зазвичай це не варіант.
На практиці роблять з точністю до навпаки - присовують до стіни, а ще краще взагалі монтують в стіну.
l-m
Member

Повідомлення

Scoffer
то я не точно написав, по центру біля стінки)
а в домашніх умовах найпростіше розв'язання основних проблем з басом — це налаштований сабвуфер, а не поролон на всі стіни і стелю
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

l-m: 28.04.2023 16:30 Varzek
якщо фото вашого стола що тут було актуальне, то ймовірно басу забагато, бо ліва колонка стоїть у куті. Через це й інша проблема — вона не звучить як права, а це (як і відбиття від стола й стіни) псує також стереосцену.
Фото не совсем актуально, потому что колонки меньше листа А4 и я их поставил не прямо, а развернул на себя. Там получается 17см до стены.
Производитель пишет, что для данных колонок расстояние до стены должно быть 1-50см.
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Периодически пропадает сигнал между Denon RCD-M41 и компом. Не записал как выглядит текст при этом на экране ресивера. Но это не похоже на проблему с оптическим кабелем. Потому что пропавший звук возвращается после перезапуска ОС. И он не обрывается при просмотре видео или прослушивания музыки. Только между этими процессами, в простое.

В чем может быть причина пропадания звука?
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Varzek: 16.05.2023 01:09В чем может быть причина пропадания звука?
в чому завгодно :rotate: . саме просте берем ноутбук і слухаем з нього
Varzek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hotspur
Эта проблема может раз в пару дней выскакивать, вот в чем проблема. И появилась она недавно.
Mr_Volan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Varzek: 16.05.2023 02:15И появилась она недавно.
дрова на звук?
Відповісти